Ll die ziet er goed uit ik zou het maar gezellig maken.. Perdiz hoelang is jou cycles kan zijn dat het nog komt ik heb een cycles nu van 32 dagen.ik zou gewoon door testen het kom vanzelf 1 deze dagen.. Ik heb vandaag getest ik denk dat ik het als positief kan beschouwen of niet.
Ik weet niet hoe jouw piek er uit ziet. Hij kan denk ik nog donkerder. Maar hij hikt er tegen aan als je het mij vraagt.
Gisteren en eergisteren gedaan. Vanavond nog een keertje dan maar Nee deze is nog niet positief! Die van Kruidvat kunnen echt wel heel donker.
Dit is myn positieve ovulatietest van kruidvat en ook een smiley van cb dus echt positief. Ik vind em niet heel donker
Mijn Cyclus is 28 dagen zit nu op dag 17... Ik ben bang dat ik niet ovuleer. Vorige maand ook geen positieve testen
Temperatuur je ook? Anders moet je dat eens proberen... Daar kan je namelijk met zekerheid uit zien of je een eisprong hebt of niet. Zo niet, zou ik naar de huisarts gaan! Hoewel er ook dames zijn die een LF van 10 dagen hebben of korter zelfs, kan het nog steeds hoor.
Lief dat je aan me denkt. Ik leed af en toe nog wel eens mee. Wij hebben afgelopen ronde besloten om gewoon alles een beetje los te laten want we zitten midden in een verbouwing en gaan deze maand trouwen. Ons kleintje komt wel, maar we zijn nog te kort bezig om te stressen. Ik werd namelijk heel gestrest van het temperaturen en ovu testen Over 11 dagen moet ik ongi worden, voel niks nu wat betreft symptomen. Moet ook eerlijk zeggen, we hebben t alleen gezellig gemaakt als we er zin in hadden haha.. Dus niet keurig om de dag. Ik blijf mee lezen en hoop dat deze lijst helemaal roze wordt! Knuffel voor iedereen
Oops, sorry! Komt omdat ik tussen de bedrijven door deze Pagina telkens check en ff reageer. Maar dan zou je het daar in moeten gaan zien inderdaad.
Ik kom me hier ook eens melden, ben net lid geworden van het forum ^^. Ik ben 26 jaar en we zijn aan het proberen voor ons eerste kindje. Ik zit een beetje op het randje van wel of niet deze week mijn NOD, aangezien mijn cyclus dit keer een stuk langer is. Als ik van normaal zou uitgaan zou het 10 maart zijn, maar nu is het 15 maart ongeveer volgens m'n berekeningen. Fertility friend zet hem daar ook op. Helaas heb ik in november een bbz gehad, we waren nog niet eens 2 maanden aan het proberen en toen was het raak, helaas ging het dus heel snel mis. Mijn rechter eileider is hierbij verwijderd, maar ik heb allemaal ovulatiepijn gehad aan de linkerkant. Vind het toch wel erg spannend, aangezien ik toch bang ben dat het aardig wat invloed gaat hebben op mijn lichaam dat ik nu nog maar 1 eileider heb. Heb voor het eerst een positieve OPK gehad en het is nu alleen nog maar afwachten. 4DPO is het nu volgens FF, maar zelf denk ik dat ik een dag eerder al heb geovuleerd en nu dus op 5DPO zit. Is het de bedoeling dat je jezelf in het lijstje zet? Ik weet nog niet zo goed hoe het allemaal werkt,
Daarnet een ovulatietest gedaan. Ik denk dat het een knaller is. Even donker als controlesysteem. En teststreep zag ik eerder als controlesysteem. Eerste keer dat ik ovulatietesten gebruik.
Zou graag klussen, maar mijn vriend ziet het plots niet meer zitten. Het is nu onze 3e ronde en hij heeft me verteld dat hij graag een kindje wil, maar dat hij blokkeerd eenmaal het moment (vruchtbare dagen) daar is. Hij is bang dat hij het niet zal kunnen (papa zijn). Ik hoop dat hij vlug van gedacht veranderd, want ik wil niet nog een jaar wachten. Ik ben wel blij dat ik mijn ei gevonden heb. Als hij er echt klaar voor is, kan ik deze testen dan gebruiken en hopelijk duurt het dan niet te lang tegen dat ik zwanger ben.
Misschien helpt het hem als je niet vertelt wanneer je eisprong is? Dus zelf testen en niks zeggen.. Dan heeft hij het niet zo in de gaten.. Wat balen dat ie ineens twijfelt aan zichzelf...
Hier mijn piek! Al is op de foto na uploaden minder goed te zien dat de teststreep echt donkerder is. En een actiontest met dezelfde urine... Gewoon omdat ik m nog had liggen en het verschil nogmaals wilde zien. NOD gok ik op 17 maart!