Soeee, gefeliciteerd!! Fijne zwangerschap gewenst. Ik ben ook niet zo actief, twee zieke kinderen in huis. Nog wel een foto van gisteren toen ze al wat ziekjes was. Tumble 'n dry en Billy en Lilly. Bekijk bijlage 493595
Gefeliciteerd Soeee Leuke kleding en schattige kindjes hier! Dochterlief heeft vandaag een broek van de h&m Trui is geloof ik van primark maar weer het niet zeker
Heel leuk allemaal! Knappe kindjes hebben we toch Probeer het later weer op te pakken om op iedereen te reageren, dat vind ik altijd wel leuk. Maar daar staat m'n hoofd ff niet naar Sara vandaag in een jurkje van Z8, legging van de Zeeman en schoenen zijn Hush Puppies..
Mooie meid @women21 en spijtig je onderschrift te lezen @soeee, sterkte... Zoontje heeft dit vanmorgen uitgekozen om aan te trekken:
Ze wilde perse 1 van haar nieuwe setjes voor het voorjaar/zomer aan. Gelukkig schijnt de zon en zijn we thuis
Bekijk bijlage 494692 Schoentjes: new balance Joggingbroek + trui: benetton Vest: tumble en dry Bodywarmer: name it Rugtas: puk en pelle, zelf gekleurd! Heerlijk dit weer en lekker buiten.
Wat een leuke kindjes weer . Zal straks ook mijn dochter weer eens plaatsen! Even een beetje off topic vraag. Ik zie hier regelmatig kleren van next voorbij komen. Nu heb ik hier een leuke jumpsuit gezien. Mijn dochter is 2,5 jaar 86 cm en 11,5 kilo. Moet ik dan maat 86-92 nemen of 92-98 het is voor de zomer en ik twijfel omdat ik heb gehoord dat het grote valt! Alvast bedankt voor jullie hulp!