Is een draagdoek geen optie voor je? Kunnen ze heerlijk van in slaap vallen zonder dat je teveel kilometers hoeft te maken
Nah Rogijuli wat een verschil in advies! Om de 3 uur nog steeds? Bleh gaat toch om de dagtotaal van de voeding? Zo doen ze dat hier tenminste. Dus als totaal goed blijft verdeeld over 7 of 8 voedingen maakt dat niet uit. Wel vanaf geboortegewicht. En jouw zoontje heeft toch al een mooi gewicht van 3 kilo Deedeebowtie he bah dat is dan vervelend zo'n blessure erbij terwijl je juist wil lopen. Toch maar ff rustig aan meis. Paard rijden was toch grote hobby? Dat gaat nog wel? Doe je nog wel nu met 2 kindjes?
Hij drinkt gekolft uit de fles rustig 100 cc hahaha dat is dus 700-800 cc per dag terwijl maar 450 hoeft te hebben haha
Ja precies! En dan mogen die kleintjes wel wat inhalen, maar overdrijven is ook een mogelijkheid Hier zit ze inmiddels op 500 cc per dag en ze heeft maar 360 nog nodig. Dus consultatiebureau vond het genoeg
Wat fijn dat ze goed drinken! Mijn meisje gooit er redelijk veel van wat ze gedronken heeft weer uit. Vanmorgen heeft ze wat afgekolfde melk gehad en heeft zo'n 40 ml gedronken en dat was het. Ze komt de afgelopen dagen veel vaker voor een voeding. ongeveer iedere 2/2,5 uur en drinkt niet iedere keer zo lang als ze eerder deed. Ik probeer daarom de tijd wat uit te stellen, maar soms is ze echt ontroostbaar en dan krijgt ze toch wel gewoon. Maar dan nog geeft ze melk op. Nu ligt ze echter al 4 uur naast me te tukken. Dus hopelijk als ze zo wakker wordt en drinkt houdt ze haar melk binnen.
Julias heb je in mondje gekeken of er geen witte puntjes op tong en gehemelte zitten? Kan zijn dat ze ook spruw heeft, soms uit zich dat in minder drinken. En soms drinken ze iets minder zonder reden, maar ff kijken voor de zekerheid
Ze heeft iets een plekje in haar mond, maar het is erger geweest, dus kan me niet voorstellen dat dat het is. misschien toch moeheid, want na 5 uur slaap kwam er bijna niks aan spuug uit!
5 uur slaap WOW!!! Doe mij dat eens een keertje dan wel het nachtslaapje hoor hihihi Maaruh... nu 5 weken oud... kan zijn dat ze nu vaker komt omdat ze in haar regeldagen zit. Die komen veelal met 6 wkn maar 5 kan ook.
Donderdag was de bili uitslag boven de grens dus moest ze onder de blauwe lamp. Vanochtend had ik weinig hoop dat we naar huis mochten maar de waardes waren goed gedaald en haar gewicht stabiel dus mochten we naar huis Vanmiddag nog kraamzorg gehad en dan morgen nog en dan zijn de 8 dagen al voorbij. We kunnen nog een 9e en 10e dag aanvragen maar dat is een beetje afhankelijk van hoe het morgen allemaal gaat. Misschien rare vraag maar wat doen jullie met lekkende borsten? Slapen met een bh is echt niet fijn..
Wat heerlijk dat jullie naar huis mochten Dracaena. Enne...lekkende borsten geen ervaring mee haha. Maar is een sporttopje misschien een idee? Is zachter materiaal dan een bh en je kan er van die anti-lek-pads indoen
Geen idee of dat het is rogi , had ik ook al over nagedacht. Nu weer 2,5uur Dracaena naar huis! Super fijn!! Ik heb geen lekkende borsten maar heb voedingdtopjes aan in de nacht en in begin ook overdag en van die pads kun je gebruiken ja. Of inlegkruisjes bijvoorbeeld. Hopelijk een fijne kraamzorg!
Dracaena, wat fijn dat jullie thuis zijn! Ik heb in de nacht een stretch bh aan (die toen op tellsell enzo was maar de mijne komt vd action ). En hier heb ik zoogcompressen in
Gisteren nacontrole gehad. Alles goed. Ze hadden de placenta opgestuurd voor onderzoek. Hier kwam uit dat hij zeer klein en licht was. Dit duidde op een verkeerde aanleg. Geen infarcten, verkalking of zwarte plekken (door afsterving) te zien. Hij was dus verder puntgaaf. Ook was het maar goed dat ze R. gehaald hadden. Zijn uiterlijk (geen huidsmeer of bloed, lange nagels en een zeer droge huid na de bevalling) duidde er op dat hij te lang in mijn buik zat (vaak alleen zichtbaar bij kids die pas met/na 42 wkn geboren worden). Vaak gaat het lichaam dan de bevalling inzetten, maar omdat ik nog geen 38 wkn was hadden ze niet verwacht dat mijn lichaam het die week al spontaan was laten gaan beginnen. Dat kan ook die dip (wegvallen harttonen) in het ctg verklaren die we die maandag voor de ks hadden. Volgens de gyn waren we er dus gelukkig op tijd bij. We hebben onze gyn bedankt voor 16 jaar fijne zorg (poeh... voor het eerst de mmm in in 2000) en hopelijk zien we hem binnenkort nog een keer. Maar dan wel ergens in de stad ofzo Oja... ook hij vond dat R op onze eerste zoon lijkt. Hij heeft die zoon toen ter wereld gehaald, dus hij vond dit ook een mooie afsluiter van onze kinderwens 3 levende/gezonde kids in 16 jaar. Het heeft even moeten duren, maar wat zijn we gezegend met wat we nu in ons huis en hart hebben.
Gelukkig is R gezond en wel geboren RoGiJuLi. Je lichaam heeft gelukkig aangegeven dat het tijd was om geboren te worden. En al 16 jaar....pfff...geen woorden voor.