@ Dreamy: Balen???? Huh? De donor is niet langs geweest hoor. Er is dus geen poging geweest. Hopelijk komt het deze ronde beter uit...
Oh sorry Spunkie! Zijn op vakantie en heb niet alles kunnen lezen en dacht ongesteld geworden dus geen goed nieuws haha...verkeerd begrepen! Enne Kim we gaan naar huis, de vakantie zit er helaas op
fijne terugreis dreamy! wat is de tijd snel gegaan zeg. ennuh kim ben benieuwd t weekend! wel apart allemaal zeg! spunkie leuke foto!!!
Evira en Kim, ik duim voor jullie! Dreamy, goede terugreis! Denanja, succes met je laatste werkweken!
Hier inmiddels al weer ruim 27 een zwangere vrouw. Vooralsnog loopt alles voorspoedig en volgens het boekje. Vorige week nog een pretecho gehad want bij mijn vrouw sloegen de hormonen toe en ze ging opeens twijfelen of de echoscopiste het geslacht wel goed gezien had Maar het is en blijft een meisje Zonet na weken van wikken en wegen de naam definitief vastgesteld en meteen een proefdruk voor een geboortekaartje gemaakt en aangevraagd.
goede reis Dreamy! Hopelijk is alles goed gegaan. Stier, spannend he en zo mooi! Ik zit alweer op een langere cyclus deze maand. Dag 15 nu geloof ik, nog geen ei in zicht. Als het zo lang blijft (+- 34/35 dagen dus heb nog geen klagen eigenlijk) heb ik rond de afspraak met onze arts eind mei misschien een ei. Dus kan ze gelijk even kijken en misschien kunnen we dan wel al gelijk een poging doen eind mei/begin juni. Maar dat zullen we dan zien. Als mijn cyclussen nog 2x heel lang worden (of juist korter), loopt het al anders. Geen peil op te trekken..
@denanja: ik ben er voortaan wel aan gewend dat mijn lichaam zich 'apart' gedraagt, kijk er niet meer van op. Maar irritant is het wel. 😕 @Stier: fijn dat alles goed loopt. Druk aan t regelen nu dus! 😊 Leuk! @vliegje: ook zo'n lekker onduidelijk lichaam dus. Ik zal voor je duimen!
Ja we zijn druk aan het regelen. Voor de babykamer nog wat laatste dingen kopen zoals een plank boven de commode, la-verdelers en wat decoratie en dan is die ook af. Komende week naar voorlichtingsavond van het ziekenhuis, we gaan voor een poliklinische bevalling. De week erop partneravond van de zwangerfit (heb ik heel erg veel zin in maar niet heus haha). Het begint nu allemaal steeds dichter bij te komen en ik vind het wel spannend worden nu. Ook nog zo abstract, ik kan niet geloven dat er straks een klein kindje in de wieg ligt. En we zijn dankbaar dat de zwangerschap tot nu toe makkelijk verloopt. Een vriendin van ons is deze week middels een spoedkeizersnee bevallen van haar eeneiige tweeling na een zwangerschap vol zorgen en complicaties. Dan knijp je wel even in je handen dat het hier zorgeloos verloopt.
ja stier t komt allemaal dichtbij nu he! hebben wij ook... allemaal beetje onwerkelijk nog. niks meer kunnen plannen na april haha en eigenlijk in april ook niet meer. vanmorgen groei echo gehad. ze loopt mooi op schema en de beentjes nog steeds 2 weken voor . heb allemaal folders meegekregen over de bavalling enz. dus komt echt dichtbij en ook over borstvoeding maar daar gaan we volgende week ook naar een voorlichtingsavond. ik beval ook poliklinische (als alles goed gaat). en moet zeggen heb ook niks te klagen over mn zwangerschap. vandaag weer op de weegschaal gestaan en 200 gram aangekomen dus sta op 800 gram aangekomen nu de hele zwangerschap. heb ook geen mega grote buik (nog niet). al is sokken en schoenen aandoen wel al lastig dus dat doet mn vrouw meestal, ook omdat t kindje erg hoog met dr kont onder mn borst ligt dus erg irritant haha heb mn kersenpit zak mee naar werk dus die kan er straks lekker op . nog 2 avonden na vanavond pff tel af hahahaha vliegje zou idd fijn zijn als je meteen eind mei een ei hebt! ideale timing dan!
