Nee, dat kon ik nergens vinden. Ik ga binnenkort even langs de Turkse groenteboer, kijken of die het heeft. Nu had ik in plaats daarvan wat tomatenpuree genomen. En met komijnpoeder...dat rúikt alleen al zo lekker. Ik heb wat over was net als lunch gebruikt . o: 1,5 volkoren boterham met pure hagelslag t: 3/4 appel (de rest at mijn zoon op ) l: flinke kom linzensoep, 4 rijstwafels met kipfilet t: rauwkost en wat druiven d: courgettesoep met een meergranentriangel. De rest van de familie eet pizza maar dat sla ik maar even over.
Oh je maakt het zonder vulling? Smaken ze dan wel een beetje? Miscchien moet ik het gewoon proberen, paar zonder en paar met vulling
Hoe bedoel je zonder vulling? Ik ken ze als platte pannenkoekjes en dan het kip/boontjes/aardappel e.d. mengsel erop.
Dan heb je nog geen echte roti gegeten, want weet zeker als je de gevulde rotiplaat geproefd heb het niet anders meer wil :d ik heb het even voor je opgezocht.Ik weet niet hoe ik ee link kan delen, maar op surinamcooking.com vind je het recept. Rotivel is gevuld met een aardappelmengsel.
Ik eet minder koolhydraten als voorheen en ontbijt vaak met een groene smoothie of overnight oats met speltmout. In de groene smoothie doe ik gewoon de dingen die ik in huis heb. Vandaag mandarijn, banaan, spinazie en ren scheut melk. Nog wat speltmout en lijnzaad erin en hij was heerlijk! Als lunch vrijwel altijd sowieso een gekookt ei erbij of gebakken ei/omelet/roerbakei met rauwkost. Soms ook soep of salade, of Griekse yoghurt met walnoten en honing of cacaonibs erdoor.
Oh nee dat is veel te ingewikkeld daar begin ik niet aan . Ik vind het heerlijk zoals ik het vroeger altijd maakte. Heb het niet meer gemaakt sinds de kinderen er zijn...
Nafnaf die van oncu is het lekkerste van de paprikapasta's. Tomaten en een uitje hoort er sowieso in. Heerlijk. Hier overigens 2 dagen op beschuit en wat avondeten geleefd en vanmorgen 64.5 jippie!!!
Haha nou kindjes ziek en proberen me te beheersen hihi. Ik was geërgerd dat er niks af was. Maar moet natuurlijk voorzichtig zijn dat het er niet snel aankomt,
Hallo Dames, Ik ben tijdens de zwangerschap 30 kilo aangekomen en die moeten er nu weer af. Dus ik schrijf graag mee. Mijn dochter is nu negen weken en ik heb nog niet de moed gevonden om het in mijn eentje op te pakken. Dus ik hoop met steun van het forum dat het gaat lukken. Wij hebben tussen november en februari enorm veel verjaardagen (gezin van acht) en al het kraambezoek helpt ook niet mee, al kan ik gewoon nee tegen eten zeggen maar goed. Ik ga morgen gelijk beginnen met matigen en dan de komende week beslissen wat ik het beste kan doen (matigen en mager of koolhydraat beperkt).
Welkom, nog gefeliciteerd met de geboorte van je dochter. Wat gezellig zo'n groot gezin, lijkt me heel bijzonder. Succes met afvallen!
Weer even geleden dat ik gereageerd heb, maar het is zoooooo druk! Wou dat er 30 uren in een dag zijn... Na die echte baalweek vorige week, toch maar 0,4kg aangekomen! Dat viel dus al bij al nog mee, dacht dat het er 3 zouden zijn ofzo. Weeg nu dus 101,1kg. In een groene smoothie doe ik groene appel, komkommer, spinazie en selder. Ook lekker is de rode: appel, selder en rode biet! Mmmmmmm Heb sinds enkele dagen ongelooflijk veel buikkrampen! Net of er zitten 20 gigantische luchtbellen in! Mijn darmen rommelen ook zo hard. Het voelt ook alsof er een worm in rondkruipt ofzo, weet het niet anders te beschrijven! Doet zooooo zeer. Daarstraks auto aan de kant moeten zetten omdat ik niet meer op de weg kon letten van de pijn. En het vreemde is: het zijn zo'n pijnvlagen. Niet constant dus. Herkent iemand dit? Mijn lijstje: O: boterham met roerei en met kalkoenfilet L: proteïne shake T: salade D: macaroni kaas
O: havermout brinta T: kwark L: salade T: banaan en appel D: pasta carbonara Vanavond naar de kapper en als ik tijd heb sporten. Moet morgenochtend weer om 6 uur werken dus wil niet later dan 10 uur in bed liggen en weet niet of ik dat ga redden allemaal, ff kijken hoelang de kapper duurt
One of a kind fijn dat er weer wat af is. Hier sta ik ff stil volgens mij.. Marrit vervelend ka buikkramp. Geen buikgriep je? Heerst wel allemaal he
Marrit ik herken het niet maar als het aanhoudt zou ik toch even de huisarts bellen. Klinkt wel heftig! Ik heb vanmorgen een klein vreugdedansje gedaan bij de weegschaal. Hij gaf 94,9 aan. Nu nog dit vasthouden tot mijn officiele weegdag, maandag! Zou toch tof zijn...ik had een doel om op 7 maart minder dan 95kg te wegen.
Ligero wat goed zeg, geeft toch wel extra motivatie om door te gaan dan he! mijn lijstje vandaag o: 2 bruine boterhammen pindakaas t: sinaasappel l: speltcrackers met hummus/sambal en rauwkost t: 2 kiwi's a: spinaziquiche met zalm en pittige garnalen
Wauw ligero top! Hier hele week goed gegeten sporten ook weer opgepakt ben ik gewoon aangekomen????😱 hopelijk is het Door vocht ofzo Door ds zoute spek in de pasta anders ben ik echt flink teleurgesteld O: havermoutpap T: noten L: vis of sla T: fruit of kwark D: onbekend, denk een soep
Dames, ik lig in het ziekenhuis... Was deze ochtend aan het lesgeven en kreeg plots een hevige allergische reactie op iets. Vuurrode uitslag, boebels, warm en gezwollen gezicht, ongelofelijke jeuk,... Naar huisarts geweest. Medicatie hielp niet. Werd alleen maar erger, mijn keel zwol op en kreeg weinig lucht. Dus naar de spoed. Daar bleek de medicatie wel te helpen, de uitslag verdween, dus terug naar huis. 2 uur later opnieuw naar spoed, hevige reactie opnieuw. Nu houden ze mij een nachtje hier. Heb ovéral rode uitslag die zich niet verspreidt , maar verplaatst over mijn hele lichaam. En jeukt enorm!mijn hele gezicht weer dik... Hopelijk vinden ze snel wat het is.