ik heb trouwens nog iets geks: thee MOET in een theeglas, koffie in een mok, en ik wil echt geen lepeltje dat in de koffie heeft gezeten in mijn thee, want dan smaakt het naar koffie (vind ik) Als ik op visite een mok thee krijg vind ik het gewoon niet meer naar thee smaken. Ik drink ook alleen maar thee, maar vind het bij een ander eigenlijk niet te drinken. Alleen mijn eigen thee thuis in mijn eigen (speciale!!!) theeglazen is lekker.....oh ja en de thee bij mijn moeder ook, maar bij een ander dus niet Uiteraard drink ik het wel op bij een ander. Of ja, eigenlijk dat ook niet, want ik laat altijd een slok onderin zitten.
Ik moet ineens denken aan iets wat ik laatst op tv zag. Heel veel mensen doen het maar het is toch best grappig. Als je door de stad loopt en je ineens beseft dat je eigenlijk de andere kant op moet, stil staan, 'nadenken' of met een denkende blik naar je telefoon kijken en dan pas omdraaien en de andere kant op lopen haha. Nooit lopen en rigoureus omdraaien
Ik heb best wel tics eigenlijk haha. Zo moet het bestek recht in de la met alles dezelfde kant op, mokken op zijn kop met de oren naar een kant. De voorraadkast heeft een vaste indeling met de etiketten naar voren. Eigenlijk spiegel ik dus in huis haha. Ook het vaste plekje op de bank is heel herkenbaar. Ik jaag ook iedereen ervan weg.
Owja daar kan ik ook woest om worden Oké, ik heb ook wel een rare tik; Ik moet zodra ik in bed lig altijd het dekbed tussen mijn tenen hebben, en dan wiebel ik ook nog even met mijn tenen. Kastjes, deurtjes en lades moeten altijd dicht. Mijn man laat ze altijd openstaan. Ik kan mij daar echt aan irriteren.
Oortjes van kopjes moeten persee naar rechts. Glazen niet in elkaar gestapeld maar los naast of achter elkaar. Pannen moeten in een bepaalde volgorde en ook bepaalde maar op elkaar. We hebben twee haakjes in de keuken. Links moet de handdoek en rechts de theedoek. Ook moeten de ringetjes met de "mooie" kant naar buiten. We hebben een messenrek. En we hebben 2 soorten messen. De soorten moeten bij elkaar en voor de rest moet eerst het aardappelschilmes, dan het groente mes, dan het bakkers mes en dan het vleesmes. Ook moeten de snijvlakken naar rechts. Handdoeken thee doeken en vaatdoeken moeten netjes op elkaar. En met de dubbel gevouwde kant naar je toe. Op het plankje in de douche staan mijn spullen links. In het midden van ons samen. En rechts van mijn man. Kleding in de kast moet perfect op elkaar liggen met dezelfde vouwkanten op elkaar (verschilt per kledingstuk hoe het dus ligt) Schoenen moeten in de kast. Ik word helemaal gestoord als ze in de kamer staan. En ze moeten netjes recht naast elkaar. Het kleed op de bank voor de honden moet perfect recht liggen op de naad. Spulletjes in de vensterbank moeten gelijk met elkaar staan. Het bed moet opgemaakt zijn. Anders flik ik compleet. Met mn kleding aantrekken moet eerst rechts erdoor of aan en dan links. Als ik mezelf inzeep of afdroog. Eerst mn linkerarm en schouder. Dan mn borsten en nek. Dan mn rechterarm en schouder. Dan mn buik en rug. Dan mn linker been. Dan mn kruis en billen. En dan mn rechterbeen. Als ik dit niet doe dan doe ik het opnieuw. Zo goeiemorgen ff. Ik dacht het valt wel mee. Ik vertel net aan mn man wat ik opschrijf en die schiet toch in lach. Hij maakt er ook een sport van om de dingen dan net iets anders te doen en wacht dan gewoon tot ik het zie en gek wordt Verder ben ik heel normaal whahaha. Geen tiks met cijfers ofzo..
