We gaan voor een tweede kindje 2015/2016 deel2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door CaatjeM, 8 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lievekind

    Lievekind Bekend lid

    15 mrt 2015
    933
    128
    43
    Vrouw
    Hee Caatje! fijn dat je er weer eens bent! natuurlijk geen enkel probleem, denk zomaar dat de meesten van ons dat inmiddels doen! Reageer zelf ook niet zo vaak meer! maar lees nog wel alles hoor!
    onwijs balen dat je weer ongesteld bent geworden! Hoop elke keer als ik zie dat je hebt gereageerd op goed nieuws! duim voor je meis!
    tot jan 2017 hebben jullie lekker nog even de tijd! hoop dat het tegen die tijd gelukt is meid! zijn jullie er elke maand nog erg intensief mee bezig rond ei?

    Wij zijn er deze maand lekker he-le-maaal niet mee bezig geweest! oké, ik moet toegeven.. ik dacht mn ei te voelen aankomen en hebben rond die tijd wel even iets vaker gezellig gemaakt maar niets verplicht en alleen als we er ook zin in hadden! voelt heel goed! We hebben finaal fiat gekregen van de bank, hypotheek is rond en volgende week donderdag al de sleutel van ons nieuwe paleisje! onwijs veel zin in en lekker mee bezig! :D:D
     
  2. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Lievekind met jullie huisje!

    Iedereen moet zo vaak komen als ie wil. Het is een open forum dus iedereen is welkom toch. ;)

    Ik merk ook dat ik wat daagjes begin over te slaan. Veel te lekker weer. :D Maar helemaal afstand doen kan ik niet. Hoewel ik het andere forum momenteel ook best moeilijk vind met al die kindjes die overlijden. Dat maakt mij heel bang en dat wil ik eigenlijk helemaal niet meer zijn. Maar tegeljjkertijd ook heel fijn om ook in een groepje te zitten waar iedereen tegelijk is uitgerekend. Maar vind het hier ook nog steeds heel leuk. Ik gun degene die nog niet zwanger zijn ook een kindje. 💜
     
  3. Yessie26

    Yessie26 Actief lid

    30 okt 2013
    433
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kimjoy en Caatje; heel begrijpelijk! Lekker doen waar jij je goed bij voelt!

    Vrolijk; jeetje dat is inderdaad een heftig verhaal... Moet je toch niet aan denken :( komt dichtbij dan he. Ik weet dat er veel risico's zijn maar er téveel bij stilstaan probeer ik ook niet te doen. Je weet het toch niet van te voren hoe het gaat lopen, dan maar beter van genieten zolang het goed gaat!

    Rataplan; fijn dat de test goed was!

    Hier; dus gestopt met werken. Moet nog even balans vinden. Merk dat het thuis ook zwaarder wordt wat betreft bekken. Heb bekkenband aangeschaft dus ben dat aan het uitproberen.
    Moet heel erg mijn activiteiten verdelen en rustig aan doen en nog ben ik moe haha. Echt erg. Gelukkig is het tijdelijk.

    Ik moet ook veel aan Azucena denken! Hoop zo dat alles goed is...
     
