16 t/m 30 juni 2016 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Adje, Oct 10, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    Jan 22, 2011
    1,416
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ a flower: ik sliep veel beter. Al neemt het kussen wel veel plaats in in bed :D

    @ diana: ik had je graag zien rondhuppelen :D

    @ anne: klinkt leuk dat sporten! Ik moet wat meer sporten... doe het wel nog, maar niet zo vaak als ik zou willen. Succes het het vinden van een kinderwagen!

    @ florenthe: haha, was vast schrikken dat het geslacht niet klopte ;). Ik zou een groot probleem hebben moest het ineens toch een jongetje blijken. (Met mn roze maxicosy, roze parklegger, fortuin aan meisjeskleding :D ).
    Wel raar dat het kindje wat achter staat op vlak van groei. Hebben ze hier ook een uitleg voor? Misschien wordt het gewoon een kleintje...

    @ mariomama: wat vervelend dat je nu al zoveel last hebt. Je zal het toch wat rustiger aan moeten doen vrees ik...


    Ik heb de maxi cosi die we tweedehands gekocht hebben volledig gestript, gewassen en ontsmet. Ben een uur bezig geweest om hem weer in elkaar te steken. :p ik voelde me zo stom hihi. Maar hij zit weer helemaal in elkaar dn ruikt heerlijk :cool:

    Verder 13 tenuetjes over gekocht van een vriendin. Alles gewassen en gestreken. Ik post straks een foto met mn iets vollere kast :D

    Oh... en sinds vandaag lek ik melk ;) :$ . Ik vind het toch wel vroeg hoor! Die baby komt pas binnen 4 maanden, Er was geloof ik nog iemand hier die er al last van had?
     
  2. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    Jan 22, 2011
    1,416
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het kastje is al iets voller. Er moeten nog een 4tal stuks gewassen worden en de rompertjes zitten in een andere kast.
     

    Attached Files:

  3. PeAn

    PeAn Niet meer actief

    Ellamalou fijn dat het voedingskussen bevalt met slapen. Ik slaap er ook al weken mee, kan niet meer zonder.
    De kledingkast begint leuk gevuld te raken 😆

    A flower ook deze nacht weer volledig doorgeslapen. Heerlijk!
    Hopelijk slaapt je zoontje vannacht weer lekker door.

    Mariomama misschien is je hb een beetje laag waardoor je vermoeider bent. Misschien even laten checken?
    Ik eet iedere morgen een broodje met appelstroop. Vorige zwangerschappen ook rond deze periode erg moe en last van bloedarmoede. Tot nu toe nergens last van dus ik blijf trouw mijn broodje appelstroop eten.

    Florenthe leuk weer wat van je te horen! En gelijk ook met schokkend nieuws. Gelukkig niks ernstigs maar je zal vast even flink hebben geknipperd met je ogen. Inmiddels wel aan het idee gewent dat je een zoon krijgt?
     
  4. PeAn

    PeAn Niet meer actief

    Pffff was bezig met de reactie...tik prongelijk mijn beeldscherm aan en weg.......ik dacht NEEEEEE niet weer!
    Maar had blijkbaar het knopje plaatsen aangeraakt 😅
     
  5. PeAn

    PeAn Niet meer actief

    👶ZWANGER👶

    12 juni🎈
    Puppytje, 29 jaar, 2e kindje💓

    15 juni🎈
    PeAn, 33 jaar, 5e kindje💓

    16 juni🎈
    Prinsesje2014, 2e en 3e kindje💓💓

    17 juni🎈
    Fee86, 29 jr, 2e kindje💓

    18 juni🎈
    Rijn, 24 jaar, 1e kindje💓
    Karin1983, 32 jaar, 2e kindje💓
    MiniMe89 , 26 jaar , 1e Kindje 💓
    vlindertje126, 24 jaar, 2e kindje💓

