Twee schoolgaande kinderen die opvang van 15-1730 nodig hebben en een kindje thuis van 0745-1730. Go vraagt 12,50 per uur. Hoeveel zijn we ongeveer kwijt? Is het nou echt goedkoper? Ze komt thuis Bureaukosten bedragen 70,-
Vind het wel een reëel bedrag. Ik betaal voor mijn zoontje zo'n 5 euro per uur aan de gastouder. Hij gaat overigens naar de gastouder toe, ze komt niet bij mij in huis. Ik betaal hier 135 euro per maand aan de gastouder, en verdien ongeveer 10x zoveel, dus dat ik voor ons zeker de moeite. Hij gaat 1 dag per week naar de gastouder. De andere dag naar oma en als ik in het weekend werk is papa thuis. Dus wij hebben ook maar 4-5 dagen per maand de gastouder 'nodig'.
Go is 12,50 een normaal bedrag, maar de bureaukosten kunnen wel goedkoper. Je hebt ook gob's voor zo'n 30 euro oer maand, dus dat scheelt wel! Heb je het gob voor je laten zoeken kf de go zelf gevonden?
De tarieven van het KDV opvragen en daar een berekening van maken denk ik. In de tarieven van KDV zit ook best verschil.
Je vraag bij zowel GOB en kinderopvang/bso neerleggen. Offerten vergelijken. En neem ook de factor "rust" hierin mee Niet wegbrengen en ophalen zou voor mij wel wat waard zijn.