Heeft iemand van jullie eindig idee? M'n broertje is opgenomen ivm heftige pijn. Na 2 weken geleden een val te hebben gemaakt. Hartfilmpje is ook niet goed.... Nu zeiden de assistente dat ze niks mochten zeggen over de foto's: maar dat er naar aanleiding van de fotos een chirurgisch aanvraag is gedaan? Wat betekend dit??
Wat spannend al die lichte positieve testers! Hoop zo voor jullie dat het streepje mooi gaat oplopen Ik heb vandaag op 11 dpo, net als gister, weer negatief getest met kruitvat.. Bij mij is de hoop weg. Maar blijf nog even testen tot de menstruatie ben ik bang.. Vorige ronde 13dpo een mega tuurstreepje gehad, die de volgende dag weg was. Ik word steeds zo verdrietig ervan, terwijl ik me zo instel op de negatieve uitslag. Maar ik wil zo graag een tweede kindje.. Zo.. dat ben ik even kwijt
Ik lig echt te rillen van de kou op de bank.... Pffff! Net wat sushi gegeten & ga zo maar even heet douchen.
MamavanD, sorry ik heb geen idee wat dat betekent. Heftig zeg, hoop dat het mee zal vallen!! Balen Teuntje, wie weet is het nog te vroeg en test je over een paar dagen wel positief. Ik duim voor iedereen!!
Dikke knuffel!!!!!! En het hoeft nog niet zo te zijn he!! Ik had ook op 11 dpo gewoon negatief.... Had de moed ook al opgegeven. Ik ga voor je duimen.....x
MamavanD; durf ik niet te zeggen. Misschien overleggen met andere chirurgen ivm twijfel? Sterkte iig xxx
Ohhhhh ik wil ook in bad. Maar heb geen bad. Net weer een testje gedaan. Maar hij is net zo als vanmorgen...
Wat lief van hem juul! Daar kan je zo van bijkomen van badderen Is het streepje op je test al wat duidelijker geworden nu hij is opgedroogd?
Ik heb drie keer een uitgebreid borstonderzoek gehad met echo en rontgen. De arts die de rontgen maakt en de dames van de foto's mochten daar ook nooit wat over zeggen. Ik moest altijd later weer terug komen om de uitslag van de chirurg te horen. Misschien is het zoiets. Wel vervelend allemaal zeg. Toch niet de broer die deze week gaat trouwen? Dat lijkt me behoorlijke domper anders voor hem zo net voor zijn grote dag. Nu natuurlijk ook hoor voor de hele familie.
Waar heeft hij pijn? Wat zagen ze op het ecg? Welke assistent?het is niet de bedoeling dat gemeld wordt dat dingen afwijkend zijn, maar hier verder geen info over geven.
Niet te warm hè! Das namelijk niet goed voor de innesteling en vruchtje. Mij werd het afgeraden om warm te badderen wanneer ik zwanger wou worden. En we hebben zo'n heerlijk bubbelbad / whirlpool