    19 juni🎈
    Krimpie, 28 jaar, 1e kindje💓
    Disneymama, 26 jaar, 2e kindje💓

    20 juni🎈
    3muisjes, 32 jaar, 5e kindje💓
    Adje, 39 jaar, 4e kindje💓
    tbtje, 23 jaar, 2e kindje💓
    Marisha, 35 jaar, 3e kindje💓
    Marisje89, 27 jaar, 1e kindje💓

    Brusje, ? jaar, 5e kindje💓
    Boterbloempje, 1e kindje💓


    21 juni🎈
    lievemandie, 28 jaar, 1e kindje💓
    awvd, 24 jaar, 2e kindje💓

    Surprise, 36 jaar, 3e kindje💓
    Mahna Mahna, 41 jaar, 2e kindje💓

    22 juni🎈
    Kleinemuis80, 2e kindje💓

    23 juni🎈
    Ellamalou, 31 jaar, 1e kindje💓
    Mamavanmanoa, 34 jaar, 2e kindje💓
    Rosa1234, 30 jaar, 1e kindje💓
    Florenthe, 40 jaar, 3e kindje💓
    Fluss1984, 32 jaar, 1e kindje💓

    24 juni🎈
    a Flower, 25 jaar, 2e kindje💓
    Wup79, 36 jaar, 2e kindje💓
    Mamainspe2016, 22 jaar, 1e kindje💓
    Fauna, 31 jaar, 2e kindje💓

    25 juni🎈
    Mariomama, 34 Jaar, 3e kindje💓
    Goldsword, 27 jaar, 2e kindje💓

    26 juni🎈
    Presa, 25 jaar, 1e kindje💓
    Loesje6, 29 jaar, 2e kindje💓
    Sissi87, 28 jaar, 2e kindje💓
    Bloemetje16, 26 jaar, 2e kindje💓

    27 juni🎈
    Viveluna, 1e kindje💓
    Pinkshadow, 2e kindje 💓


    28 juni🎈
    Sieppie, 30 jaar,💓
    Dalk, 34 jaar, 1e kindje💓
    Diana285, 30 jaar, 1e kindje
    💓
    Goblins, 39 jaar, 2e kindje 💓

    1 juli🎈
    Anne020, 36 jaar, 1e kindje 💓

    In totaal 44 mama's 45 kindjes
    👧15 meisjes
    👦22 jongens
    👦2 verrassingen

    🌟🌟🌟Sterretjes🌟🌟🌟
    🌟Whoppie🌟Luna3🌟Doetie🌟Lila
    🌟Melanie2012🌟Saphira85🌟Oktober91
    🌟Marlau🌟 🌟 🌟Loes

    📅Afspraken & echo's👀


    Februari

    19 februari Anne020 20 weken echo

    23 februari Surprise afspraak gyn + echo
    28 februari Vlindertje controle vk
    28 februari Surprise reveal tijdens verjaardag
    29 februari Karin 1983 gyn
    29 februari Mahna Mahna gyn 14.20 uur

    Maart
    1 maart PeAn controle vk
    3 maart Ellamalou controle
    4 maart Goldsword gyn 9.20 uur
    8 maart Mariomama gyn
    13 maart Lievemandie pretecho 3D
    14 maart Mahna Mahna gyn 15.00 uur
    21 maart Vlindertje pretecho
    22 maart Tbtje gyn + echo
    24 maart PeAn controle vk
    29 maart Mariomama gyn
    31 maart Mahna Mahna gyn 13.30 uur

    April
    7 april Mahna pretecho 3D 18.00 uur
    9 april PeAn pretecho 4D
    11 april Tbtje pretecho 3D
    11 april Mahna Mahna gyn 14.10 uur
    12 april Goldsword hematoloog
    19 april Mariomama gyn
     
  6. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    Sep 8, 2011
    4,281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee joh das even omschakelen! Ga je terug naar het pretecho buro voor een dubbel check? Dat gaven ze bij ons wel aan! Wel fijn dat je een jongetje dan ook nog leuk vindt ;) volgens de gyn die mijn seo deed gebeurt het nog in 5% van de gevallen dat het bij de geboorte toch wat anders blijkt !!
    Maar ook wel schrikken dat de groei wat achter loopt. Of kan de datum verkeerd zijn?
     
