Hopen op een baby in 2016/2017!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Florina, 16 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Spannend03

    Spannend03 Bekend lid

    12 okt 2013
    573
    1
    16
    NULL
    NULL
    Hoi hoi!

    Ik zou me graag aansluiten hier om lekker mee te lezen en praten met jullie. Zelf de wens dit jaar ook echt zwanger te worden.
    Mijn vriend en ik zouden het liefste vandaag nog stoppen met de pil, onze enigste twijfel is mijn baan.
    Ik heb een nieuwe baan sinds december dus nog geen vast contract .
    Mijn twijfel is nog eventjes of ze mij dan niet daarom er uit zouden gooien dus dan misschien beter kan wachten tot oktober ongeveer .
    Mijn vriend heeft zelf nog geen baan vandaar.

    Wie weet lucht het kletsen hier allemaal een beetje op haha !
     
  2. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    20.047
    18.843
    113
    Vrouw
    Ik kom ook even meelezen. Mijn geduld is beloond, m'n vriend kwam er vandaag zelf mee om te stoppen met de pil volgende maand. Dus wij hopen op een kleine volgend jaar. Je weg natuurlijk nooit hoe het gaat lopen en hoe lang het gaat duren, maar altijd leuk om erover te praten met anderen
     
  3. Spannend03

    Spannend03 Bekend lid

    12 okt 2013
    573
    1
    16
    NULL
    NULL
    Zijn er hier ook mensen die op hetzelfde punt hebben getwijfeld als hoe ik het zie? Ben benieuwd of er meer mensen hierdoor het een beetje eng vonden. Het is zo dubbel wat ik wil het zo graag, kan geen dag er niet aan denken hihi.
     
  4. Annemiek125

    Annemiek125 Niet meer actief

    Welkom @ Spectre en Spannend03! Gezellig dat jullie mee komen kletsen.

    Herken je verhaal wel een beetje ;) . Hier wilde we ook al langer een kindje van ons samen (heb zelf al een zoontje) maar pas sinds kort mee begonnen, duurt namelijk niet lang meer voordat ik mn studie afgerond heb, en vriendlief heeft een goede vaste baan dus dat scheelt. Maar ik snap dat je twijfelt, lastig he! Snap ook dat je liever wilt wachten tot je een vast contract hebt , ook omdat je vriend nog geen baan heeft. Maar als die kriebels voor een baby er zijn, zijn die lastig weg te denken:) lastig!
     
  5. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    20.047
    18.843
    113
    Vrouw
    Ja best herkenbaar hoor. Snap heel goed dat je twijfelt en het best eng vind. Ik denk dat het wel belangrijk is als één van jullie zekerheid heeft qua werk. Zo niet dan is het natuurlijk ook wel mogelijk, maar ik denk dat het ook best wat stress kan opleveren als je een kleine verwacht en beiden zonder werk zit.

    Ik zou er goed over nadenken en de voor en tegenpunten afwegen. En uit ervaring weet ik dat wanneer de wens er eenmaal is, het heel moeilijk is om van je af te zetten.. ;)

    Succes ermee!!
     
  6. Spannend03

    Spannend03 Bekend lid

    12 okt 2013
    573
    1
    16
    NULL
    NULL
    Wat lief dat jullie allemaal zo reageren,
    mijn vriend en ik wonen nog niet heel erg lang samen.
    Nu betaal ik alle kosten in mijn eentje dus mijn inkomen is wel erg belangrijk. Mijn vriend is wel met zijn laatste studie jaar bezig en heeft wel uitzicht op een 40 urige baan. DAt is dan nog de enigste troost.
    Hij betaald nu dus ook nog niets mee dus ik kan nog niet extreem veel sparen zodat je iets extra aan de kant hebt.
    Wel is het zo dat ik nog maar 24 jaar ben. Dus mocht mijn baas mijn contract niet verlengen kom ik denk ik wel weer makkelijk aan het werk hoor. Ik ben gewoon gediplomeerd en er is best veel vraag na.
     
  7. AKOEKKOEK

    AKOEKKOEK Fanatiek lid

    16 feb 2016
    1.511
    1.053
    113
    Zierikzee
    Dacht ook dat ik makkelijk weer aan het werk kwam. Ben 25 en heb een jaar thuis gezeten (waarvan driekwart jaar opzoek naar werk ivm nieuw huis). Viel me vies tegen. Toch weerhoudt ons dit niet om voor een mini ons te gaan. Zoals mijn vriend romantisch zei "Het moet er toch eens van komen". Hahaha! En inderdaad wanneer de kinderwens er is en is uitgesproken is het heel moeilijk je daar van af te zetten.

