Ojeeee... Nou dan worden het of foto's met een stralende Mamavand of je staat overal op als een boer die lacht met kiespijn Hopelijk wordt het dubbel feest die dag!!
Hier 8 maart mijn NOD, en 9 maart gaat mijn broertje trouwen Dus heb dan geen tijd om te testen hahaha Gewoon een simpele woensdag ochtend trouwen maarja ben getuige dus moet er wel bij zijn
Oh en typische kenmerken bij mij bij de eisprong zijn dan steken in mijn buik. En voorafgaand veeel vruchtbaar slijm en ontzettend veel zin in sex hahahahahaha. Nog meer dames hier last van? of ben ik de enige Na mijn eisprong word mijn afscheiding wit en niet meer zo plakkerig en dan na 2 dagen is het gewoon droog daar beneden.
1dpo en nog helemaal nergens last van. Haha. Lekker druk al op het wachtbankje. Op de een of andere manier heb ik ook niet het idee dat dit onze maand is. Normaal voel ik gelijk al een soort zenuwachtig gevoel vanaf wachtdag 1. Nu heb ik dat helemaal niet. Alsof ik diep van binnen al weet dat het niks wordt deze maand. Heel raar. Wel op het goede moment geklust.
Haha ja heel herkenbaar, heb ook altijd veel zin voor m'n eisprong! En ik heb ook niet het idee dat het deze maand raak is, heel raar.. Ook al hebben we wel op de goede dagen geklust volgens mij. Ik voel helemaal niks! Dat hoeft niks te betekenen, maar toch...
Wat grappig om dat bij jullie te lezen, deze ronde had ik ook echt veel zin rond de eisprong haha! Ik zit nu op 3dpo en mijn borsten beginnen al gevoelig te worden.. ben benieuwd! Vorige ronde was dat ook het geval en toen is het helaas heeel erg vroeg mis gegaan. Ik heb een dag na de start van mijn menstruatie getest omdat ik wilde weten of mijn lichaam me voor de gek heeft gehouden. Helaas was de test inderdaad licht positief. Hopelijk deze ronde meer geluk. Ben er eigenlijk wel positief over!
Wat grappig eigenlijk. Ik heb juist heel erg het gevoel dat het wel eens raak zou kunnen zijn. Maar misschien komt dat juist omdat ik voor het eerst een positieve ovutest heb gehad en mn piek erg lang niet heb kunnen vinden(paar jaar geleden) en ja ik heb veel zin dus mn vriend pakt alles aan wat ie aanpakken kan haha🙈 Aan de seks zal het niet liggen in iedergeval..
Wij hadden echt zo'n mega blunder op de dag van de piek... ik had mijn man niet verteld dat de ovulatietest positief was, dus we hadden het gezellig gemaakt en (ik weet nog steeds niet waarom..) toen besloot hij om voor het zingen de kerk uit te gaan De dag erna ging het gelukkig wel goed haha Maar ik hoop dat het evengoed wel zin heeft gehad.. Al ben ik er wel positief over.
Hahaha hilarisch. Gister was mijn piek, en voordat we het gezellig wilde maken zat er eerst een grote spin op het plafond, en toen een gigantisch zilvervisje op de muur en als klap op de vuurpijl liet ik een scheet. Dus dat 😳
Hahahaha Ja hier ook alrijd zin rond de eisprong. Ik ben nu heel relaxes. Weet dat we het op de goede dag gedaan hebben dus kan nu tich nijs meer doen. Wel heel benieuwd en met vlagen beetje zenuwachtig maar eigenlijk heel chill. Wordt nog wel anders als ik vanalles denk te voelen hihi
Hebben jullie ook heel sterk het gevoel of je een jongen of een meisje zal krijgen? Ik weet dat het gokken is en 50/50 maar ik neig naar een jongen. Waarom geen flauw idee. Toevallig zeggen de pendels het nu ook
Daarom, we hebben gedaan wat we moesten doen haha. En nu afwachten. Ik word er ook een beetje zenuwachtig van als ik er aan denk.
Echt geen idee. Ik dacht altijd dat ik jongens zou krijgen. Was daar zo van overtuigd dat ik echt in shock was toen ik hoorde dat ik een meisje kreeg. Nu kan ik me niet meer voorstellen dat ik een jongen zou hebben 😄 Dit keer heb ik er helemaal geen gevoel bij. Zou allebei heel leuk vinden, maar mijn man wil het liefst nog een meisje 😊
Hahaha wat een hilarische reacties weer ook ik zit weer op het wachtbankje! Ik heb 3 dagen een smiley gehad met de cb ovulatietest. Op dag 1 en 2 het heel gezellig gemaakt en op de dag van de eerste negatieve test. Ik denk dat we alle kansen wel benut hebben en nu is het weer afwachten. Hopelijk is het een vruchtbare maand voor iedereen
Vanaf het moment dat ik gestopt ben met de pil tot de keuze ja we gaan voor kids heb ik elke x gevoel dat het een tweeling wordt Vriendin lacht zich een breuk maar mijn lijf doet altijd iets afwijkends dus zou verbaasd als het er 1 zou worden volgens het boekje hahaha En denk dan 2 jongens. Van die kleine terroristen haha
@leenislief mijn vriend wil graag een eerst een zoon als hij zou kunnen kiezen en daarna pas een meisje. Meer omdat hij wilt dat het jongetje het meisje in de gaten kan houden .. Haha mij maakt het niks uit maar zie mezelf als een jongens mama. We gaan het zien! @evaelisa hopelijk straks allemaal zwanger! Mijn wachtbankje begint volgens mij officieel morgen als mijn eisprong vandaag is toch? Of denk ik nou verkeerd. @hinti oh zo herkenbaar, in iedergeval dat het anders zal gaan dan bij de meeste.. Geen tweeling gedachtes maar meer de angst dat er iets mis zal zijn met het kindje.. Echt vaag
Goede avond dames, Sinds een tijdje zit ik op dit forum en zie bij meerderen in het onderschrift een rij getallen. Nu zie ik in dit topic het vooral terug komen als "cyclus". Met vaak meerdere getallen in de 20,30 maar ook 70. Misschien een hele stomme vraag en met de beste bedoelingen zou ik willen vragen wat het precies betekent. Zou iemand dit willen uitleggen?
Ik heb ook iets van 3 maanden op en af griep gehad. Steeds moe, af en toe ineens een dag koorts, heel veel keelpijn, hoesten, hoesten en nog eens hoesten. Ik heb sinds 2 weken ook eindelijk het idee dat ik erover heen ben.