  7. diana285

    diana285 Bekend lid

    Jan 6, 2016
    813
    363
    63
    @ diana: ik had je graag zien rondhuppelen :D?[/QUOTE]

    Me moeder en tante hadden grootste lol erom, ben blij dat daar gen camera's zijn, sta je ineens op youtube :D

    Als je nu al de kleertjes wast, gaat het dan in die 4 maanden niet weer wat muffig ruiken.
    Ik kreeg het advies om het 6 tot 4 weken van te voren te gaan doen.
    De kast is in ieder geval alweer wat voller te zien.

    Is ook schrikken stel je eigen in op een meisje blijkt het een jongen te zijn, zou wel me geld terug vragen :)

    Mariomama hoop dat je snel wat beter voelt, en je wat minder harde buiken heb
     
  8. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    Jan 22, 2011
    1,416
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spijtig dat er geen beelden van zijn :D

    Tegen die tijd heb ik ze misschien wel nog eens gewassen hoor. ;) kort programma, 30 graden, zodat ze fris ruiken :p . Ik mag niet meer werken dus verveel me dood. Moet me met iets bezig houden ;).
     
  9. Mahna Mahna

    Mahna Mahna Bekend lid

    Oct 1, 2015
    574
    1
    0
    Ik werk voor de overheid
    Omgeving Eindhoven
    Lieve allemaal,

    Vandaag heb ik wat meer tijd en ik moest meteen aan jullie allemaal denken, dus ik denk dat een extra bericht van mijn kant geen kwaad kon.

    Zwangerschapshaptonomie.
    Gisteren voor het eerst naar de zwangerschapshaptonomie geweest. Deze dame helpt ons om meer in contact te komen met de kleine meid. Gisteren zwom ze op "commando" van rechts naar links, de handen volgend. Zo gaaf. Ik kan het jullie allemaal aanraden.

    Testen.
    Op 01 maart wordt er bij mij wederom bloed geprikt. De zogenaamde suikertest gaat plaatsvinden en daarnaast wordt er gekeken of mijn nieren en lever nog doen wat ze moeten doen. HELLP/PE ontwikkelt zich meestal vanaf week 24 vandaar dat ze mijn lever en nieren goed blijven volgen. De suikertest is omdat mijn vader* en oma beiden ouderdomssuiker had/heeft. Ik hoop dat mij dit bespaard blijft en die genen toch door mijn moeder zijn bepaald.

    Namen.
    We hebben een naam. Er is alleen volgens mijn man een probleem. De wijze van schrijven nodigt uit om de naam anders uit te spreken dan wij bedoelen. Daarmee zou ons meisje vaker moeten uitleggen dat ze niet zo maar zo heet. Haar vader heeft daar moeite mee. Persoonlijk heb ik dat niet en vind ik de naam zo mooi en passend bij haar. Toeval wil dat de letters van mijn zoon en overleden vader er ook inzitten. Snif, en dat maakt de naam juist extra mooi. Maar ook ik ken de "regel' dat je een kindje niet moet belasten met een "lastige naam". Desondanks wil ik jullie mening vragen hierover? Als ik daarvoor de naam moet verklappen dan wil ik dat wel doen, bij voorkeur in een PB.

    Leven voelen.
    Van mijn klinisch verloskundige de opdracht gekregen om te monitoren wanneer ik leven voel. Voor nu is het nog om het ritme van de baby te leren kennen, zodat wij tijdig in kunnen grijpen als ik minder leven zou
    voelen. Dan maken ze in het het ZKH een CTG scan. Ik ben daar nu dus erg mee bezig. Ik merk wel dat ze op muziek kan reageren, en in de ochtend en avond is ze behoorlijk voelbaar actief. In de middag is ze misschien ook actief maar voel ik het minder. Ze moet natuurlijk ook slapen. Hoe is dat bij jullie?

    Ik ga eens kijken wat jullie allemaal hebben meegemaakt en kijken wat jullie hebben meegemaakt.