  4. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vervelend Yessie van je bekken! Ik ben ook heel blij dat onze kleine man morgen voor het eerst naar de peuterspeelzaal gaat. Zo spannend! Ik hoop dat ik dan wat meer rust heb. Hopelijk gaat hij dan ook weer wat meer slapen. Ik ben ook soms best futloos en moe. Met mij bekken gaat het gelukkig wel beter. Ik hoef niet meer naar de fysio, tenzij ik weer veel last krijg. Als een kindje indaald wordt je bekken meestal stabieler. Dat was bij mijn vorige zwangerschap ook zo. Dus daar kijk ik wel naar uit. 20 weken klinkt nog zo lang! Gelukkig hebben we nog een vakantie geplaned. Kijk jij ook elke dag zo uit naar het moment dat je vriend/man thuis komt? Er zitten gelukkig ook nog veel feestdagen tussen. Maar kijk er nu al super naar uit dat de kleine er is. 2 mannen, ik vind het zo leuk!! Kunnen ze straks samen voetballen en hutten bouwen. Kijk ook heel erg uit naar het moment dat ik weer alles fysiek kan en weer lekker kan gaan sporten. Vind het nu ook heel fijn dat het weer lekkerder wordt. Kan de kleine man even lekker ravotten in de tuin terwijl ik kan genieten van het zonnetje. Het blijft jammer dat ik niet zoveel kan lopen en fietsen. Zelfs het schoonmaken vind ik jammer met die nesteldrang. :D Jij moet nog 10-14 weken zie ik. Gaat hard hoor!! Wat doe jij als afleiding thuis? Ik zat bij de eerste ook rond die tijd volledig thuis. Heel veel series gekeken. :p Met een kleine man die rondloopt doe je dat alleen wat minder snel. Ik probeer nu al afspraken te maken met mijn leidinggevende over mijn verlof erna. Ik wil graag oudersschapsverlof opnemen zodat ik het eerste half jaar volledig thuis kan zijn. Geen gedoe met kolven en herstel van mijn bekken. Alleen zie ik hem bijna nooit. Had gister een afspraak staan, was hij er niet eens. Ik ben een beetje bang dat ik het ook niet redt tot mijn verlof. En dan heb ik nog veel vrije dagen staan ook. Maarja, anders moet het maar via de telefoon afgesproken worden. :p
     
  5. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een timing, Vorige week speen #1 stuk. Nu speen # 2 (de laatste) ook stuk. Hij kauwt er op dus echt niet meer verantwoord om hem te geven. Morgen wordt hij 2 en gaat hij voor het eerst naar de peuterspeelzaal. Ik hoop dat hij snel gaat slapen zonder speen. Vingers crossed.
     
  6. Rataplan

    Rataplan Fanatiek lid

    25 apr 2015
    1.534
    107
    63
    Oh das idd wel gevaarlijk, als hij erop gaat kauwen en daardoor stukken speen in kan slikken. Hopelijk snel van de speen af. Hier was het gewoon cold turkey en werkte perfect. Ze heeft nooit meer om een speen gevraagd. Ze was toen ongeveer 2 jaar en 4 maanden.

    Caatje: Is toch niet erg meid. Kom lekker kletsen wanneer je wil. Het lijkt me ook niet makkelijk, wetende dat het heel lastig is om zwanger te worden en dan ook nog een leeftijdsgrens waar je niet overheen wil. Ik hoop uit het diepste van mijn hart dat je echt nog voor die tijd het geluk mag vinden om toch nog zwanger te worden. Ik gun het je gewoon zo.
     
  7. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    11 jun 2013
    7.110
    4.702
    113
    Vrouw
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Hier ook minder actief hoor, ben erg moe en nog steeds enorm misselijk. Verloor bloed maandag en heb gisteren gelukkig weer een prachtige echo gehad. Kindje bewoog zelfs al! Dus daar ook geen zorgen meer over.

    Gefeliciteerd met jullie huis lievekind, heel veel klusplezier!
     
  8. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    ML heeft gister toch maar met spoed een nieuwe speen gehaald. Wel een ander merk dus hij wist even niet wat hij ermee aan moest. Deze is massief vanbinnen ipv lucht. Denk dat we volgende week er wel mee gaan beginnen. Hij heeft hem alleen bij het slapen nog in. Wat is 'cold turkey' Rataplan? Gewoon weggegooid en klaar? Hij had hem zelf in de prullebak gegooid maar kon echt niet slapen. Wat voor vandaag toch wel erg fijn is. Hij had nu een goed humeur en is lekker aan het spelen (hoop ik, elk geval toen we weggingen) op de peuterspeelzaal. Met zijn verjaardag ook niet echt een fijn moment. Maar wil wel dat hij er zeker vanaf is voordat we op vakantie gaan in april/mei.
     
