Hahaha hier ff standaard sensitest gedaan. Wit!! Moet dan ook nog tot donderdag haha. Maar dacht ich als er wel iets staat is de verrassing wel mega groot hihi. Misschien dat ik het nu volhoud tot nod
zover ik weet is mij altijd verteld dat teunisbloem schade zou kunnen aanrichten naar eisprong het zou een innesteling juist tegen kunnen werken. Vandaar advies stoppen vanaf eisprong. Pre pregnant ken ik niet. Wat is dat?! Een soort voedings supplement? 😬🙄
Maakt her voor ons wel extra moeilijk met al die dames die al testen....😂😂😂😫 en m'n NOd duurd nog zo lang! Volgende week vrijdag'!!! Althans graag jullie advies?! Maandag 22 en dinsdag 23 posi cb digi een smile. 23 ste avonds erge steken ( vermoed toen m'n eisprong) zou ik dan a,s dinsdag dan 14 dagen na eisprong niet een testje kunnen proberen?? Ff zegt dat ik 11 maart ongie moet worden uitgaande van m'n langste LF van 17 dagen. Dat is 2 x gebeurd maar meestal heb ik 15 dagen en op dag 12/13 posi ovu test! Wat zouden jullie doen?
Op de foto moet je een plus zien. In het rondje verschijnt een blauwe streep die even dik moet zijn zoals die dikke blauwe. Dan zou ie positief zijn. Nogmaals heb m helemaal uit elkaar gehaald met dat plastic ervoor kon ik geen foto nemen.
Ik ben ook nog aan het wachten of ik nu weer een menstruatie krijg of niet. Nog 2 dagen wachten, komt het niet dan toch voor de zekerheid een zwangerschapstestje tegenaan gooien!! En als die negatief is moet ik nog een paar dagen wachten dan ga k m'n ei zoeken... En flink klussen natuurlijk. Heel vervelend die onzekerheid en dat wachten
Na 14 dagen zou je wel kunnen testen hoor. Ik doe een poging op 12dpo denk ik. Dan zit ik 2/3 dagen voor nod
Ik lijk wel vaag iets te zien? Maar ik lees dat veel meiden geen favoriet zijn van deze testen' no even geduld!!! 😊 Hoe moeilijk ook! Zou wel super zijn de eerste roze op de lijst!
Ja dat lijkt me ook vreselijke nora.... Ik vind zelf altijd het wachten enzo al zenuwslopend laat staan als je niet weet waar je aan toen bent?! Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt. Knuffel voor jou.
Haha ja 😁 Nu tegen m'n vriend gezegd dat hij de testen mag verstoppen in huis en mij echt moet tegenhouden als ik morgen wil testen. Ik ga zaterdag ook niet testen maar doe met jullie mee op Testzondag 😄
Dan testen? Of 2/3 dagen voor 14 dpo? Pfff stom he ik twijfel zo... Zal toch wel weer niks zijn. Geloof er niet zo heel hard in dat het raak zou zijn.😔
Oh meiden, nu wil ik ook al gaan testen haha! Nog 3 nachtjes slapen, dan mag ik ook 😁 Al ga ik straks wel een ovutest doen, heb er nog meer dan genoeg haha!
Huh Lola ik zie wel een vaag plusje hoor! (In dat cirkeltje toch?). Wil je geen valse hoop geven, maar lijkt er wel op!