    Dikke kus
     
  10. Ellamalou

    Ellamalou Fanatiek lid

    Jan 22, 2011
    1,416
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mij mag je gerust pb'en hoor Mahna! Ik ben benieuwd! :)


    En wat bijzonder die zwangerschapshaptonomie. Lijkt mij superleuk!
     
  11. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,276
    25,746
    113
    @Florenthe
    Jeetje, dat zal wel even omschakelen zijn! Beetje suf van dat echobureau! Ik zou het ze nog wel 'inwrijven' en misschien korting vragen op een 4D echo ;)
    Maar wat betreft de 1,5 week groeiachterstand, je zei dat ze het in het zkh ook zorgwekkend vonden. Kan de kleine nog een groeispurt maken, of blijft dit een zorg?

    @ Diana
    Hahaha, dat dansje had ik ook wel willen zien!

    @Mahna
    Dat haptonomie klinkt idd bijzonder! Mooi hoor, om zo contact te maken met je meisje!
    En wat een goed idee om het ritme van je kindje goed te volgen!
    Hier merk ik ook al wel een ritme. Ochtend en avond zijn hier ook favoriet. En vaak ook wel om een uur of 15/16. Verder door de dag heen wat beweginkjes, maar zou vast ook in zijn slaap kunnen zijn. Het meeste voel ik toch als ik rustig zit of lig. Hier kan net ook verschillen per dag. Soms heeft hij een dag dat hij de hele dag druk door mijn buik stuitert, en de meeste dagen is hij wat rustiger en houdt zich een beetje aan bovenstaande tijden.
    Wat betreft de naam stuur ik jou wel even een pb. Ik ben erg nieuwsgierig hoor!
     
  12. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    Sep 8, 2011
    4,281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mahna, wij zijn ook nog in conclaaf over de schrijfwijze. We hebben een mooie naam maar die is wel vrij bekend en daarom vind ik een iets andere schrijfwijze juist mooier. Maar dan moet he wel steeds de naam spellen en dat wilde ik eigenlijk niet. Nu is dat vaker zo bij wat onbekendere namen, mijn dochter heeft dat ook (ook uitspraak) en ik vind dat niet heel vervelend. We horen juist vaak dat het zon mooie naam is......
    Je mag mij gerust Pb-en. Kun je mij ook helpen ;)
     
  13. Mahna Mahna

    Mahna Mahna Bekend lid

    Oct 1, 2015
    574
    1
    0
    Ik werk voor de overheid
    Omgeving Eindhoven
    @babyshower.
    Ik hoop dat ik een babyshower krijg. Ik hoop dat mijn zusje dit samen met mij wil organiseren. Dan kunnen de mensen komen die niet op de gender reveal party waren uitgenodigd. Maar eerlijk gezegd weet ik dat nog niet. Lijkt me wel heel leuk.

    @Baby op de kamer.
    Volgens mij had ik al verteld dat ik voor een co-sleeper ga, maar ik weet nog niet hoelang zij bij ons op de kamer blijft. Op zich klinkt een jaar heel lang, maar ik kan me er iets bij voorstellen dat we daarvoor wel kiezen. Het is dan alleen zo lastig om (uhm hoe zeg ik dat netjes) bewegingen te maken als zijnde gehuwd te maken. Toch niet waar de baby bij is? Of ben ik nu ouderwets. Ik wil het kindje niet beschadigen:)
    We gaan de co-sleeper pas bestellen nadat we de 9 maanden beurs hebben gedaan. Je weet nooit wat je daar tegen gaat komen, en bestellen is zo gedaan.

    @Spotify.
    Dank jullie wel voor jullie reacties hierop. Ik geloof ook dat onze zoon bij het feestje was en besloot dat het de dag van zijn zusje was. Het nummer had vast iedereen tot tranen gebracht. Hij wilde ons gewoon laten weten dat hij een trotse grote broer is en over zijn zusje waakt. Het was in ieder geval een bijzondere ervaring die ik nooit zal vergeten.

