toch zwanger? bruin bloed / slijm

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door noukie 1992, 24 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. noukie 1992

    noukie 1992 Fanatiek lid

    4 feb 2016
    4.940
    3.654
    113
    Vrouw
    Hey Dames,

    Kan iemand helpen of heeft iemand advies voor me?
    IK ben van 08/02 tem 12/02 'ongesteld' geweest, althans ik heb een bloeding gehad die periode.
    Ik had veel minder bloedverlies dan gewoonlijk, het begon ook met 1 dag bruine afscheiding, daarna 1 dag een iets heftigere bloeding en de dagen daarna nam het weer af..
    Ik ben normaal altijd +- 7 dagen ongesteld en heel hevig, hevig bloedverlies, hevige krampen, ... maar nu was het dus anders.
    Ik heb op zaterdag avond 13/02 er dan toch maar een testje tegenaan gegooid, maar die zei negatief en dus niet zwanger.

    Nu heb ik reeds van 19/02 tem vandaag 24/02 bij het afvegen steeds wat bruin bloed verlies ??
    Mijn ovulatietesten geven ook nog lang geen eisprong ed weer ..
    IK voel me raar, ik voel me zwanger met alle nodige rare symptomen er bij, ik ben reeds 6 maanden pilvrij en mijn cyclus is heel snel / onmiddelijk regelmatig geworden.

    Maak ik me gek of wat is er aan de hand? :(

    Ben ik misschien toch zwanger of wat kan het zijn?

    Graag jullie raad / ervaringen.
     
  2. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    4 jan 2013
    5.299
    1.769
    113
    Vrouw
    ik heb er geen ervaring mee, maar het enige wat ik je kan adviseren is nogmaals een zwangerschapstest doen. En als die negatief is ben je helaas niet zwanger.

    Misschien was het toen een late innesteling dus een innestelingsbloeding en had je nog te weinig HCG in je lijf om het waar te nemen.
     
  3. RoryL

    RoryL Lid

    18 dec 2015
    52
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik kan me voorstellen dat je daar gek van wordt!
    Ik zou inderdaad ook nog een zwangerschapstest doen. Misschien dat er inderdaad niet genoeg HCG was aangemaakt ten tijde van de zwangerschapstest. Mocht de zwangerschapstest nu wel positief zijn, dan zou ik wel even het bruinverlies in de gaten houden... Ik heb daar zelf namelijk geen goede ervaringen mee.
     
  4. Knuff

    Knuff Actief lid

    24 sep 2015
    157
    1
    16
    Ik zou ook even blijven testen voor de zekerheid!
     
  5. noukie 1992

    noukie 1992 Fanatiek lid

    4 feb 2016
    4.940
    3.654
    113
    Vrouw
    Bedankt Dames!
    Ik heb deze ochtend met een klein hartje toch maar een test gedaan, maar deze was negatief :(:(:(

    Toch allemaal bedankt, hopelijk is het snel wel raak!
    Volgende week toch maar eens langs de HA passeren denk ik want het voelt toch niet lekker :( ..
    Nog steeds bruin bloed aan het verliezen :(

    dank je voor jullie reacties!
     
  6. stefanie912

    stefanie912 Bekend lid

    10 feb 2012
    707
    2
    16
    mag enorm graag knutselen, 3d en taarten maken met
    Friesland
    Ik heb bijna het zelfde als jou. Ook van 8-2 tot 12-2 gebloed, normaal ook 8 dagen bloeding en nu al 7 dagen een positievere ovulatie test.... En er vandaag een test van de dio tegen aan gegooit en ik heb een tweede streep terwijl ik pas 5-3 mijn periode weer hebben moet. Dus of erg vroeg ei gehad of foutieve positieve test gehad... Zal morgen even een foto bijvoegen bij goed daglicht...
     
  7. noukie 1992

    noukie 1992 Fanatiek lid

    4 feb 2016
    4.940
    3.654
    113
    Vrouw
    Ik zou er in jou geval toch nog eens een testje tegenaan gooien als de test positief was? ;)
     
  8. Aquavis

    Aquavis Actief lid

    23 okt 2012
    224
    0
    16
    Kan misschien ook een hele vroege miskraam zijn geweest, Noukie? Niet zo heel positief nieuws, maar ik werd ook ' soort van ongesteld' (iets minder dan normaal), maar bleek toch zwanger. De test was wel erg licht en ze liepen ook maar langzaam op. Dit is in een miskraam geëindigd, ( wel pas na 8 weken.)
    Bloedverlies en lichte tests hoeven echter niet altijd verkeerd af te lopen.
    Ga je nog testen Stefanie? Om te zien of je hcg oploopt?

    Sterkte dames!!
     
  9. noukie 1992

    noukie 1992 Fanatiek lid

    4 feb 2016
    4.940
    3.654
    113
    Vrouw
    HI!

    Ik wil er niet meer bij stil staan nu eigenlijk, misschien was het een vroege miskraam, misschien iets anders, het is over nu en wat een geluk dat ik dan niet eerst een positieve test heb gehad, want anders zou ik pas echt teneer geslagen zijn.
    Ben ook even bang geweest voor een bmz, ik ben nu al lang blij dat alles ok is. :)
    Met goede moed nu naar de volgende ronde en inmiddels alweer op het wachtbankje :cool:

    Whish me luck :p
     

Deel Deze Pagina