Hallo dames Ik ben benieuwd of jullie dit herkennen / wel eens meegemaakt hebben Gisteren einde van de dag ontzettende pijn en kramp aan de rechterkant van mijn buik, eierstok. In ieder geval rond dat gebiedt. Het voelde alsof ik heel nodig naar de wc moest, maar daar gebeurde niks. Na mate de avond voorbij ging werd de pijn minder en voelde het als een menstruatiekramp. Vlak voor het naar bed gaan ging ik plassen, en wat zie ik helder rood bloed . Ik zat gisteren op cyclusdag 10, vandaag dus 11 en vanmorgen weer helder rood. Het voelt nu echt als een zeurende menstruatie kramp. Vindt het heel vreemd dit aangezien ik al sinds aug 2014 geen pil meer slik. Vorig jaar juli iets soort gelijks meegemaakt maar toen was het oud bruin, en prompt in september had ik een positieve test. (helaas uitgelopen op een miskraam) Ik ga straks beginnen met ovulatietsteten. Herkennen jullie dit? en als jullie het herkennen, en toevallig een positieve ovulatietest hadden wat heb je toen gedaan? Je eigen er over heen gezet, en geklust, of het gelaten voor wat het was. Je snapt dat iedere maand teveel is voor ons aangezien we al sinds aug 2014 bezig zijn. Hoop op een reactie, bedankt alvast
Ik heb vorige week exact hetzelfde meegemaakt. Helderrood bloed verloren gedurende twee dagen, rond dag 17 na mijn menstruatie. Heb een langere cyclus dan jou (39d), dus dit komt wel ongeveer op hetzelfde neer. Ik ben ook al sinds augustus 2014 gestopt met de pil, dus heel gelijkaardig traject dat wij afleggen... In oktober 2015 had ik een miskraam op 6 weken, maar sindsdien weer twee rondes achter de rug zonder succes. Is het ook de eerste keer dat je zo een tussentijdse bloeding hebt? Volgens mij moeten we er ons niet al te druk in maken, en kan dit gewoon eens voorvallen (adertje dat springt?)... Deze ochtend had ik een licht positieve ovulatietest, hopelijk wordt die streep wat dikker, ik blijf in ieder geval testen Groetjes!
Ik heb het ook. ga vanmiddag toevallig naar de gyneacoloog dus zal het eens navragen. Ik had dinsdag een dikke positieve ovulatietest en vaonchtend constant met afvegen rood helder bloed. en ook krampen in mijn onderbuik. vind het maar raar.
Ik heb ook al gelezen dat een eisprongbloeding kan, maar ik vond toch dat ik persoonlijk veel bloed verloor voor maar een eisprong. Ik weet natuurlijk niet wat de "normale" hoeveelheid is, mss is het bij de een wat meer dan bij de andere. Ik ga ook een afspraak plannen, maar hou me alvast op de hoogte wat jouw dokter zegt.
Nou ben net terug. Ze heeft alles bekeken en heeft voor de zekerheid uitstrijkje en iets op kweek laten zetten. Ze zag dat mijn buitenste baarmoedermond laag lag. Dit veroorzaakte volgens haar de bloeding. Dit is blijkbaar op te lossen met bevriezing. Staat zwangerschap totaal niet in de weg. Maar zorgt ervoor dat het niet meer bloed
Hoi meiden Bedankt voor jullie reactie. Ik heb het 1 keer eerder gehad, dat was in juli. Die maand positief getest. Vanmiddag een ovulatie test gedaan, nou die knalt niet te geloven. Zal zo een foto plaatsen, maar die staat op mijn telefoon en ik zit nu op de laptop (dat schrijft wat makkelijker ) Nu dus een positieve test op cd 11, met andere woorden dit wordt een cyclus van ongeveer 25 dagen. Hoe dan ook vanavond en morgen gaan we er voor wel of geen bloed . Mijn vriend vindt het helemaal niks (en dat begrijp ik ook volkomen, het is ook niet mijn favoriet) maar goed alles voor een baby
Zeker een knaltest! Geniet van elkaar. Ik heb regelmatig na vermoedelijk mijn eisprong, bloedverlies. Helderrood bloedverlies. Ook augustus 2014 gestopt met de pil. Nog steeds lege handen. Erg ongeduldig aan het worden, vooral omdat mijn lijf elke keer laat voelen dat ik zwanger ben. Cyclus wordt steeds langer. Deze maand op dag 11 knaltest en later ineens helderrood bloedverlies. Nu op dag 42 lichte spotting. Niet positief getest tot vorige week en nu maar opmaken voor nieuwe ronde. Ik ga nu wel de gynaecoloog bellen, verwijzing ligt al een maand.