    @Vakantie.
    Ik wil ook zo graag nog een keer met zijn twee op vakantie. Maar het buitenland vind ik nu even niets, en ik twijfel over wanneer te doen. Wij moeten zo vaak naar het ziekenhuis en kunnen eigenlijk niet ver weg.

    @Fluss.
    Welkom bij ons op de lijst en gefeliciteerd met de zwangerschap. Ik hoop dat alles goed met jullie gaat? Jammer dat je 433 pagina's niet gaat doorlezen. Daar hebben we zo ons best op gedaan;) En wat Ellamalou zegt is een goed idee: een schriftelijke overhoring.;) En je krijgt net zoals ik een meisje. Proficiat.

    @Ellamalou.
    Dank je wel wel voor de lieve felicitatie. We zijn heel blij met deze kleine meid. Je buik is nog klein maar wel heel mooi. Ik deel je vraag over slaapzakjes. Ik ben benieuwd wat daar voor antwoorden op komen. Ik denk dat ik even wacht of het zo'n Puckababy moet worden of een gewoon slaapzakje, en of het überhaupt wel nodig is. Gekocht heb je het zo. Ik heb er wel een liggen van de vorige zwangerschap, maar dat is 62/68 in winterkwaliteit, dus ik ben bang dat ik daar voor niets geld aan heb uitgegeven. En de combisleeper ga ik ook even bekijken, want die ken ik nog niet.
    Ik slaap heerlijk met voedingskussen tussen mijn benen en mijn armen om het ding heengeslagen. Leuke kleertjes. Ik zal Z8 ook eens bekijken.
    Je bent hard aan het werk en aan het shoppen. Geniet van de kast die steeds voller wordt.

    @Marisje.
    Het feestje was echt helemaal super. Alleen maar positieve dingen teruggehoord. Heel erg bedankt voor de felicitatie.
    Je had het over een kleine kamer voor een co-sleeper. Wij hebben ook niet heel veel ruimte, maar gekozen voor bijgevoegde link. Van deze co-sleeper kun je ook een wiegje maken, en nog veel meer. Misschien past dit wel. Wiegjes &Zo: wieg / co-sleeper / baby wiegje / babybedje
    Katten in de box zeg je. We hebben hem nog niet staan, dus bedankt voor de waarschuwing. Mijn kat ligt tot nu vaak op mijn buik te schurken en vooral te spinnen. Ik denk dat zij en de baby dikke vriendjes worden en ik de kat ook uit de box moet houden.
    Ik ben even kwijt of dit je eerste kindje is, maar vanuit mijn professionele rol moet ik tegen je zeggen dat je beter dit soort contracten kunt tekenen na de geboorte van je kind. Dit is gunstiger voor jou, omdat je niet weet of er iets misgaat (zoals bij mij), maar ook omdat het gunstiger is voor je betaalde ouderschapsverlof om uit te gaan van je 40 uur. Dit is slechts een advies van mij, maar dit is mijn dagdagelijks werk. Voel je vrij om het naast je neer te leggen.

    @Adje.
    Dank je wel voor je lieve felicitatie. Door mijn lieve collega's werd ik erop geattendeerd dat ik nu wel de kleertjes van mijn favoriete kledingmerk kan kopen voor haar. Dat vind ik zo ontzettend leuk. Het merk is overigens Blutschwester. En het feestje was zo super. Ik geniet er nog van. Temeer omdat de slingers nog hangen totdat ik ga poetsen. Maar daarna hebben we de foto's en filmpjes nog.
    Wat leuk dat je de mobile van terug hebt gevonden en nog leuker dat je hem opnieuw gaat gebruiken. Waarschijnlijk is het ding nu uniek in zijn soort en dat maakt het voor mij altijd al bijzonder.
    A ha, meer duidelijkheid over je kaart nu. Ik begin nu ook te twijfelen of dat iemand anders was die aangaf dan maar geen kaarten te versturen. Ik ben in ieder geval blij dat jij dat prachtige kaartje gaat sturen.
    Oke, 3 liter water is goed voor ons en spoelt geen vitamientjes weg. Dat is een geruststelling. Hoop dat je hoofdpijn helemaal verdwenenen is.
    Beterschap met je vinger. En fijn dat de methode rondom de KS is gewijzigd.

