Beste beheer, Zo ongeveer drie jaar schrijf ik mee op dit forum en het valt me op dat sommigen hier hun religieuze opvattingen niet voor zich kunnen houden. Bij vooral hele verdrietige onderwerpen (zoals bijv. zwangerschapsafbreking) vinden sommigen het hier nodig om hun mening te uiten over wat hun religie zich aan hun voorschrijft of waar zij in geloven. Het valt me hierbij ook op dat het voornamelijk vrouwen zijn met het moslim geloof. Dit is niet discriminerend bedoeld, maar dit is mij feitelijk meerdere keren opgevallen. Zelf ben ik ook gelovig (niet moslim overigens) en waarschijnlijk meerderen mensen hier, maar de meesten kennen hun grenzen en dringen dit niet aan een ander op. Regel 1.21 van dit forum stelt dat er geen religieuze discussies mogen worden uitgelokt. Ik vind het erg pijnlijk dat dit wel gebeurt. En als dit ook nog pijnlijk en verdrietig onderwerp betreft vind ik dat er moet worden gekeken naar de ethiek en de geloofwaardigheid van dit forum. Nu is er in dit specifieke onderwerp waar ik het nu over heb wel ingegrepen maar ik vind dat er nadrukkelijk mag worden gezegd dat religie niet ter zake doet en dat men dat voor zich moet houden. Zo niet, dan begint men dus een religieuze discussie en dat is niet toegestaan op dit forum (zo ver ik dit goed heb begrepen). Ik hoop heel erg dat jullie als beheer hier naar willen kijken zonder dat men bang is discriminerend over te komen, maar gewoonweg welwillend is de regels te hanteren.
Ik herken het zeker wel, maar ik denk dat je dit soort zaken prima met het icoontje kan melden bij beheer. Dan kunnen zij ingrijpen.
Ik heb dit bericht gericht aan beheer en NIET aan mensen die hier een discussie met mij beginnen. Dit bericht is geplaatst door een of andere moslima en ik vind het terecht dat zij van dit forum gehaald word: Oorspronkelijk geplaatst door mama201 In mijn geval de quran en geen bijbel Waar maak ik mijn eigen eigenlijk druk om ze is geen moslima dan had vast terug gekomen op haar keuze Uiteindelijk. Is er voor de ongelovigen een geweldige bestraffing in het hier namaals Voor de mensen die interesse heeft is het te vinden in Sourat al Baqara vers 7
Ik vind dat hier een grens moet worden getrokken en ik sta boven discussies met moslims hierover. Dit is een melding naar Beheer dat zij in dit soort gevallen in moeten grijpen. Dit is een zeer gevoelig onderwerp over zwangerschapsbeëindiging en ik vind dit schaamteloos primitief en beledigend. Graag van beheer hun mening en oordeel.
Ja ik stoor me er ook al jaren aan...ik heb ook al heel vaak er iets over gezegd tegen het beheer...maar goed...ze zijn niet zo heel erg meer van de regels...
Dat gelovigen er zo over denken, dat weten we allemaal. Abortus is No Go. Maar het hoort inderdaad niet op dit forum vind ik
Er is een tijd en een plaats voor meningen. En dat was het in dit geval absoluut niet. En Wilders?? Really?? Daar heb ik ook niets mee.
Zou mooi zijn als ieder zijn keuze gerecepteerd word het is al moeilijk genoeg om bepaalde keuzes te maken. Maar helaas is het erg moeilijk om je eigen mening netjes te verwoorden of voor je te houden. Je hoeft het ergens niet mee eens te zijn maar om mensen nou uit te schelden... Zijn niet alleen de extreme reacties van wat hier boven word vermeld maar mensen worden hier voor zeurpieten uitgemaakt/ aanstellers etc Terwijl er voor de schrijver echt een probleem is en op doe manier nog dieper de grond worden in getrapt. Leef en laat leven.
Dames, We hebben de betreffende reactie verwijderd. Het topic is door een moderator opgeschoond. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl
Heb je dat echt gezegd?? Ben je wel goed bij je hoofd. Ik ben het in dit geval met ts eens. Je klinkt extremistisch. En dat klinkt zorgelijk. Er zijn veel lieve moslima.s hier op het form. Die maak je nu ook belachelijk met jouw uitspraken. Dit is geen vrijheid.s van mening.s uiting maar willens en wetens iemand kwetsen. En laat ik voor op stellen ik zal nooit op wilders stemmen. Nooit. Want die predikt haat! Eigenlijk net zo als ( jij nu doet)
Beste beheer, wordt mama201 ook nog op haar gedrag aangesproken of wat? Want berichten verwijderen en topics opschonen is heel mooi maar als bepaalde mensen maling blijven houden aan de regels en lekker blijven doen wat ze altijd doen omdat ze zich duidelijk verheven voelen boven de simpele, ongelovige zielen onder ons dan heeft het natuurlijk geen enkele zin hé...
Sorry maar dan mogen jullie heel die mama201 wel opschonen want ze doet het constant. Dan hoor ze niet op het forum punt. Ze blijft continu bezig. Want oo wat Is zij perfect en zelfs als er een andere moslima een andere kijk op het leven heeft zegt ze nog net niet dat die persoon naar cehennem gaat :x
Nou, inderdaad. Ik snap sowieso niet dat dat mens niet allang een ban heeft gekregen, want in het (overigens neppe, maar dat maakt niet uit) topic over de vrouw die vastgehouden werd in Dubai, stonden ook tig reacties die werkelijk te bizar voor woorden waren. Ik zie het trouwens zeer zeker niet alleen van moslima's, maar ook regelmatig van mensen die een ander geloof hebben. Neem bijvoorbeeld het 'Inhoud Vaccinatie'-topic in de Lounge..
Ik zie het ook regelmatig. Jammer. Topic over de vastgehouden vrouw in Dubai was nep? Gelukkig maar eigenlijk. Zo'n situatie wens je niemand toe