Paracetamol om te gaan slapen? Nou, dat lijkt me toch niet het beste idee? Je mag wel eens een paracetamol nemen als pijnstiller, maar om er nu elke avond twee te nemen om in slaap te vallen? Neem dan warme melk met honing ofzo... Of avondthee. Soort: super dat je echo goed is!
Welkom Elssje. Wat leuk! Gefeliciteerd San; dat is zeker erg schrikken. Verwachten ze dat de cyste weer vanzelf verdwijnt? o Gelukkig is met jullie babytje alles goed, en ook al een kloppend hartje, wat heerlijk! Ik merk als ik veel lichamelijke inspanning heb (bijvoorbeeld huishouden) dat ik mijn buik erg voel. Hebben jullie dat ook?
@Soort: je geeft het goede voorbeeld, leuk om te lezen! @Elssje: spanned de eerste, gefeliciteerd! Waarom schatte de vk je langer in, vanwege langere cyclus? @San: mijn zus had dat ook (precies hetzelfde), maar dat is tijdens de zwangerschap gaan slinken en verdwenen. Ik denk dat we snel zullen vergeten dat we geen symptomen hebben, hahahaha!
weinig drinken en 2 paracetamol: oppassen voor je maag! Dat je twee paracetamol neemt snap ik wel, jij hebt pijn vanwege de cyste. Mijn tip: Kijk 2 uur voor je naar bed gaat niet meer op scherm van laptop, tablet of telefoon, deze stralen blauw licht uit en dan gaat je bioritme op hol. Blauw licht komt ook vooral voor in ochtendlicht, vandaar.
Oh leuk! Weer kloppende hartjes Afscheiding herken ik. Voor mij is het zo gek om te merken dat deze zwangerschap al zo anders is dan de vorige. Ben veel meer echt zwanger. Normaal is een broodje met kipsalade echt een traktatie. Nu alleen de lucht al bleghhh...en die misselijkheid. Vorige keer van beide totaal geen last. Ik heb echt een mega cyste waaraan ik geopereerd moet worden. Heb tot nu toe nog niks geslikt, toch bang voor de gevolgen denk ik. Vaak warme kruik en gedachten verzetten dan gaat het wel weer. Trusten meiden!
Heerlijk na een lange werkdag terug komen en al jullie berichten lezen. Soort...Joehoee! Fijn zeg! Morgen komt moeders voor moeders, vind ik spannend gezien ik de vorige keer moest afbellen ivm de miskraam. Slaap lekker allen X Iris
Hoi meiden Iedereen met mooie testjes en vooral met kloppende hartjes : geniet ervan meiden! Echt iets wonderlijks hé!! Ivm cyste tijdens zwangerschap : geen ervaring maar bij een vriendin is die cyste na tijdje verdwenen... Zo het is nog lekker vroeg, binnen uurtje zit ik op trein naar Disneyland Parijs 😊 Tot maandag!!
Nee precies. hoop ook niet dat slecht slapen elke avond aan blijft houden. Er staat ook niet dat je random 2 paracetamol moet toevoegen aan je avond ritme. Lijkt me niet de oplossing! Laat Ieder vooral z'n eigen maniertje hanteren
Ja behoorlijk! Het hartje was een mooi geschenk! @laLune dat stelt me een beetje gerust. Had ze ook last van die pijn Dat vind ik het meest vervelende eraan. Oh en betreft de inspanning durf ik niet goed over te oordelen. Wel sneller misselijk door inspanning.
Mamavanmenno; leuk! Veel plezier! Irisbloem; succes zo met mvm. Dat is bij mij de reden dat ik nog even tot volgende week wacht, moet even die knop van de vorige periode uitzetten...
Het leek een tip om goed te kunnen slapen, maar ik denk dat ik het verkeerd interpreteerde als je ze tegen pijn neemt, dan snap ik het, maar om gewoon in te kunnen slapen vind ik het raar om medicijnen te nemen als je zwanger bent
Fijne dag vandaag meiden! Hier is mn eerste misselijkheid gestart vanmorgen, nog net niet gespuugd 😬
Er wordt veel gekletst hier ☺ Ga proberen het vanaf hier weer wat beter bij te houden. sinds gisteren misselijk, kan de klok erop gelijk zetten,andere keren begon het ook met 6 weken. Net naar de HA gebeld voor emesafene. Moet na 11 uur terug bellen,hoop dat ze het voor willen schrijven. Andere keren duurde het 10 weken en was ik van s ochtends tot s avonds misselijk en aan het spugen.
Ik heb hier ook de dokter gebeld vanwege de misselijkheid. Assistente ging overleggen met de dok. En ik kreeg net sms van de apotheek dat medicijnen klaar liggen. Geen idee welke zie ik wel als ik ze ophaale Hopelijk helpen ze word er na 2 weken behoorlijk moedeloos van. Soort nog gefeliciteerd met je goede echo. Ik doe vanavond even wat uitgebreid reageren dadelijk lekker laten verwennen bij de schoonheidsspecialist.
Ik vind het lastig bij te houden hier, er wordt zoveel gekletst Dus sorry als ik niet iedereen bij iedereen persoonlijk reageer
Voor mij geldt hetzelfde, ik lees alles, leef met iedereen mee, maar het is kwa tijd onmogelijk om overal op te reageren.