    Nog een weeeeeeeeeek en dan ben ik jarig en gaat m'n spiraaltje eruit. 🎉
     
  8. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Gefeliciteerd voor iedereen die zwanger is dat alles maar goed mag gaan en blijven gaan vooral.
    Hier gaat alles redelijk goed alleen nog in afwachting van mijn menstruatie pfff gek wordt ik er van.
    Misschien straks maar even een testje halen want ja je weet maar nooit he de wonderen zijn de wereld nog niet uit.
     
  9. Purplegirl89

    Purplegirl89 Actief lid

    29 feb 2016
    148
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik doe mee! We zijn sinds vorig jaar februari gestopt met de pil en willen een eerste kindje!
     
  10. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Zo ik is helemaal blij mijn menstruatie eindelijk gekomen na mijn mk nu kunnen we er weer tegen aan :) klinkt wel heel stom normaal wil je niet ongi worden maar ik zat er nu op te wachten. Op naar de volgende ronde en hoop snel een positest in handen te hebben :)
     
  11. Mamalol

    Mamalol Actief lid

    19 nov 2015
    354
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja grappig hoe blij dat je dan kan zijn als je menstruatie door breekt. En goed van je, vol moed naar volgende ronde! Hopelijk dan een positieve test in handen!
     
  12. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    20 nov 2015
    1.044
    501
    113
    Bij ons weet nu iedereen het en hoeven we niets meer te verbergen. Geen wijde kleren meer voor mij! Ik heb gisteren een positiebroek gekocht en vandaag voor het eerst aan, wat een verademing! Van de week komen d'r nog een paar binnen..
    Is wel grappig.. Sinds zondag is het bij ons openbaar en weet iedereen het en het lijkt wel alsof mijn buik gisteren "poef" heeft gezegd haha. Nu kunnen we er echt niet meer om heen :)

    13 april hebben wij trouwens de geslachtsbepaling! Kijken of mijn gevoel klopt en wij inderdaad een meisje krijgen :)
    __________________
     
  13. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Mamalol dank je wel en indd hopen dat het snel weer raak is hoop stiekem van wel maar ja dat is nu weer afwachten. Ga van de ene afwachting zo door naar de andere afwachting ;) Alles goed met jou zwangerschap ???

    Daan3 gefeliciteerd en geniet er maar van, spannend hoor de geslachtsbepaling :)
     
  14. Annemiek125

    Annemiek125 Niet meer actief

    Daan3: Spannend de geslachtsbepaling! Alvast veel plezier!

    Spannend03: 24 jaar, even oud als ik dus hihi. Lastige keus he, snap dat het moeilijk is hoor!

    Wondertje2015: Welkom en 'fijn' dat je menstruatie is begonnen, kunnen jullie beginnen aan een nieuwe ronde. Wat naar dat je een mk hebt gehad :(

    Hier nog steeds op het wachtbankje.. gisteravond wat krampjes gehad in mijn baarmoeder maar verwacht over paar dagen mijn menstruatie. Ben benieuwd. Voel me verder niet zwanger, dus ben bang dat het ook deze ronde einde oefening is. Heb alleen vorige week zeurderig gevoel gehad in mijn onderbuik. Ben benieuwd, als ik niet ongesteld ben ga ik in het weekend testen denk ik.
     
  15. AKOEKKOEK

    AKOEKKOEK Fanatiek lid

    16 feb 2016
    1.511
    1.053
    113
    Zierikzee
    Daan03, spannend hoor! En fijn dat iedereen het nu weet zodat je lekker met je buikje kan pronken! En 13 weken al. Wat gaat dat snel!

    babyloveyou, ooooh ik hoop het voor je hoor! Zou toch super zijn!
     
  16. Spannend03

    Spannend03 Bekend lid

    12 okt 2013
    573
    1
    16
    NULL
    NULL
    Daan 03: Super leuk dat iedereen het nu weet en je gewoon volop kan genieten zonder je te verspreken toch? En een geslachtsbepaling is natuurlijk altijd super spannend .

    @ Babyloveyou. Gelukkig dat is dan eens niet de allerjongste ben. Hier hoor ik dan zo snel om mij heen jij hebt nog lekker alle tijd, maar ondertussen weten ze dan niet hoe graag je het al zou willen.


