Baking soda en paar druppels water een papje maken en dat erop smeren. Ik laat het gerust een uur of langer intrekken en dan komt het zomaar los.
Bedankt! Ga het eerst met baking soda proberen! Morgen maar eens op pad daarvoor want lees dat het voor meer dingen handig is.
Hier zijn vandaag de slaapkamers aan de beurt! En omdat ik met mijn dikke buik niet goed meer onder de bedden kom helpt mijn zoon me.. die klimt straks met de stofzuiger onder de bedden Verder geen grote klus op het programma vandaag maar een klein beetje rustig aan want moet bekennen dat het dagje pretpark gisteren er flink heeft ingehakt voor mijn energie.
Pff..ik ben ook goed bezig, al zeg ik het zelf. -De kinderen naar school gewerkt. -Tweede was draait al, 1 in de droger. -2 bedden verschoond. -2 kattenbakken uitgesopt, wederom de voerbakken en de katten geborsteld. -Boven gestofzuigd, en de 2 trappen ook. -Bovenverdieping de slaapkamerdeuren gepoetst inclusief bovenlichten. -Boven gedweild. -het houtwerk van de trap naar zolder in het trappegat gepoetst (snappen jullie hem nog). Dat was flink nodig zeg. -De plafonnières van de overloop en badkamer eraf gehaald en schoongemaakt. Nu nog beneden stofzuigen en de beneden wc schoonmaken en dan vanmiddag boodschappen doen.
Gemotiveerd door dit topic wordt ik wel. Gister wat teveel gedaan. Tenminste, dat geeft mijn rug aan haha. Vandaag beneden gezogen, vaatwasser geleegd, doekje over de tafels gehaald, was verzameld en gesorteerd in de manden en de weekboodschappen gedaan. Zonet een grote pan met 16 gehaktballen gemaakt. Doe ik per 4 met jus in bakjes in de vriezer. Aardappels geschild, broccoli en wortels gesneden en in de pan gedaan. Gasfornuis en aanrecht schoongemaakt. Straks komt hier een vriendin met haar kids op visite. Huis is iig wel netjes en schoon Nu nog even de wc's schoonmaken voordat ze komen en dan vind ik het wel weer goed voor vandaag.
Oei! dit is echt een heel goed topic voor mij! Ik ben dus een type "gaat rustig op de bank een boekje lezen/tv kijken terwijl er nog genoeg te doen is....) vanmorgen dacht ik: nu moet het anders, maar hoe??? Heb ergens een blok besteld waarop je voor de dag een planning kan maken: - wat je eet - wat je moet doen - wie je moet bellen - of je genoeg gedronken hebt (glazen wegstrepen) - boodschappenlijst - 30 min bewogen een goede houvast dus voor mij! (ik ben pas begonnen voor mezelf, ben dus opeens veeeeeel thuis, en kan m'n draai er nog niet in vinden ) vandaag gedaan: -zoon naar school -afwasmachine uit en ingeruimd -markt geweest -......... dat was het jullie hebben me geïnspireerd, ik ga nu!: - was opvouwen - aanrecht opruimen - een bak op zolder uitzoeken (nu mar hopen dat dochter nog even blijft slapen )
Wat handig zo een blok... hoe heet deze is wel wat voor mij want ik vergeet vaak te drinken en te eten op een dag
Zoonlief ging spontaan bij zijn tante logeren dus ik heb de badkamer en wc voor morgen maar vast gedaan. Nu doe ik morgen mijn dagelijkse rondje, even extra de badkamer kastjes van binnen en daarna ga ik eens lekker shoppen lang geleden dag ik daar tijd voor had dus verheug me er nu al op
Ben ook benieuwd naar dit blok. Ben ook zon type die 100 andere dingen kan doen ook al wacht het huishouden (tis hier niet vies, maar wacht wel steeds tot het laatste moment, waardoor het alleen maar zwaarder wordt). Heb helaas maar weinig discipline op dit gebied en wil dat eigenlijk wel graag doorbreken....
