Maxi cosi

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Moshi, 26 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Moshi

    Moshi Actief lid

    21 okt 2015
    279
    4
    18
    NULL
    NULL
    Misschien gekke vragen maar heb der nie zo verstand van nog.

    Kan elk maxi cosi stoeltje op een easybase click systeem bevestigd worden?
    Hoe weet ik of mijn aangeschafte maxi cosi daarvoor geschikt is?
     
  2. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    Nee dat kan niet dacht ik. Welke heb je?
    Je kan op de wbsites van de babywinkels lezen welke er op bevestigd kunnen worden.
     
  3. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Nee. Alleen de cabriofix en (dacht) pebble. Als er aan de onderkant 2 ijzeren stsngen lopen dan kan hij op een easybase.
     
  4. AprilMommy

    AprilMommy Actief lid

    13 aug 2015
    404
    0
    0
    Nee dit kan niet. Zover ik weet kan ik in elk geval de Maxi Cosi CabrioFix op de Easybase. Dit zijn beide de voordeligste..
     
  5. Kraanwagen

    11 feb 2016
    23
    0
    0
    Molenschot
    De Easybase kan in combinatie met de Cabriofix of de Pebble. Dit zijn autostoeltjes van groep 1, tot maximaal 1 jaar.
    Een opvolgstoeltje van groep 2 past niet op de Easybase.
     
  6. Meris

    Meris Fanatiek lid

    14 jun 2008
    3.355
    1
    0
    Op de eerste easybase past alleen de cabriofix.
    Deze is wel met isofix te plaatsen in de auto

    Op de easybase 2 zijn zowel de cabriofix als de maxicosi Pebble te plaatsen.
    Deze is niet met isofix te bevestigen, alleen met de gordel.

    Op de familyfix is de maxicosi Pebble te plaatsen (niet de cabriofix). Maar daar kan weer het vervolgstoeltje, de Pearl, op geplaatst worden.
    Deze is met isofix te bevestigen.

    Ik weet het zeker want had laatst ook een verkeerd systeem gekocht 🙈
     
  7. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    klopt niet helemaal wat je zegt :)
    Er zijn 4 verschillende basisstations:
    Easybase 1 kan alleen met gordel en is alleen voor MC cabriofix babystoel
    - Easyfix kan met gordel EN met isofix vast en is alleen voor MC cabriofix babystoel
    - Easybase 2 kan alleen met gordel vast en is voor MC pebble en cabriofix babystoel
    - Familyfix kan alleen met isofix vast en is voor MC pebble EN cabriofix babystoel (en de pearl vervolgstoel)
     
  8. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    What the .........

    Wist niet dat het zo n ingewikkelde zaak was. Iemand zin om een lesje voorlichting te geven?
     
  9. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    is niet zo moeilijk toch? als je mijn lijstje hierboven bekijkt.
    kijken wat voor een systeem je wilt, met isofix, allebei of alleen gordel en kijken of je alleen de maxicosi er op wil of ook een vervolgstoel. dan kan je zo bepalen welke je wilt:)
    en natuurlijk kijken wat voor een maxicosi je hebt. heb je een ander type/merk dan hoef je al niet eens naar de base te kijken want dat past dan bij voorbaat al niet.

    ik had toen geen isofix in mn auto dus een dure easybase met isofix hoefde voor mij niet. ik wilde ook geen vervolgstoel erop dus dan was het voor mij duidelijk. voor 40 euro een easybase 1 van marktplaats geplukt.
     
  10. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Het belangrijkste is heb je een isofix systeem in je auto? Als je die hebt zou ik persoonlijk voor de familyfix gaan, omdat je hier namelijk ook een vervolg stoeltje op kunt plaatsen.
    Wij hebben 1 auto met isofix systeem en 1 auto gewoon met gordel. Voor de gordel willen we toch de easybase erbij kopen voor de makkelijkheid.
     