Bezig voor onze tweede. Dochtertje is net 4 geworden. Bij haar binnen 8 maanden zwanger. Stoppen pil en 8 maanden later zwanger. Ook niet super snel. Cyclus 25 dagen. Toen geen tussentijds bloedverlies. En nu al gedonder sinds ik gestopt ben. Pfff zucht. Ik had bedacht, 1 jaar. Maar nu duurt het wel heel lang. Heftige cyclus en steeds langer. Begonnen met 21 en nu 42 .
Dat is echt toevallig. Ik werd ook na 8 maanden zwanger, in mijn geval van een knul. Wij hadden gehoopt dat hij rond zijn derde een broertje of zusje zou hebben. Helaas in aug wordt hij 4 en dus nog niks in het vooruitzicht
Hihi wel heel toevallig ja. Ik wil eigenlijk helemaal niet naar de gynaecoloog. Ik vind iets langer wachten prima, maar dat gefop van mijn lijf. Ik wil de garantie zonder hulp zwanger worden ☺️. Ga jij hummeltje nu wel naar de huisarts of gynaecoloog???
Wij zijn vorig jaar juli al een keer bij de gynaecoloog geweest. Ik de standaard onderzoeken gehad en mijn vriend al eerder via de huisarts de zwemmers laten controleren. Alles is goed en niks zou een natuurlijke zwangerschap in de weg moeten staan. Omdat ik nu twee miskramen heb gehad mag ik pas in september terug komen bij de gynaecoloog. Heel stom maar ze rekenen dus vanaf de miskraam het jaar opnieuw. Uiteraard ga ik daar niet mee akkoord. Als ik in juli nog niet zwanger ben hang ik weer aan de bel.
Fijn dat inprincipe alles goed is. Heftig twee miskramen. Zij vinden dan je kan zwanger worden, nu ook blijven. Bizar dat ze een jaar tellen na een miskraam. In Nederland is regelmatig raar gestel hoor met onze gezondheidszorg 😔.
Dat is indd ook 1 van de reden dat het zo lang duurt voor we terug mogen komen. Alle onderzoeken zijn goed + we hebben al een gezond kind gekregen.
Ja, we zijn bezig voor eerste kindje. Mijn gynaecoloog zegt dat de "machinerie" aanwezig is om natuurlijk zwanger te worden (na mk op 8 weken, 4 maanden geleden). Op 6 weken zagen we een "flikkerlichtje" op de echo, daarom zeggen we wel eens dat we snel een nieuw flashlightje willen maken (vandaar mijn inlog naam). Sinds vorige week heb ik dit forum ontdekt, en vind het echt fijn om ervaringen en tips te lezen. Zeker als er van die gekke dingen gebeuren zoals een tussentijdse bloeding die uit de lucht komt vallen
Ik heb toevallig deze maand voor het eerst ooit een ovulatiebloeding gehad. Een paar dagen voor de eisprong wat lichte afscheiding (alleen met afvegen) en daarna twee dagen wat licht bloedverlies. Normaal voel ik mijn eisprong, nu ook, alleen nu dan ook met bloedverlies. Ik begreep dat er wel echt verschil in de hoeveelheid bloedverlies kan zijn. Als je je zorgen maakt, ga dan toch even naar de huisarts.
Afspraak gynaecoloog over 3 weken. Zal mij benieuwen hoe het er daar binnen uit ziet ☺️.