Weet iemand al meer over de Mama Mazeldagen van Prenatal? Niet dat ik Prenatal een leuke winkel vind maar de aanbiedingen op merken als Stokke enz zijn altijd erg interessant. Ik dacht dat dit altijd rond deze periode is toch?
Afgelopen zondag vertelde mij een medewerker van de prenatal dat de mama mazzeldagen rond pasen zijn. Aanbiedingen waren nog niet bij het personeel bekend, horen hun pas erg laat.
Er word gegokt dat het in de week van 22 maart is. Ik wacht er ook op haha. Weekje van te voren belletje geven want dan hadden ze waarschijnlijk het draaiboek zei ze. Ik zou graag weer de mutsy in de aanbieding willen halen. Bij mijn dochter toen ook gedaan. Verschil van paar honder euro.
Ik hoop ook dat die mama mazzeldagen rond 22 maart beginnen. Ik wil nog een Stokke kinderstoel halen. Zou mooi als die binnen is voordat onze zoon geboren is. Mama mazzeldagen zijn 2 keer per jaar.
Niets op Bugaboo en Joolz, als je dus voor de andere merken gaat kun je wel korting verwachten. Ik heb zelf ook nog een stokke kinderstoel nodig, verder vind ik het een tuttige prutwinkel.
Tot 40% korting op kinderwagens. Maar inderdaad niet op alle wagens zoals bugaboo bijvoorbeeld. Op autostoeltjes 20% dacht ik. Is bijna iedere keer hetzelfde.
Officieel geen korting op kinderwagens van joolz en bugaboo! Mogen ze niet geven. Maar ik was in september in amersfoort en wij kochten zoveel dat ze ons toch korting 10% heeft gegeven op de bugaboo. Probeer het... Niet geschoten is altijd mis zeg ik dan maar...
Overigens als je Prenatal niet in de buurt hebt, babydump gaat mee in de laagste prijs van de Prenatal hè.
Volgens mij is er ook altijd een code 10% korting op een artikel wat niet in de aanbieding is. Weet niet of ze op bugaboo en joolz te gebruiken zijn. 2 jaar terug heb ik de familyfix heel goedkoop gekocht. Die was al in de aanbieding en door een foutje in het systeem kon ik die 10% extra korting ook nog gebruiken Vooe beeb 2 hebben we niet heel veel nodig, maar toch eens kijken wat er precies in de aanbieding is Babydump gaat idd mee, en soms er nog iets onder zitten
Buiten om de mama mazzeldagen hebben ze ook altijd deze actie: Personal Shopping Bugaboo en Joolz zijn hier ook uitgesloten van de actie zie ik. Dan gewoon via marktplaats
Eind maart nog te vroeg voor ons en eind september kan de kleine al komen.. Shop daar tussen in dan wel 😄
Waarom te vroeg? Wil je geslacht-gericht shoppen? Je kan ook bestellen en rond de zomer laten leveren he? Bij ons is bv met 30 weken ofzo de babykamer bezorgd (babydump) maar met de wagen werkt dat ook meestal zo ( En in het ergste geval, als de zwangerschap slecht afloopt, mag je het terug brengen )
Afgelipen september hebben wij op de eerste dag onze Mutsy Igo Lite kinderwagen gekocht voor iets meer dan 500,- Normaal over de 900,- Was model van jaar ervoor, daarom goedkoper. Twee dagen later was hij uitverkocht. Direct gaan dus. Ik ben 17 maart uitgerekend en dus net te laat om komende mazzeldagen pas een wagen te halen. Ik ben dr heel blij mee, ook al nog niet gebruikt. Scheelt hoop geld. Kregen er alleen geen maxi-cosi oid bij, wel een gratis voetenzak.
Ik ben dan 11 weken inderdaad. Kamertje kunnen wij van vrienden overkopen, net als de wagen. Het zou dan om wat kleinere spul gaan. Eventueel de maxi cosi pebble. Ik zal eens kijken wanneer de folder in de bus beland.