  11. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    tja, en ik zou dus absoluut geen familyfix nemen alleen omdat er een vervolgstoel op kan. want het nadeel, er kan maar 1 type vervolgstoel op. en wat nu als je kindje daar helemaal niet lekker in zit? daar zit je dan met je vervolgstoel. daarnaast is die base met stoel ook niet even makkelijk over te zetten naar een andere auto. bijvoorbeeld van opa en oma. mijn zusje had de familyfix omdat het o zo makkelijk zou zijn dat die vervolgstoel erop kon. niet dus. kleine zat er helemaal niet lekker in en ze heeft alsnog een andere stoel moeten kopen. toen dacht ze de jongste erin te zetten. die zat er wel goed in maar hun hadden 2 auto's en wilde de stoel dan overzetten als ze met de gezinsauto weg gingen. daar zat ook zo'n base in. heel gedoe en gebeurde regelmatig dat de 1 op het dagverblijf stond zonder stoel omdat papa na het brengen naar huis was gegaan met de stoel er nog in. oma wilde oppassen maar de stoel was niet even zo over te zetten. hele base en stoel moest eruit. niet handig. er wordt aangeraden om altijd met je kindje in een babyzaak stoelen te passen. de ene zit goed in een maxicosi stoel en de ander weer in een romer stoel. bij mij zat de ene niet goed in de maxicosi stoel en die heeft een romer stoel gekregen en de ander zat daar weer niet lekker in en heeft een maxicosi stoel. ik heb ook expres stoelen genomen die zowel met isofix als met gordel vast gezet konden worden. bij mij zitten ze met isofix vast. soms wil dochter voorin zitten, dan gaat hij met de gordel vast. opa en oma hebben geen isofix dus daar gaat hij met de gordel vast.
     
  12. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Romer stoelen gaan ook een stuk langer (qua lengte kind) mee als maxi cosi.
     
  13. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Niet tot maximaal 1 jaar hoor! Gewoon zolang het past, hoe langer hoe beter
     
  14. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Hoe weet je of je auto isofix heeft of niet?
     
  15. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    In de achterbank voel je tussen de rugleuning en zitting, even van links naar rechts. Voel je daar beugels? Isofix. Zo niet, en je klapt je bank omhoog, en er zitten wel 2 rubberen dopjes, kan je met isofix beugels bij de dealer besteld en een torx schroevendraaier in een uurtje isofix inbouwen (incl stofzuigen van de bank qua tijd) beugels waren bij onze ford focus ca €16,- per stuk.
     
  16. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Schoonzus heeft 4 kinderen en alle vier hebben gewoon in dezelfde stoelen gezeten. Dus ik vind een familyfix makkelijker. En als kind voorin wil zitten kun je heel makkelijk gewoon even snel met riem vast zetten.
    Maar ben niet van het fonds dus ga niet elke x verschuiven van plek met dat stoeltje.
    Daar staat iedereen weer anders in.
     
  17. silvana81

    silvana81 Fanatiek lid

    12 feb 2007
    2.777
    17
    38
    administratie
    Diemen
    Bij onze dochter hadden we de easybase en maxi cosi cabriofix autostoel voor erop.
    Nu hebben we weer een cabriofix, maar gaan nu geen easybase aanschaffen gewoon met de gordel.
     
  18. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Oke de mijne heeft isofix. Wat heb je dan behalve een Maxicosi nodig?
     
  19. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Een maxi cosi cabrio of pebble met een basis met isofix. Daar zijn 2 opties voor, alleen 0+ maxi cosi of ook opvolg stoel. Maar er zijn meer mogelijkheden zo gaan wij straks voor een 0-25 kilo achterwaarts autostoel. Die kan je dan niet uit de auto tillen en op de wagen zetten maar dat maakt voor mij niet uit ik heb liever een heel goede autostoel die zeker 4 jaar meegaat.
     
  20. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Top! Bedankt.
     

Deel Deze Pagina