  9. Roelieboelie

    Roelieboelie Actief lid

    27 jun 2013
    124
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Dames..

    voor mij echt Heeeeul erg lang geleden dat ik voort laatst op het forum zat. Ik moest echt ff afstand doen van alles wat met zwanger worden/zijn te maken had. vandaar:)... Hoe is het hier? ik ga zo even terug scrollen naar de lijst met wie wanneer is uitgerekend etc..

    Even een update, ik ben alweer 32+4 dagen zwanger! Wat bekkenklachten deze keer, dus ga nu 6 weken voor de uitgerekende datum (7 mei 2016) stoppen met werken. over 2 weken al:D Dan kan ik ook weer wat meer tijd maken om mee te lezen:)

    Groetjess
     
  10. Yessie26

    Yessie26 Actief lid

    30 okt 2013
    433
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vrolijk; mag ik vragen wat voor oefeningen jij doet of krijgt van de fysio? En wat hij/zij verder doet?

    Mijn bekkenpijn wordt alleen maar erger :(
    Ik heb het idee dat mijn fysio juist niet zoveel uithaalt.

    Heb dus nu een bekkenband, zorgt voor wat meer stevigheid maar pijn wordt er niet minder op.

    Ik slaap super slecht en bij elke beweging in bed heb ik zo'n pijn!

    Iemand nog tips?? Echt heeeel erg welkom want weet soms niet hoe ik zo nog 12 weken moet :(
     
  11. Rataplan

    Rataplan Fanatiek lid

    25 apr 2015
    1.534
    107
    63
    Vrolijk: cold turkey houdt idd in dat we gewoon van het 1 op andere moment speen hebben weggegooid. Dat heeft ze overigens zelf gedaan hoor. Ze heeft hem zelf in de prullenbak gegooid en ze heeft er niet meer om gevraagd.

    Hè balen Yessie, dat je klachten verergeren. Geen tips vanuit hier, want heb zelf gelukkig helemaal geen klachten
     
  12. sandramarije

    sandramarije Bekend lid

    17 jan 2013
    665
    1
    18
    Ik ben nu 4+3 zwanger van ons 2e kindje.. 6 april de eerste echo!
     
  13. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh wat onwijs vervelend Yessie!! Ik weet precies hoe je je voelt. Had dat bij de eerste ook! Het kan echt ineens wegzijn omdat de kleine indaald en bij 90% houd het direct op na de bevalling en bij die 10% is het na goede fysio na 3 tot max 6 maanden helemaal verdwenen. Ik las allemaal verhalen van mensen die hun hele leven klachten bleven hebben. Volgens de fysio echt onzin, dan hadden ze vast ook al last voor de zwangerschap. Het idee van levenslang bekkenband/rolstoel vond ik verschrikkelijk. Mij werd door alle fysio's en mensendieck een bekkenband overigens af geraden. Omdat het je herstel na de bevalling in de weg staat omdat het je spieren verslapt. Die oeveningen die ik je geef, versterken juist je spieren wat zorgt voor stabiliteit. Een spieren corset noemt ze het.

    Ik heb iets van 30 oeveningen. Ik kan ze wel even mailen als je een pb op mijn profiel achterlaat met je mailadres. Ik heb een hele tijd terug deze oeveningen ook naar iemand anders gemaild, maar zal hem even aanvullen en degene die bij mij helpen een kleurtje geven. Als er meer zijn die de oeveningen willen hebben laat het maar weten.

    Als ze mij masseerd (wat niet lekker is, maar eerder pijnlijk) masseerd ze alleen mijn slechte kant (links) van mijn SI gewricht tot heup en bilspier. Ik was eerst bij een normale fysio, die deed maar wat voor mijn gevoel. Ben toen toch meteen naar een echte overgestapt. Ook al was dat duurder en verder weg. Ben nog steeds heel blij dat ik dat had gedaan.
     
  14. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat willen wij ook idd Rataplan. Gewoon weggooien. Maar wel op een moment dat het wat beter uitkomt. Op een dag dat hij daarna moe en shaggo mag zijn.

