Ja maar wordt er ook onzeker van. Lees ook echt weer wisselende verhalen over die testen... Nou ja morgen maar weer proberen.
Woooow spannend whuzz en Juul! Juul, wij lopen gelijk maar weet niet hoelang jouw lf is? Ik wil eigenlijk volgend weekend pas testen maar wss door alle testers hier ga ik donderdag wel zwichten. Pff ben wel n emotioneel wrak. Vanochtend in de kerk bij n mooi lied in janken uitgebarsten maar dat is wss ook de spanning en het verdriet van de afgelopen twee weken met mn mans teruggekeerde epilepsie enzo..
Spannend lieve Whuzz & Juul! Duim voor jullie. Hier is de kramp weer als sneeuw voor de zon verdwenen. Wel hoofdpijn... Kan ook door het slapen komen.... Veel afscheiding.
Ja de wonderen zijn de wereld nog niet uit maar ik dacht dat er zo vroeg nog niks te zien was op een test. Spannend hoor.
Ach meissie...het is ook allemaal niet niks wat je nu meemaakt... Hier ook hoop emoties, net ook weer met kijken van een filmpje...heb dat normaal nooit!! Hopen dat het voor ons allebei iets betekent!!!
Een kennis van mij heeft paar weken geleden op 8 dagen voor nod licht positieve test gehad, nu gewoon harstikke zwanger!
Waren net bij de action, zegt m'n vriend ; moeten we nog maar even een voorraadje meenemen schat? (Ovu & zwangerschapstesten) liep hij daar in die winkel! 😂😂😂😂
Ik lees hier dat er ook net ovu testjes getest wordt maar dat is toch helemaal niet betrouwbaar voor zwangerschap aangezien je altijd wat LH in je bloed hebt? Ik heb dat vorige ronde ook gedaan en hier op het forum gezet waarom ik na eisprong nog licht streepje had en er werd gezegd dat je altijd LH in je bloed hebt dus een licht streepje ziet op ovu test. http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/609809-6-dagen-na-lh-piek-heel-licht-streepje-zien.html
Eigenlijk zou ik 2 dagen moeten wachten...maar ik kan dat niet hoor... Dus morgenochtend weer 😨
Ik zit ongeveer op 10dpo en heb getest met Testjezelf test. Ik ga morgenochtend nog met ochtendurine doen. Hopen op weer een streepje en eentje die wat duidelijker is. Misschien ga morgen nog die van het Kruidvat halen, maar ik woon in een dorp en ja, ik koop ze liever niet als de kans groot is dat er wen bekende achter me aansluit in de rij. Haha. Ik vind het wel heel spannend. Laat het maar snel morgenochtend zijn.
Ben ook zeker van plan om Door te gaan het liefste tot hij een jaar oud is. En misschien wel langer als hij dat wil.
Ik ga pas weer donderdag testen... Omdat ie nog zo omo wit is kan ik me niet voorstellen dat er in ene een streep staat in 2 dagen. Iedereen veel succes die nog gaan testen aankomende week! Ik duim voor jullie