Fijn dat bij jullie ook alles goed verloopt Denanja. Jij kan al echt aftellen wat betreft je werk, lekker hoor. En maar 800 gram aangekomen? Wow! Wat ik me nog afvroeg; ik herinner me dat jullie in de wandschildering op de babykamer ook de naam hebben staan. En dat de verjaardagsvisite allemaal de babykamer wilden zien. Hebben ze dan ook de naam gezien? Beetje rare vraag maar vroeg het me opeems af haha Vliegje, gaaf dat jullie in mei voor een tweede gaan! Dat de komende maanden maar snel mogen gaan!
haha nee die hebben ze niet gezien! hadden er alluminium folie voor gedaan. dus de naam is bedekt gebleven. hebben trouwens ook t kaartje klaar en gisteren de laatste proefdruk binnen gehad. nou hebben we een groot en een klein formaat liggen thuis en dat is 70 cent verschil (per kaartje dus) we neigen dus naar het kleine kaartje omdat we gewoon vinden dat het zoiezo allemaal al duur genoeg is. en mensen gooien het na verloop van tijd toch weg. wat zouden jullie doen? en ja stier ben echt al aant aftellen haha over 1.5u naar huis en dan nog 13 diensten haha 5 voor mn mini vakantie en 8 na moet mn ouderschapsverlof nog regelen maar doe ik in de laatste 2 weken een keer, dan weten we ook meer over de opvang hoe en wat
Haha goede oplossing dat folie! 70 cent is wel een groot verschil zeg. Dan zou ik zelf voor het kleinere kaartje gaan. We hebben nu een proefdruk van 11x11 en 13x13 besteld maar nog niet binnen dus kan nog niet zeggen wat ik mooier vind. Maar prijsverschil is maar 20 cent dus dat is nog wel te doen.
Wauw, 800gr. is echt weinig! Hier is mn lichaam inmiddels een inhaalslag aan het maken wat betreft bloedverlies 😕 Ik doe zaterdag wel een test, omdat ik een feest heb en eigenlijk een drankje wil doen. Dus gewoon echt voor de zekerheid. Maar ben vandaag al weer begonnen met Clomid voor een nieuwe poging...
800 gram is weinig ja! Maar het kan nog even flink worden ingehaald de laatste weken hoor. Spannend he. Ik vond het toen ook heel onwerkelijk. Toen met de bevalling ook, ze zeiden, nog even volhouden en je hebt je kindje in je handen. Maar je hebt nog niet echt het besef als je nog geen kinderen hebt. Ja er leeft iets in je, je voelt het, je ziet jezelf groeien, maar toch blijft het onwerkelijk. Ik riep toen, als die baby niet zelf komt, trek ik hem eruit hahaha. Dus het is zo vaag nog allemaal bij een 1e. Een 2e zwangerschap zou ik toch weer anders beleven denk ik. Ach we zullen zien. Geniet ervan meiden! Ik mis mijn buik nu nog steeds! Het gevoel, het getrappel..
Jaaaa Evira ik duim mee!! Denanja waaaat?! Maar 800 gram aangekomen?! Whoh terwijl t t extra bloed, placent, vruchtwater en je kindje al meer dan die 800 gram wegen!! Jij weegt na de bevalling wss gewoon minder joh... Phoe ik was 22kg aangekomen maar weeg inmiddels minder dan voor mijn zwangerschap...lang leve de borstvoeding, morgen ons meisje alweer 8 maanden oud! Vliegje spannend en leuk meis voor een tweede gaan!! Kan me indenken dat je niet kan wachten tot t mei is! Heb je nog wat aan mijn tip wat betreft de buggy gehad? Wij inmiddels weer in NL! Vakantie was super en ook de terugvlucht top verlopen! Ze heeft bijna alleen maar geslapen! Nu bedenken waar we in t najaar naartoe gaan