@lies als ik 16 dagen na pregnyl aan hou dan ga ik misschien zondag testen of misschien dan eerst kijken of ik ongesteld word of niet haha. Zit nu dan als het goed is op 10 dpo. @belony fijnn dat het wat beter gaat! Heb je er wat voor gekregen? Ik hoop ook dat het goeie symptomen zijnn mja lichaam kan je erg voor de gek houden. Als ik dan rond vrijdag migraine krijg weet ik dat mn menstruatie kom.. hopelijk blijft die migraine weg!
Lief belony! Fijn dat je je beter voelt! Hier net naar de eerst echo geweest; baarmoederslijmvlies nog te dun (maar die groeide de afgelopen rondes prima) en aan beide kanten 1 eitje van 10mm... ik hoop nog niet te veel, maar zou de clomid dan toch eindelijk z'n werk gaan doen?
Miesy ik hoop ook dat het wegblijft! Ik heb lactulose voor de obstipatie. Lies goed nieuws! Ik hoop zo dat ze mooi doorgroeien en zullen springen. Op welke cd zit je nu? En wanneer heb je de volgende echo?
@belony dank je. Blij voor je dat t helpt! @lies ook dank je. En wat beteft op cd 11 dan kan t zeker nog wel de goeie kant op hoor. Ik had pas bij rond cd 18 een mooie follikel van 18/19 zitten. Bij mij groeien ze altijd zo langzaam. Mja beter langzaam dan niet
Lies je zit pas op cd11. Je eitjes hebben nog tijd zat om te groeien tot mooie grote eitjes. Uit eigen ervaring weet ik dat eitjes in een paar dagen tijd een enorme groeispurt kunnen maken. Ik ben benieuwd naar je echo vrijdag.
Lief dat je het vraagt. Met mij gaat het goed, moet wel op tijd eten en heb regelmatig bandenpijn en ben erg moe. Maar ach er groeit een mooi wonder in mijn buik
@lies hee we gaan bijna precies gelijk op! Ik zit vandaag op dag 12. 10mm op dag 11 kan inderdaad nog alle kanten op. Bij mij begonnen ze ook steeds pas laat te groeien, en dan kan het ook ineens heel hard gaan, en had dan eisprong tussen dag 17-20. Gelukkig heb ik al enigszins regelmaat, zodat het ziekenhuis nu ook vindt dat ik zo vroeg nog niet hoef te komen - heb nu op dag 14 pas de eerste echo - vond het steeds zo nutteloos en vermoeiend om op dag 10-12 al te komen, want er kon toch nog niks zinnigs gezegd worden over de echo dan met zoveel follikels tussen 8 en 10mm... Hopelijk eindelijk positief nieuws voor je vrijdag!
Santijnvlinder ja dat is ook waar heerlijk zeg, geniet ervan! Kortjakje Jaa ik maak me hoofd ook niet gek hoor, verwacht er niets van! Zo gek zijn als 150mg wel ineens z'n werk doet! Jaa ik kwam normaal ook al dag 9/10 vind ik ook beetje overbodig, dag 11 ook maarja je weet natuurlijk maar nooit! Bij jou is het duidelijker idd. Spannend wel leuk dat we (bijna) gelijk lopen! Ik duim ook voor ons voor vrijdag!
Veel gekletst heb het niet allemaal bij kunnen houden.. Ik word zo vrolijk door zulke berichtjes! Ben net helaas ongesteld geworden maar zulke lieve berichten doet me echt goed. Heel erg bedankt lieve dames. Het zelfde geld ook voor jullie! Ik moet vrijdag alweer met clomid beginnen, zit inmiddels in 3e ronde 50mg. Driemaal is scheepsrecht? Hmm ben benieuwd!
Hallo Dames, wat wordt er veel gekletst. Vanaf nu zal ik weer mee lezen. Ondertussen zit ik op dag 8 van mijn proverakuur, het schiet eindelijk een beetje op..
Hoi dames, hier zijn de menstruatieklachten bijna helemaal weg vergeleken met een paar dagen geleden. Ik weet niet wat dat zou moeten betekenen. Maandag testen pff hoop dat de tijd snel voorbij gaat. Vandaag uit ongeduld getest. Omo wit