Ik heb hem bij de webwinkel loods 71 vandaan staat geloof ik bij stationery.... De was is in ieder geval weg, de aanrecht schoon en opgeruimd, de kamers van de kids opgeruimd. Allen de doos op zolder is niet gelukt (heeft ook niet heel veel haast) Even denken wat ik morgen ga doen.
Ik moet zeggen dat dit topic mij eerder demotiveerd. Als ik zie wat anderen allemaal wel niet kunnen doen . Ik ben constant in de weer maar zoveel als sommigen hier neerzetten lukt mij echt niet. Ik werk ook nog 3 dagen dus die ben ik al kwijt. Maar het verschilt natuurlijk ook wel of je kinderen op school zitten of niet. Dat ik alleen mijn zoon had deed ik veel wanneer hij sliep. Maar nu met 2 kleintjes is het allemaal toch wat lastiger. Ik heb vaak amper tijd om te eten, soms heb ik om 3 uur smiddags alleen nog maar koffie gedronken omdat in steeds bezig ben met vanalles. Lijkt me heerlijk als ze straks allebei op school zitten. Kan ik lekker op mijn gemakje mijn huis door .
Jemig wat doen jullie veel!!! Ik ben nooit geen poetser geweest en ik ben vaak te laat met dingen doen. Zoals een vriendin tegen mij zei je bent een denker en denkt te veel over de aanpak en dan is het alweer laat en dan doe je het snel snel en dan vergeet je de helft. Ook stoor ik me niet aan rommel. Nu ik niet lekker in mijn vel zit schiet het huishouden er sowieso bij in bij mij omdat ik gewoon weg de energie er niet voor heb. Ik neem mijn petje af voor jullie hoe jullie alles doen!
Ik heb vandaag alle deuren en kozijnen van de benedenverdieping afgewassen. Verder de radiatoren schoongemaakt en de ramen gewassen. en dan de gewone dagelijkse dingen als de wc's en stofzuigen, dweilen, opruimen, stoffen enz.
Herkenbaar hoor! Ik heb nu nog even verlof maar moet over een paar weekjes weer aan het werk, ook 3 dagen. Maar als ik nu al zie hoe lastig het is om veel gedaan te krijgen als ik beide kinderen thuis heb, dan ben ik erg huiverig hoe dat straks gaat. Daarom probeer ik nu dmv dit topic ook wat meer ritme en motivatie te krijgen. Verbaas me met name hoeveel mensen dagelijks stofzuigen en dweilen, op werkdagen gaat me dat sowieso niet lukken, maar is in mijn ogen ook overbodig.
Toen ik nog werkte stond ik op werkdagen een uurtje eerder op om de boel te doen en deed ik savonds als mijn zoon in bed lag de wat grotere dingen. Ik ga over een week of 8 bevallen en ben benieuwd of ik mijn ritme cast kan houden met een baby thuis. Het zal wel wat anders er uit gaan zien, nu doe ik alles in de ochtend als mijn zoon op school zit en dan zal het verdeeld moeten worden over de slaapjes van de baby.
Wat ik vandaag heb gedaan: De dagelijkse dingen:vaatwasser, aanrecht, rommeltjes opruimen, bedden opmaken en ramen open, koken. Verder de frontjes van mn keukenkastjes en zijkanten van mn kookeiland. Gaskookplaat moet nog, maar heb ik geen zin in nu. De badkamer heeft een beurt gehad plus beide wc's. En een was gedraaid en opgehangen en 2 wassen gevouwen, deze gaan straks in de kast als ik naar bed ga. Morgen doe ik waarschijnlijk hooguit een was en boodschappen en misschien een kastje uitruimen als de oudste slaapt.
Uurtje eerder opstaan op werkdagen zie ik niet zitten. Ik stond altijd al om half 6 op, nu met de kleine meid die ik voor vertrek nog wil voeden zal dat waarschijnlijk 5 uur of iets na 5 uur worden.