    Gefeliciteerd Sandra!! Wat leuk weer een positieve test in de groep! 💜
     
  15. Yessie26

    Yessie26 Actief lid

    30 okt 2013
    433
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank je vrolijk heb je een pb gestuurd!

    Speen: onze dochter heeft hem ook alleen in met slapen. Ga 'm zeker nog niet weghalen! Er komt zo'n grote verandering aan! Pas als haar broertje er is en er is weer war rust en ritme dan gaan we daar eens aan denken 😉
     
  16. Rataplan

    Rataplan Fanatiek lid

    25 apr 2015
    1.534
    107
    63
    Ik merkte bij dochterlief dat haar voortandjes zo naar voren gingen staan door die speen. Door haar van de speen af te helpen, waren die tandjes binnen een jaar weer helemaal recht. Volgens mij raden ze aan om speen voor derde verjaardag weg te doen.

    Mijn volgende baby krijgt weer gelijk vanaf dag 1 een speen. Gewoon om te voorkomen dat hij/zij de duim pakt. Speen is zoveel makkelijker af te leren. Duim kan je niet afpakken helaas en volgens mij is speen ook minder erg voor het gebit dan duimen
     
  17. Lievekind

    Lievekind Bekend lid

    15 mrt 2015
    933
    128
    43
    Vrouw
    Heeft vrolijk! Mijn zus heeft 3 kindjes, bij de 2e en 3e heeft ze in een rolstoel gezeten. De laatste al vanaf 5 maanden, ze mocht (en kon ook niet anders) alleen in huis 5 min lopen, daarna 10 minuten plat. Bij haar werd het elke zwangerschap erger en ook revalideren was erg pittig! half jaar na de bevalling ongeveer kon ze weer een beetje normaal lopen.. haar is sterk afgeraden ooit nog zwanger te raken ivm het risico op blijvende klachten na de bevalling.. dit is voor hen best pittig (geweest). Zij hadden voor haar 1e zs nergens last van en ook voor haar 2e niet. Bij haar 3e ook niet na revalidatie na de 2e.. dus dat jou fysiotherapie dat onzin noemt vind ik een beetje gek..

    Ik mag maandag al testen.. bizar. Gaat ineens onwijs snel deze maand! :D
     
  18. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb dus vanaf week 18 in een rolstoel gezeten als ik naar buiten wilde bij de eerste. Mij werd een rolstoel net als de bekkenband afgeraden. Dit omdat het de spieren nog meer verslapt. Maar als ik het alleen gebruikte om "verder" te kunnen "lopen" bij uitzondering was het ok. De hele dag op de bank werd ook afgeraden.

    Dit allemaal weten ze pas sinds 5-10 jaar en niet alle fysio's zijn even goed op de hoogte van de nieuwe onderzoeken. Wanneer is je zus van de laatste bevallen Lievekind? De bekkenfysio waar ik heen ging stond onwijs goed aangeschreven, echt de beste en duurste in de regio. Het advies nu is dus: kom uit die stoel/bed en ga ontspannen met een goede houding lopen en blijf oefenen voor zoverre dat kan. Voor de een is dat 5 min voor de ander 15 min lopen en de een heeft 30 min rust nodig en de andere 1 uur. Maar afwisseling was het beste volgens alle artsen die ik heb gesproken. Als je bestempeld wordt als de rest van je leven invalide, nodigt dat ook niet uit om te gaan oefenen en trainen. Dus die mensen zullen dan ook hun hele leven invalide blijven. Maar dit zijn echt uitzonderingen en zoals mijn fysio al zei: Degene die invalide blijven en wel oefenen maar geen vooruit gang boeken, moeten voor de zwangerschap al klachten hebben gehad. Bekkeninstabiliteit verergerd het dan, maar is niet de veroorzaker. Bij haar duurde het 3 tot max 6 maanden. Langer had ze bij haarzelf nog nooit gezien, terwijl ze wel hele ernstige gevallen had gehad. Met 3 maanden kon ik idd alweer heel veel lopen en met 6 maanden nog meer: 4km achter elkaar liep ik 1 keer per week toen. Er werd wel gezegd dat we bij een volgende zwangerschap rekening moesten houden dat het erger kon zijn, maar het werd ons niet afgeraden. Door 1 arts wel volgens mij, maar daar hebben we niet naar geluisterd. :p Wij Wilden onwijs graag een tweede, dus heb extra fysio in mijn zorg pakket, ML heeft vrije dagen gespaard en ik ben heel vroeg begonnen met mijn oefeningen en met de eerste tekenen direct naar de fysio gegaan. Ik kan nu veel meer. Ik doe nog kleine boodschappen, ga met de kleine naar de speeltuin en kan hem thuis nog volledig verzorgen. Dingen die ik niet kan: Het huishouden. Stofzuigen en WC/badkamer schoonmaken is een NO-GO. Als ik goed naar mijn lichaam luister gaat het heel goed, als mijn onderrug gespannen voelt doe ik rustiger aan. Ik heb al bijna 3 weken geen pijnklachten meer gehad.
     