    @Pean.
    Dank je wel voor je felicitatie. We zijn supertrots op deze kleine meid met lange benen. Ik voel me erg gezegend. Goed van je dat je de oorzaak van je slechte slapen hebt gevonden. En een mooi tapijt heb je gelegd.

    @Mamavanmanoa.
    Wat rot om te lezen dat het zo druk op je werk is en er geen eenheid meer is. Men zegt niet voor niets dat als het schip zinkt de ratten bovenkomen. Probeer goed voor jezelf te blijven zorgen, zeker als dit op je werk niet gebeurd. Gelukkig heb je een fijne collega met wie je wel fijn kunt werken, dat geeft toch een beetje steun.
    En helemaal naar is het dat je man nu 3 weken in China zit. Ik hoop dat deze 3 weken snel om zullen zijn.

    @Diana.
    Jij ook heel erg bedankt voor de felicitatie. Het feest was in de middag, maar het was inderdaad top. Beter dan verwacht.
    Is je schoonzusje al bevallen? Enne mooie buik hoor!!
    Gefeliciteerd met de 20 weken echo.

    @Prinsesje.
    Wat heerlijk om weer iets van je te lezen. Het is ook lastig om al die verhalen te onthouden. Bij mij werkt het om op de PC te werken en dan heb ik ZP gewoon twee keer openstaan. Zodoende kan ik precies bijhouden wie wat schrijft.
    Dank je wel voor de lieve felicitatie. Het is wat rustiger nu, maar dat komt ook omdat manlief ziek is.
    Alsnog van harte gefeliciteerd met je moeder en met het worden van tante.
    Wat goed van je baas om je zo te beschermen en je kindje natuurlijk ook. Het zal wel even wennen zijn, maar liever geen risico nemen.

    @Goldsword.
    Aj een gebroken ruggenwervel gehad. Wat naar. Dat kan inderdaad de oorzaak zijn, in het ergste geval heb je een combinatie van die dingen. Mijn collega is bevallen terwijl haar rug nog gebroken was. Ze heeft daarna nooit meer een kind gewild.
    Ook jou wil ik bedanken voor je lieve felicitatie.
    En ik ben zo benieuwd hoe je geboortekaartje gaat worden. Wij vonden ons kaartje bij carddream en we waren zelf verbaasd hoe snel we het hadden gevonden. Alhoewel ik twijfel of we nog verder moeten kijken en niet iets over het hoofd hebben gezien.

    @A Flower.
    Wat leuk om weer iets van je te lezen en dat je me feliciteert met onze dochter. Ik mag jou ook feliciteren las ik. Je bent namelijk tante geworden. Van harte gefeliciteerd. Ik twijfel nu heel erg of wij hier wel al het geslacht wisten, want gefeliciteerd met het feit dat je een jongen krijgt.

    @Mariomama.
    Ook wil ik even persoonlijk bedanken voor de felicitatie met onze dochter.
    Wat heerlijk Fuerteventa. Ik hoop dat jullie er heerlijk van zullen genieten.
    Fijn dat alles goed was met de beeb. En hele leuke kleertjes gekocht.
    Klagen mag best wel hoor. Het klinkt als BI hoor. En dat maagzuur is om gek van te worden.

    @Fee.
    wat lief dat je opmerkt dat wij alles heel intensief met onze naaste familie beleven, want dat is gewoon waar. Deze mensen hebben ons bijgestaan bij het grootste verlies wat een mens kan meemaken. Om die reden proberen wij ze zoveel mogelijk te betrekken bij ook alle positieve dingen.
    Ik kan me voorstellen dat je geen boosheid over de naam wil opwekken bij je man. Hij heeft wellicht een associatie bij deze naam die hij niet wenselijk vindt. Jullie komen daar vast samen uit.
    Je mag trots zijn op de grote broer die al zo knap in het grote bed slaapt.

