Tja... naar mijn mening is dit allemaal gebaseerd op aannames en ik zit niet zo in elkaar dat ik die in eerste instantie zomaar als waarheid accepteer. Iets met onschuld totdat schuld bewezen is. En soms krijg je dan de deksel op je neus, maarja.
Ben het met je eens. Bepaalde keuzes snapte ik ook niet, maar heb geen tegenstrijdige reacties gezien bij haar.
Oh echt? Sorry ik heb maar 1 topic van haar gevolgd. Daardoor had ik het gevoel dat ze In the heat of the moment een topic had geopend maar dat ze daarna heel angstig was geworden waardoor ze uiteindelijk toch geen stappen meer durfde te nemen.
Ik hoop maar dat ze een trol was... Lijkt me namelijk vreselijk om in haar situatie te zitten. Ik dacht er heel de tijd aan. Ik denk dat ze het topic weg heeft laten halen ivm haar man.
Nee dat was een ander topic. Dit ging over iemand (zwangere vrouw) die tegen haar wil in (door haar man) werd vastgehouden in Dubai. Die ene die jij bedoelt liep anders af; echtpaar ging uit elkaar. Ik denk achteraf ook een trol; want zo niet, hadden er 101 mogelijkheden geweest om er wat aan te doen. Ik hoop dat ik gelijk heb.
Waarschijnlijk wel; al zou het gevoelsmatig een wereld van verschil maken. Echterrrr, zoals al eerder is gezegd zijn er een hoop tips/adviezen en hulp aangereikt. Als ik in zo'n situatie zat, had ik werkelijk alles aangegrepen om daar weg te komen. Desnoods een miskraam gefaked, man bewusteloos geslagen, naar de ambassade gegaan etc. Ook dat soort scenario's. Ik ben niet het type dat lijdzaam dingen ondergaat. In het allerergste geval denk ik dat ik mezelf nog van de wolkenkrabber afgegooid had ook. Maar ik ben dan ook wel extreem koppig.
Iemand in Dubai die als nickname Koukleumpje heeft. Dat is naar mijn mening al bewonderenswaardig 😒
Beetje domme reactie van jou! Ik vond het verhaal helemaal niet nep overkomen. Ze heeft meerdere keren heel duidelijk aangegeven dat ze totaal geen kant uit kon, tel was ingenomen, die collega die boven op haar lip zat, ziekenhuis die anders werkt dan hier. Ze is door sommigen flink afgebrand vond ik ( niet iedereen waaronder jou ook geloof ik). Vind het een beetje flauw van je om dit soort dingen nu hier zo neer te zetten.
Ben in de war met Loveley die heeft veel tips gegevens, dat was jij niet( ging over dat stukje van afbranden)
En vervolgens steeds zeuren over 'zie je wel, moslims zijn gewoon zo, iedere moslim is een potentiële mishandelaar' enz. Als ze echt hulp wilde had ze het consulaat wel gecontacteerd. Ik vraag me toch wel af waarom haar telefoon was ingenomen en computer niet...
Hoe had ze dat dan moeten doen, angst kan rare dingen doen met mensen. En die computer had ze ook uitgelegd hoe ze daar op kon komen
Hoe had ze wat moeten doen? En je kan via internet zonder telefoon gewoon contact met ze opnemen hoor, lijkt me nou niet alleen mogelijk per telefoon. En ook al lukte het niet, dan ga je dus maar liegen tegen iemand die je probeert te helpen?!