  19. Lievekind

    Lievekind Bekend lid

    15 mrt 2015
    933
    128
    43
    Vrouw
    #2559 Lievekind, 20 mrt 2016
    Laatst bewerkt: 20 mrt 2016
    vrolijklenteZe is t laatst bevallen 4 jaar geleden.. Ze is ook een tijdje in een revalidatie centrum geweest na bevalling. Weet niet of ze een goede fysio had natuurlijk maar lijkt me geen advies die zomaar gegeven word.. iig fijn dat t bij jou nu heel goed gaat!! :)

    speen mn zoontje heeft hem vanaf geboorte af aan gehad en ben er (nog steeds) heel blij mee dat hij die zo wilde! Mn zoontje is onwijs ondernemend en liep met 11 maanden, hij stopte echt alles in zijn mond, maar als hij z'n speen in z'n mond had niet! Dus kon hij zo fijn in de tuin (kruipen en daarna) lopen. Uiteraard ook onder toezicht.. Bij de volgende zal ik ook wel weer een speentje geven als kindje dat wil..
    Ikzelf had tot mn 3e ongeveer een speen, mn moeder heeft die toen weggegooid en toen stopte in mn duim in mn mond.. Tot mn 19e geduimt :D:$ Dus wil niet altijd zeggen dat als je speentje geeft, de duim nooit in beeld komt haha! Maar duimen is indd vreselijk moeilijk af te leren, pff!!

    Morgen 10 dpo.. Ga morgen ook een testje wagen! Ben benieuwd hoor! Verwacht er maar niet zo veel van ;) maar laat weten wat de uitkomst is..
     
  20. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Lievekind: Ligt denk ik een beetje aan de arts ook die het geeft. Die arts die het ons afrade om nog een keer zwanger te worden, kwam uit een ziekenhuis vandaan, helemaal geen bekken specialist. Die gaf het advies erg snel dus. De bekken fysio zelf zei dat het wel kon, maar dat ik er rekening mee moest houden dat het erger kon zijn dan de eerste keer, maar dat dat niet perse hoefde. Is je zus inmiddels nu wel helemaal hersteld? Bij mij blijft het soms wel knakken. Dus weet dat het een gevoelige plek blijft. Maar ik kon wel alles weer en had geen pijn. Ik vind het nu idd bijzonder goed gaan. Gister een hoop visite gehad, heb veel gelopen en gedaan. Nu alleen snot en snot verkouden. Kan niet meer slapen. :p Maar mijn rug/bekken is prima.

    Spannend trouwens morgen weer testen! Vind je het niet zonde van je geld elke keer zo vroeg testen? Ik wachte meestal echt tot NOD of zelfs erna. En dan nog teste ik vaak negatief. Zo frustrerend. Dan werd ik precies een paar uur later ineens ongesteld. :(
     

Deel Deze Pagina