    En over mijn werk, het is natuurlijk nu van het meest negatieve uitgegaan. Maar het wil natuurlijk niet zeggen dat ze mij er om zouden uit doen. Wie weet wordt je contract alsnog verlengd. Ik werk in het ziekenhuis en een apotheek en daar werk je al met alleen maar vrouwen dus is het natuurlijk al iets meer voor de hand liggend. Daarbij als ik nu stop met de pil kan het natuurlijk in het ergste geval ook zomaar nog een hele tijd duren. |Heb ik mij voor niets druk gemaakt. Hihi
     
  17. Annemiek125

    Annemiek125 Niet meer actief

    AKOEKKOEK: Hihi hoop het ook! Wat spannend joh, over een week je spiraal eruit! Tijd gaat snel hè? Vast je mooiste verjaardagscadeau ooit hihi;):D

    Spannend03: zekerheid in werk heb je nooit, maar jullie twijfelen dus wel om er nu gewoon toch maar voor te gaan? Zou de voors en tegens af gaan wegen!;) en jong mama zijn is ook hartstikke leuk! Zelf voor het eerst bewust zwanger op mijn 19e, maar dat werd met 6 wk een miskraam. Toen ik net 20 was raakte ik zwanger van mn zoontje en die is ook op mn 20e geboren!

    Hoevaak 'klussen' jullie eigenlijk om zwanger te worden? Wij klussen best vaak, soms wel elke dag. Soms met 1 of 2 dagen ertussen. We klussen vaak, juist omdat we dat fijn vinden haha. Maar ze zeggen dat om de dag beter is? Merk de afgelopen week dat elke dag de nodige irritaties geeft 'down under'...haha..toch maar iets minderen...
     
  18. Mamalol

    Mamalol Actief lid

    19 nov 2015
    354
    0
    0
    NULL
    NULL
    babyloveyou wij deden het vaak om de dag. Schijnt ook beter te zijn voor spermaproductie. Maarja als je het fijn vindt elke dag te doen.. Zou ik zeggen, lekker doorgaan 😉
    Hopelijk ga je van t weekend testen met een positief resultaat. Wachtkamer is altijd best slopend vind ik.... Lastig om het in je hoofd los te laten. Of valt dat bij jou mee?

    Wonder hier gaat t goed hoor. Alleen erg moe! Op m'n werk daarom gister ook verteld, want zit zoveel te gapen!! Haha. Verder hele dag door beetje weeïg gevoel. Maar wil niet klagen. Tis waarschijnlijk de laatste keer, dus probeer alleen maar aan de leuke dingen te denken. Nog 2 weken tot de echo!

    daan leuk dat iedereen t weet!! Hoef je je idd niet meer in te houden. Herken t nog wel van mijn eerste zwangerschap. Had ik ook t gevoel alsof er iets knapte kn m'n buik en dat t van de een op andere dag in eens goed te zien was. Haha. Geniet er lekker van meis!!
     
  19. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    Hoi meiden,

    Ik lees ook mee! Wij gaan voor ons eerste kindje. Ik heb morgen mijn NOD en dan ga ik testen.

    Ik heb al 6 dagen flinke krampen in mijn baarmoeder maar geen bloed. Ik ben een beetje bang voor een cyste op mijn eierstok. Iemand enig idee wat het kan zijn?
     
  20. Annemiek125

    Annemiek125 Niet meer actief

    #920 Annemiek125, 30 mrt 2016
    Laatst bewerkt door een moderator: 30 mrt 2016
    Mama0103 zit het aan één kant van je buik? Krampen in je baarmoeder kan verschillende oorzaken hebben ;) waarom denk je cyste?

    Mamalol sommige momenten vind ik het slopend het wachten, andere momenten zet ik het makkelijk van me af. Ben tenslotte al gezegend met een gezonde zoon en dat mag ik niet vergeten. Maar je wilt het zo graag, een tweede kindje..en heb al zolang moeten wachten tot het juiste moment en nu het daar is wil ik het zo snel mogelijk haha. Mijn zoontje is ook echt toe aan een broertje of zusje, hij zegt over zijn speelgoed: kijk, dit is mijn zusje! Haha. :p
    Hoop dus snel op een positieve test maar ergens hoor ik een stemmetje dat het nog best een tijd zou kunnen duren...maarja je hebt het niet voor het zeggen. Fijn dat jij je goed voelt ondanks het weeïge gevoel!
     

Deel Deze Pagina