Whahaha ik lig al een paar minuten in een deuk om het zielige krieltje.. Thanks jij maakt mn dag! GEWELDIG
Ik heb het sowieso met glazen en mokken hoor: melk of chocolademelk moet in een mok, koffie in een senseomokje, maar mag evt wel in een mok, thee in een theeglas (en ook daar heb ik dus nog favoriet in: zelfs als ik thee bij een vriendin zet, zoek ik daar mijn lievelingsglas tussenuit heeft ie een plastic oor, dan wil ik hem al niet meer.....) Ook glazen is bij mij drama, ik heb limonadeglazen, wijnglazen en likeurglazen. De rode wijn moet ook weer in een andere dan de witte. Mijn man heeft dan weer een apart bierglas die van hem niet in de vaatwasser mag, maar speciaal op de hand zonder sop moet van hem (ivm het schuimen, zit tenminste nog logica in) Nou is bovenstaande er ook wel van huis uit ingestampt. Als mijn moeder zag dat je melk in een glas deed, werd ze zo ongeveer gek, daar had zij dan ook nog speciale melkbekers voor. En ik heb gelukkig mijn gezin goed getraind in bovenstaande regels wb kopjes en glaswerk Ze weten gewoon niet beter, haha Zelfs mijn vriendinnen, schoonvader etc, de mensen die regelmatig bij mij thuis komen weten hoe de regels hier zijn. Als ze het verkeerd doen roep ik ook echt verschrikt: NEE!!! niet dát kopje! Hier! Die mag je hebben!! (mmm toch wel erg als ik het zo terug lees ) Ach....ik heb familieleden die koosjer eten, dat is helemaal lastig!
Graag gedaan, hoewel het echt dom is kan ik er zelf ook altijd om lachen gaat nergens over, maar het hele proces van appie tot kriel en dan niet eens op een bord liggen... ik mieter ze net zo lief daarna prullenbak in, no mercy.
zo fijn om te lezen dat er best veel dames zijn met eigenaardigheden waarvan ik dacht dat alleen ik ze had
Nou, ik ken Bubblez een beetje, ze komt in het echt héél normaal over, maar ondertussen.......... hahahaha, geintje hoor Bubblez
Hmzz ik zeg elke dag tegen mn dochter: Ik hou ik hou ik hou.. dan zegt zij: het meest van MIJ mama, ik weet het mam *zucht dan ook* Als ik het nog niet heb gezegd dan voelt het niet fijn. Dan fluister ik het oor als ze slaapt. Ik moet een paar keer plassen voordat ik slaap. 2 tot 3 keer zo ongeveer. De afstandsbedieningen moeten altijd op dezelfde plek liggen.
Ik hou ervan. Maakt mensen uniek Ik had vroeger ook een dingetje met wasknijpers op kleur hangen. Maar daar kreeg ik de pest over in en heb nu houten knijpers. *Zen*
Ik heb altijd hakken of laarzen aan maar thuis al vanaf me 17de sportschoenen.ik kan niet met sokken of slippers lopen buiten dan weer wel. Alles eet ik met mes en vork smaakt lekkerder (vind ik) als ik heb afgewassen in de ochtend maak ik gelijk een sopje en doe beneden ff alles afnemen. Ik heb op de wc glorix doekjes en ga iedere x als ik ben geweest eroverheen. Ik eet iedereen avond voor ik na bed ga broodje kaas Dit was het denk ik wel
Mijn man gaat, voordat hij naar bed gaat, plassen, zijn neus snuiten en weer plassen Dat allemaal binnen 1 minuut
Dit doe ik ook hoor. Maar ik heb ook tijdens mijn studie in een drogisterij gewerkt. Verder heb ik ook een aantal rare tics: -cd's en boeken (mijn 8 Billy kasten vol) staan op alfabetische volgorde. Boeken heb ik ook nog thematisch gerangschikt: Literatuur (Nederlandstalig, Engels, Frans en Spaans), reisboeken, politieke boeken etc. O, en de cd's in het hoesje moeten altijd recht in het doosje zitten. Niet met de titel op zijn kop of zo. - Tijdschriften en kranten begin ik altijd van achter naar voren te lezen. - Rol wc-papier moet ook van de muur afhangen. - Ik vind het echt heel vies als mijn man twee soorten pasta door elkaar kookt, bijvoorbeeld penne en fusilli.
Ik had Deadpool ook al op mijn lijstje staan sinds ze begonnen aan de film. Ik wil ook alle Marvel en DC films zien.
Ml heeft nog een eigenaardigheid van mij gevonden, en sinds hij hier achter is gekomen ruimt hij nooit meer de afwasmachine in :x Ik moet de afwasmachine op mijn manier ingeruimd hebben. Ik heb een vaste plek voor alles. Hij deed dan wel de afwasmachine inruimen en alls ik dan zag dat de spullen er anders in stonden, begon ik gewoon weer opnieuw....... Ook het toiletpapier idd, altijd het papier van de muur af anders hang ik de rol opnieuw op.....