Goedemiddag clubleden, Ik heb al vaker wat gevraagd over de minipil. Maar ik wil even mijn verhaal doen en daar ervaringen oid van krijgen. Ik gebruikte hiervoor de combinatiepil, kreeg continu pijnlijke borsten dus gaan we proberen om de minipil te gebruiken. Nou slik ik dr minipil a.s. maandag 2 weken, maar... Je moest beginnen met de minipil direct na de combinatiepil, dus zonder stopweek, dan zou deze direct betrouwbaar zijn, als ik wel een stopweek in ging lassen (wat ik heb gedaan), moest je de eerste 7 dagen een condoom gebruiken. Nou heb ik de avond nadat ik dr 2de minipil heb gebruikt (dus eigenlijk had ik nog condoom moeten gebruiken), maar we hebben er niet meer aan gedacht want we hebben om lichamelijke redenen weinig tot geen seks. Maar die dag hadden we "een soort van" seks. Het is zeg maar zo dat ml zijn enkel naar binnen is gegaan, dus allen voor vocht. Gister "echt seksueel" contact gehad. Maar sinds die ene keer ben ik echt misselijk, en regelmatig buikpijn een soort steken naar m'n vagina toe. Dat dat ik Ook tijdens de zwangerschap van m'n dochter. Nou weet ik niet, wat het zou zijn want de minipil blijkt ook erg veel klachten te geven die op zwangerschap lijken. En naja die onveilige "seks", van alleen voor vocht. Ook heb ik een boller buikje. En rommelende darmen, maar dat kom ook omdat ik aan re movicolon zit ivm lichamelijke klachten. En ohja, ik heb ook regelmatig meer honger dan normaal, maar dat heb ik sowieso wisselend. Maar geen zin in eten. Wat denken jullie? Zwanger of? En moet ik testen, zoja wanner kan dit? Liefs PandaBeertje ♡
Als je klachten van een zwangerschap komen, dan komt dat door HCG en dan moet het dus zichtbaar zijn op een zwangerschapstest. Wij kunnen niet zeggen of je zwanger bent of niet. Dan zul je toch echt moeten testen.
Geef de mensen even de tijd om te antwoorden Geen ervaring hiermee. Ben zelf wel aan de minipil. Na 1,5 jaar geen pil (had al tijd combipil) ben ik nu 6 weken na de bevalling weer begonnen. In jouw situatie lijkt het me verstandig, wanneer je klachten niet verdwijnen, om wel een test te doen. Een bol buikje krijg je niet direct als het een zwangerschap is. De andere symptomen kan ik zo ook niet verklaren. Het is wel degelijk mogelijk om van het voorvocht zwanger te raken, je hebt wel een risico genomen dus.. Als je zekerheid wil zou ik zeggen; doe een test.
om jezelf gerust te stellen kun je een test doen. maar je kan zelf al het een en ander verklaren. je krijgt nu nog maar 1 hormoon binnen ipv 2 kan zijn dat je lichaam daar ook nog weer aan wennen moet
Een symptoom van de minipil? De cerazette is juist een minder zware pil dan de traditionele omdat er maar 1 werkend hormoon in zit ipv 2. Je verhaal komt wat rommelig over, maar wat ik er uit op maak is dat dit ongeveer 2 weken geleden bij jullie heeft plaatsgevonden. Ik zou zeggen; wacht nog een week en test dan. Of bel je huisarts en leg het voor. Op je menstruatie wachten heeft sowieso geen zin met de minipil. Succes!
Dan ben je niet zwanger hoor (sorry, flauw grapje) ff serieus, ik zou idd ook nog een weekje wachten en dan evt een test doen.
De eerste 3 maanden kunnen er nog aardig wat symptomen voorkomen! Ook tussentijdse bloedingen. Staat in bijsluiter maar ook met ervaringen. Vandaar de vraag of de pijnlijke tepels ook een symptoom is?
Dat zijn bijwerkingen van de pil; geen zw.symptomen. Maar heb je nu al die tijd zo'n last van zere tepels dan?
Nee de tepels heb ik gekregen sinds 2 á 3 dagen dus in de 2de pil week. Maar pijnlijke borsten al hele poos, ookal voor deze pil. En misselijkheid enzo af en toe.
En ik kan idd wel pil symptomen vinden van borsten e.d. Maar niet over zere tepels? Ze Zijn ook puntiger en roder/rozer. Gisteravond leek tepelhof donkerder.
Als je ongesteld wordt van de minipil, wanneer kwam dit dan bij jullie ongeveer? Ik slik hem nu bijna 3 weken en nog geen menstruatie gehad. Ik weet dat het uit blijft bij de minipil, maar de meeste woorden onregelmatig toch ongesteld. Wanneer zou dit dan ongeveer kunnen komen?