    @Kleine muis.
    De taart was ook heel erg lekker. Bijna zonde om hem aan te snijden.
    Wat heerlijk dat je al zoveel kleding hebt en alles al gewassen in de kast hebt liggen. Ik ga alles pas in mei wassen. Ik vraag me af hoe mensen aan tweedehands babykleding komen waar de kaartjes nog aanhangen. Want ik begreep dat je eigenlijk alles gewassen en ik twijfel of het ook gestreken moest worden.
    Fijn zo'n dochter die je helpt bij het koken.

    @Suprise.
    Wow, ik schrik even van je bericht. Wat naar dat je een spoedcontrole hebt gehad, maar wat fijn dat je kindje het goedmaakt. Helaas weet ik niet wat uwi is, maar wel heel vervelend dat je buik zo geïrriteerd is. Ik hoop dat het snel overgaat. Beterschap. Enne voel je vrij om te klagen.

    @Wup.
    Hoe is de herhaling van de 20 weken echo gegaan?

    @Anne.
    Fijn dat je zo fijne gevoelens hebt bij sporten.

    @Florenthe.
    Fijn om iets van je te lezen. En ik kan me voorstellen dat je moet wennen als je dacht een dochter te krijgen maar het nu een kleine man blijkt te zijn. Gefeliciteerd. Ik kan me wel voorstellen dat je je zorgen maakt over de groei. Wat zeggen de geleerden ervan?

    Ik ben weer bij tot mijn eigen bericht.

    Liefs
     
  14. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    Sep 8, 2011
    4,281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Rustig aan doen: volgens mij doe ik al heel rustig aan.....
    Fietsen is steeds maar kort 2 km naar school winkel enzo. Als ik met de auto ga moet ik weer verder lopen. Ik ben wel heel blij dat ik qua baby uitzet al ver ben, dus veel shoppen hoeft niet meer. Alleen nog veel wasjes maar die bewaar ik nog even.
     
  15. Mahna Mahna

    Mahna Mahna Bekend lid

    Oct 1, 2015
    574
    1
    0
    Ik werk voor de overheid
    Omgeving Eindhoven
    Heb je een PB gestuurd.

    Dank je wel .
     
  16. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    Sep 8, 2011
    4,281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Baby voelen, ik voel haar vooral als ik even ga liggen en me er op concentreer, meestal savonds na het eten. Maar het begint steeds meer te komen. En inderdaad baby's slapen (gelukkig) ook veel. Meestal slapen ze als jij ze in slaap wiegt, door te bewegen dus.
     
  17. Mahna Mahna

    Mahna Mahna Bekend lid

    Oct 1, 2015
    574
    1
    0
    Ik werk voor de overheid
    Omgeving Eindhoven
    Ik heb je een PB gestuurd. Dank je wel dat dit mocht.

    Liefs
     
  18. Mahna Mahna

    Mahna Mahna Bekend lid

    Oct 1, 2015
    574
    1
    0
    Ik werk voor de overheid
    Omgeving Eindhoven
    Hoe leuk zou het zijn om elkaar na de bevalling te ontmoeten en onze baby's aan elkaar te kunnen laten zien.
    Of zijn dit mijn hormonen?
     
  19. Anne020

    Anne020 Actief lid

    Jun 28, 2014
    473
    91
    28
    Female
    Amsterdam
    @Mahna Mahna. Ik wil ook wel meedenken hoor. PB mij maar als je wil.Ik voel ons mannetje sinds deze week vooral als ik rustig lig in de avond en ochtend. Overdag ben ik teveel bezig met werk om het echt op te merken denk ik.


    Straks 20 weken echo!
     
  20. mariomama

    mariomama Fanatiek lid

    Sep 8, 2011
    4,281
    0
    0
    NULL
    NULL
    Voedingskussen, dit gebruik ik nu ook in bed, heerlijk! Ik heb nu een dikkere met van die kleine bolletjes er in zeg maag. Heel fijn om tegenaan te liggen, al neemt het wel veel plek in in bed. Volgende week gaat hij niet mee, dus ik zal hem wel missen!
     

Share This Page