denk dat ff wel Klopt! Als je kijkt naar je temp voor ei is hij wel Hoger en is hij gelijk aan vorige maand waar je eindigde in je cyclus!
Je kan nu niet aflezen aan je temp of je zwanger zou zijn! Die acores heb ik al zo vaak gehad dat hij high aan gaf. Maar keihard ongie! Je kan pas 1 dag voor NOd of op NOd daadwerkelijk iets zeggen. Soms daalt je temp en word je die zelfde dag al ongie of heb je al bruin roze verlies en daalt je temp dag erna pas! Dus echt rond NOd kan het je was uitwijzen maar nu nog niet
Mijn temperatuur voor en tijdens mijn menstruatie is altijd rond de 36.8/36.9 kaartje van mijn vorige zwangerschap bleef ook de temperatuur hoog boven de 37 graden. Ik temp altijd dezelfde tijd. Altijd om 7 uur 's ochtends.
Zo meiden, gister geen tijd gehad en nu onwijs veel bij moeten lezen! Ditbenik, gefeliciteerd! Dames die ongesteld zijn geworden, echt balen, hopelijk volgende ronde meer succes. Het leven is niet eerlijk. Degenen die het miste hopen, wachtten het langst, lijkt wel. En dan hoor je van die mafketels die maar even abortus doen, omdat het niet uitkomt WTF:x:x:x Vanmorgen onwijs pijnlijke borsten, kon echt niet op mijn buik liggen! Ben ook erg humeurig, niet leuk! Oh ja en heb het koud! Ik zou ook wel willen testen, maar doe het niet. Heb alleen van Etos, die vanaf 1 dag van je menstruatie meten. Probeer me dus echt in te houden. Heb nog nooit ovulatietesten gedaan of getemperatuurd. Eigenlijk voel ik m'n ei altijd wel.
Ik vind het wel een klein beetje spannend worden. Geen bruine afscheiding meer en ook nog geen roze afscheiding. Dat heb ik normaal gelijk met de bruine afscheiding en is het eerste teken van naderende menstruatie. Ik heb ook nog steeds heel veel last van mijn allergie. JEUK. Echt om GEK van te worden. Over bulten en rode vlekken.
Hier vanmorgen druppel bruine afscheiding. Gister ook Het humeurige herken ik! Net ook weer ff uurtje flink gemopperd en nu weer gezellig de 2e stem verzorgen bij de muziek haha. Denj alleen dat ml het minder mooi vindt. Had om 9uur ontbeten en half 11 misselijk! Paar x getwijfeld om boven de wc te gaan hangen maar tis binnen gebleven. Kon echt niet verklaren of het misselijk van honger was of gewoon echt misselijk. Kon ook alleen aan de wc en eten denken haha. Donderdag nod ben zo benieuwd!! Ergens heb ik er heeeeel goed gevoel over. Lets hope dat mn lijf nu gewoon echte signalen afgeeft. Hoop het ook zo voor alle andere dames! Dikke knuffels!
Stiekem hoop ik dat dit niet m'n eisprong is.... Vannacht geprobeerd te 'klussen' maar ik heb zo'n pijn.... Dat het niet lukte! Pffff!
Dit is toch te lief .. M'n vriend kwam hier gister mee aanzetten. Hij hoopt dat het echt snel zal lukken voor ons. Smelt❤️ Gaat om de kleine dingen
Net woorden gehad met mijn vriend...ben hele ochtend al saggo en ik weet zelf niet zo goed waarom. Irriteer me aan alles... We zouden ff de stad in gaan, maar onderweg heeft ie me weer thuis afgezet en hij gaat naar kantoor om te werken... Opgerot staat netjes...sorry voor mijn frustratie dames. Weet ook niet waar ik last van heb!! De hele zondag is nu naar de klote.... :x
Oooh zo lief DitBenIk: testje ziet er mooi uit, proficiat !! Voor al de andere dames, hopelijk toch nog een streepje!! xxx
Het ging alleen nergens over...hij vroeg al paar keer vanmorgen of er iets was omdat ik zo stil ben... Hij zit de hele tijd te appen met zn vriendjes omdat ze zaterdag avondje gaan stappen. Ze doen net alsof ze 2 weken op vakantie gaan Dus daar irriteerde ik me al aan... toen kwam hij met het idee om ff de stad in te gaan...maar ja, regent ineens best hard hier. Dus ook niet leuk om lekker buiten te lopen. Ik zeg; nou dan gaan we toch niet... Maar ik was dan gelijk een chagrijnig mens.... Dus hij heeft me thuis afgezet en hij is gaan werken... Daaahaaagggg!!
Wat ontzettend lullig van hem Probeer een beetje te ontspannen lieverd. Of even lekker janken! Liefs!!!
Voila! Jeetje wat een lieve vent heb jij!! Juul: balen... Allebei ff alleen zijn helpt misschien om af te koelen... Hier lekker op t strand wezen wandelen, normaal slaap ik tussen de middag als m'n zoontje slaapt maar nu heb ik daar helemaal geen behoefte aan! Misschien toch m'n hoofd die het graag wil... Of zou het toch... Wat kun je je zelf toch gek maken hè! Qua planning, ons huis is eigenlijk te klein maar we wilden niet langer wachten tot het huis verkocht is! Het zou een wonder zijn als het nu al raak zou zijn! Geniet van de zondag dames!
Thanxxx lieverds! Ben blij dat ie ff weg is... Krista...misschien teveel gedronken vlak ervoor? Of je ei is al geweest.... ?