16 t/m 31 oktober 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Noralie87, 7 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Averna

    Averna Bekend lid

    15 jan 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Ik zie dat bij mij op 16 maart intake vk staat, maar ik heb dan ook meteen de eerste echo. ;)
     
  2. Enna87

    Enna87 Actief lid

    29 sep 2015
    264
    8
    18
    Bedankt meiden voor jullie reacties! Ja, toch de eerste echo terwijl ik die eigenlijk pas rond 10-12 weken zou krijgen.. Ws. was ik dan 1 van de laatsten geweest. ;) De reden is idd minder leuk, maar ga er vanuit dat het op zal knappen! De vk heeft me er nog wel voor gewaarschuwd dat natuurlijk niets zeker is, er kan nog steeds van alles mis gaan.. Maar natuurlijk super bijzonder om de bevestiging te krijgen dat er echt leven in je zit.

    Meiden met de volgende echo's veel plezier en ik duim voor jullie! Ik had trouwens een uitwendige echo, hoe zit dat bij jullie?
     
  3. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw

    Wat duidelijk zeg een uitwendige echo met dit termijn!
    Ik heb voor mezelf geen idee.. We gaan het zien over een dikke week 😁😁
     
  4. A daydream

    A daydream Actief lid

    12 jan 2016
    399
    106
    43
    Bedankt voor jullie reacties. Ik heb vannacht bijna niet geslapen. Ik ga straks het zkh bellen en even overleggen. Het voelt gewoon niet goed.
     
  5. trotsemoeder90

    trotsemoeder90 Actief lid

    11 jan 2016
    153
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sterkte a daydream! Hopelijk kan je direct terecht en zit je niet in spanning.

    Dus een echo met 6 weken kan dus wel uitwendig?
     
  6. Miracles

    Miracles Fanatiek lid

    20 apr 2014
    1.832
    16
    38
    Ja kan gewoon uitwendig... vaak ook afhankelijk van hoe stevig een persoon is of hoe diep je bm zit. Een volle blaas is ook gewenst en een luier😂 ahum!

    A Daydream.. sterkte meis! Hoop echt op vals alarm
     
  7. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Sterkte a daydream!
     
  8. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    2 jan 2013
    1.381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum

    Sterkte, hoop dat je snel terecht kunt en ze je gerust kunnen stellen.
     
  9. Averna

    Averna Bekend lid

    15 jan 2016
    980
    816
    93
    NULL
    NULL
    Sterkte a daydream! Ik hoop dat het niets betekende en dat ze je gerust kunnen stellen!
     
  10. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Pff ik heb weer eigenwijs een test gedaan omdat ik vannacht zo mega kut geslapen heb van de spanning.. Dinsdag was hij donkerder dan de controle streep en nu gelijk.. dus geruststelling nope meer stress check.. dames voor jullie testen brengt dus niet alleen maar zekerheid blegh..
     
  11. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Houd je er rekening mee dat de testen op een gegeven moment de hoeveelheid hcg niet meer aankunnen en daardoor de streepjes wat lichter zijn ;) Geen zorgen maken.

    @A daydream: sterkte vandaag. Hopelijk is alles goed.
     
  12. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    11 jun 2013
    7.110
    4.702
    113
    Vrouw
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Jippie! 6 weken vandaag!! Deze week gaat t hartje kloppen. Nu pas het gevoel dat ik ècht zwanger ben. Gek hè?
     
  13. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    2 jan 2013
    1.381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    Ik was gisteren ook zo onhandig om weer te testen en had hetzelfde. Alleen maar onzekerder door geworden. En ook geen klachten meer, mijn borsten doen geen pijn meer en heb geen last meer van steekjes. Door dit alles duurt het wachten tot aan de echo volgende week vrijdag alleen nog maar langer. Blegh!
     
  14. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Liesjuh ik snap je helemaal! Ik heb gelukkig nog wel last van mijn borsten, maar heb morgen al de echo. En ben nu zo bang dat ik zoiets heb we gaan gewoon niet.. Omdat ik het zwanger zijn niet afgepakt wil hebben ofso. Ik voel me net eentje die opgesloten moeten worden op een ggz afdeling:(

    Mojito07 en Hoop heel veel succes vandaag ben benieuwd naar jullie echo's!
     
  15. mrsd

    mrsd Actief lid

    10 nov 2015
    302
    288
    63
    NULL
    NULL
    Mijn man gelooft niet dat ik nu al kan weten wanneer ik ongeveer uitgerekend ben. Hij denkt dat de vk dat pas gaat zeggen. Zo grappig haha. Je kan toch nagaan dat je het met ongeveer 4 weken merkt en dat er dan nog 36 te gaan zijn haha
     
  16. Knuff

    Knuff Actief lid

    24 sep 2015
    157
    1
    16
    A Daydream ik duim heel hard voor jullie! Hoop dat je snel duidelijkheid hebt...
     
  17. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw
    Dames met echo's vandaag veel succes en plezier!!

    @miracles haaa oke dus kan uitwendig! Idd zal aan meerdere factoren liggen.. Ik ben momenteel niet zo'n held met een volle blaas en moet een half uur rijden voor we daar zijn :p
    Maar we gaan ons best doen haha. Ik heb sowieso wel wat vetjes maar volgens mij zit dat hoger dan waar ze met de echo bij moeten tenminste hoop ik haha!
     
  18. Fabace

    Fabace Bekend lid

    18 jan 2011
    675
    0
    16
    Jessy, ken het het wachten gevoel. Heb gevoel dat de laatste 2 jaar mijn leven op hold staat. Weet wel dat bij zoon zodra de 12 weken door waren het wachten een heel ander gevoel werd. Kan niet wachten ;) tot zover is.

    A daydream, Duim dat alles gewoon goed zit.

    Enna, super dat alles goed zit en een kloppend hartje.
     
  19. Brabomama

    Brabomama Fanatiek lid

    14 sep 2011
    1.316
    0
    0
    A daydream ik leef met je mee en ik hoop dat je snel gerustgesteld kunt worden!!

    Rosalyn, wat rot dat het streepje op je test ineens minder donker was! Kan me zo voorstellen dat dat je heel onzeker maakt! Maar wat Veronique zegt klopt inderdaad, op een gegeven moment kunnen testen juist lichter worden omdat ze simpelweg de grote hoeveelheid hcg niet meer goed aankunnen! Houd hoop en ga absoluut juíst naar de echo morgen!! Hopelijk zie je dan een mooi klein garnaaltje in je buik! :)

    Sam4hope ik ga dus ook weer meedoen met MvM, maar wel pas vanaf een week of 8 (na m'n eerste echo). Kan ik toch nog ongeveer 8 weken meedoen.

    Fabace, echt genieten durf ik ook pas vanaf ongeveer 12 weken. Eerder echt niet, uit een soort zelfbescherming. "Geen bloed geeft moed" geloof ik niet meer sinds mijn MA...maar toch probeer ik me ook vast te houden aan de gedachte dat veel meer zwangerschappen wel goed aflopen dan niet!
     
  20. ninii01

    ninii01 Bekend lid

    26 sep 2011
    758
    250
    63
    NULL
    Sluit ik mij bij aan. Ik had ook geen bloed nix en toch al 3 weken geen teken van leven meer helaas dus voor mij is het ook eng en ben blij als ik voorbij de 12 weken ben :)
     

Deel Deze Pagina