Wij willen boven tapijt op alle slaapkamers, overloop en de trap. Ook alles hetzelfde. Heeft iemand tips waar we dit goed en niet te duur kunnen laten doen? Ik zat zelf te denken aan leenbakker of kwantum. Iemand hier ervaringen mee?
Wij hebben de trappen laten bekleden en de zolder en kamers op de eerste verdieping met vloerbedekking van de Leen Bakker. Daar hebben we ook vitrage en gordijnen van. Het leggen zelf hebben we door iemand anders laten doen. Toch ben ik nog steeds blij met de vloerbedekking. Zou het zo weer doen Zo fijn ook vloerbedekking op de trap!
Dankjewel. Door iemand laten leggen binnen kennissenkring ofzo die ervaring heeft? Alles zelf opgemeten of laten doen?
Wij hebben het laten leggen door carpetright. Kostte rond de 900 euro voor de trap in twee kleuren (kost veel tapijt) en de bovenverdieping. Was wel met een actie dat er een flinke korting op het tapijt zat. We hadden wel een dure ondertapijt. Ze kwamen gratis inmeten en nu 6 jaar later zit het nog super mooi!
Wij hebben vorig jaar ook boven tapijt laten leggen door carpet right en we zijn ook tevreden. Wel liggen er nu 3 kleuren vloerbedekking boven, want de kinderen mochten zelf kiezen welke kleur ze wilden. Op onze kamer en de overloop ligt gewoon grijs. Maar de overgangen tussen de kleuren zijn keurig recht. Het enige wat bij ons lastig was, was dat we 1 lange smalle kamer hebben en daar dus de vloerbedekking in 2 stukken hebben moeten leggen. Die kamer is 2 meter 11cm breed en ruim 5 meter lang. De vloerbedekking is 4 meter breed, als je het dan uit 1 stuk wil, moesten we bijna 2 meter van de breedte weggooien. Dat is ook zonde, dus nu zit er aan 1 kant een naad, maar dat valt bijna niet op. De trap hebben we niet gedaan, die hebbenwe opnieuw geschilder.
Dit hadden wij dus ook op de overloop waar lichte vloerbedekking ligt en een slaapkamer waar donkere ligt. Maar door de trap in twee kleuren te doen (treden donker en stootborden licht) konden we al het 'afval' daarop kwijt en betaalden we alleen de uren van het leggen.
We hebben alles zelf opgemeten. En hebben dit ruim genomen, wij gebruiken altijd nog wel een restje als binnenloopmat bij de shuifpui enz. We hebben het laten leggen door iemand die dit vaak doet. Maar geloof ik zwart. We kwamen eraan via via.