Ik toen wel...van 52 kilo naar 58 kilo Maar...dat heb ik er toen met sporten weer heel makkelijk af gekregen...en omdat je niet rookt is sporten natuurlijk ook super leuk en makkelijker om te doen
Hoe gaat het dame.s palmie37 jada08! Gaat vandaag wel goed wel af en toe van die momenten haha maar het gaat. Vandaag mijn jas gewassen ruik ik nog minder naar rook haha.
Hier gaat het wel haha moeilijk hoor maar na die afgang van gisteren ben ik vastberaden, ik wil ook een ex roker zijn! Voel me af en toe een beetje afwezig/ wazig in mijn hoofd maar dat komt misschien ook omdat er de laatste weken zoveel is gebeurd, chloe nog steeds ziek en ik zit ook al 4 weken aan huis gekluisterd! Maandag moet ik naar de kno arts en ben best wel zenuwachtig dat mijn amandelen eruit moeten maar ja...... Succes dames!
Ik sluit mij ook aan bij jullie. Ik heb vandaag m'n eerste champix genomen. Ik heb er gewoon zin in en verheug mij op m'n eerste echte stop dag. Alleen na het lezen van de bijwerkingen ben ik wel wat angstig, zelfmoordneigingen slaperigheid pijn op je borst borstkasinfectie nou ja you name it en het staat tussen de bijwerkingen. Hebben diegene die gestopt zijn mbv champix veel last gehad van de bijwerkingen?
Ik heb het in de ochtend wel moeilijk, vanmorgen zo'n depressief gevoel. Zo ben ik nog nooit geweest. Hoop dat het snel over gaat. @ Onje, mijn moeder werd er heel misselijk van. Het scheelt echt per persoon
Houd vol dames en kijk maat eens op terras (als.het zover is) hoe weinig mensen er eigenlijk nog roken!!
Dat klopt inderdaad en merkte de laatste tijd ook heel erg in mijn omgeving dat er meer niet roken en wel! Maar nu zal je zien dat je ineens heeeeeel veel mensen tegenkomt die roken
Bij werkingen. Soms wat misselijk gevoel iets opstandig ben iets heftiger in mij emoties. Valt mij op zich eigenlijk wel mee. Gaat steeds beter. Stond daarstraks even bij roker rook wel lekker even naar deed toch iets voor mijn neus. Dat hebben dus niet rokers dus ook haha. Begrip. Kreeg. Het benouwd. Dit betekend wel dat ik op een juiste weg zit. Wat betreft stoppen. Voelde mij goed. Denk dat campix zijn werk nu wel doet of ik zelf? Wie weet. Ik blijf nog zeker wel even dit slikken. Wel voor het eerst het gevoel gehad dit zou mij idd nu echt gaan lukken. Echt wauw van verstokte rook er naar durf het bijna tec zeggen naar ex roker. En welkom tik mobiel kan even naam niet terug scrollen.
Morgen ben ik alweer 10 dagen gestopt. En morgen ben ik al 10 dagen ziek. Ik heb het wel zo'n beetje gezien maar langzaam voel ik me wel een stukje opknappen. De koorts is weg, het vele slijm wordt steeds minder, hoofdpijn is te doen, mn ribben beginnen weer beter aan te voelen en het overgeven is voorbij. Affentoe een anti maagzuurtabletje, paracetamol, extra vitamine en affentoe een slijmoplosser en het komt wel goed. Geloof dat ik nog nooit zoveel troep doorgeslikt heb voor een 'griepje'. Maar het was hoognodig. Ik heb in elk geval weinig tijd gehad om mn sigaretten te missen, ik ben wel 1x heel kort koffie gaan drinken, en ik kon de verleiding weerstaan! @Elmo, toen ik zwanger was kon ik er ook makkelijk vanaf blijven, daarna begon ik weer langzaam, dat had ik nooit moeten doen. Waar ik voor die tijd nooit echt verslaafd was, was ik dat nu wel. 2 pakjes per dag is geen gelegenheidsroken meer, maar gewoon een verslaving. Als er nog een schep stress bij kwam, dan kon ik er wel 3 wegroken op een dag. Nee, ik ben blij dat ik gestopt ben, ik voel me er niet meteen gezond mee, maar ik hoop dat dat nog komt. Vorige stoppoging gooide ik de handdoek in de ring door het vreselijk benauwde gevoel. Nu heb ik besloten het maar te negeren, en het wordt steeds makkelijker. (als ik rook heb ik dat benauwde gevoel helemaal niet), ik denk dat het voorbij gaat over een week ofzo. Als mijn trilhaartjes een beetje gewend zijn aan een leven zonder teer en nicotine.
Hi! Ik ben 25 dagen gestopt, vandaag de 26e dag. Het gaat op zich wel goed maar de hunkering is er wel, zeker als ik een keer een pilletje vergeet. Maar weer roken is gewoon geen optie! Dus heb geen keus
Hier het gaat goed maar toch heel afentoe vliegt het je in eens aan. Ook de gedachten om een peukje te nemen soms overheerst nog steeds doe het niet gelukkig maar pfff af en toe dan blijft dat gevoel je aanvliegen maar we gaan gewoon door.
Net vier trekjes genomen spijt van beetje boos op mijn zelf maar gaat gelijk weer verder. Balen een beetje.
Ik ken het, heb vorige week hetzelfde gedaan Kom we gaan dom verder hoor en laten ons niet uit het veld slaan!