hulp bij stopen met roken. wie doet ermee?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door mama1803, 14 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama1803

    mama1803 Actief lid

    14 sep 2013
    401
    0
    16
    Vrouw
    Moeder
    Roosendaal
    Nou hier beide officieel gestopt met roken ook de elektrische sigaret wordt niet meer gebruikt. Hoe staat het bij jullie?
     
  2. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Hier nog niet gelukt helaas ben op van de zenuwen momenteel en dan zoek ik helaas mijn toevlucht tot een sigaret. Ik baal er wel heel erg van maar de laatste week zoveel tegen slagen gehad zat ff helemaal in de put. Mijn menstruatie die maar niet op gang komt pff ik weet dat het even kan duren na een mk maar toch wordt erg heel erg nerveus van. Probeer het gewoon weer opnieuw maar ik denk dat ik beter even kan wachten tot ik van de stress en spanning af ben.

    Goed dat het je lukt mama1803 ook zonder die elektrische sigaret nu vol houden he :)
     
  3. mama1803

    mama1803 Actief lid

    14 sep 2013
    401
    0
    16
    Vrouw
    Moeder
    Roosendaal
    Dank je wondertje. Moet zeggen het is best heftig hoor het stoppen. Wij zijn beiden echt niet om te genieten en hebben best vaak woorden met elkaar nu haha... Maar goed dat gaat wel weer voorbij. Komt bij jou ook wel. Ik moet zeggen het verlangen naar een sigaret is maar heel weinig als die er is moet je zeer sterk in je schoenen staan maar het verlangen duurt maar heel kort. Succes wondertje ooit lukt het jou ook!!
     
  4. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Dat geloof ik graag hoor dat jullie niet te genieten zijn maar jullie geven ook niet op echt neem me petje voor jullie af :) En die woorden net wat je zegt gaat wel weer over, moet ineens aan woorden van mijn schoonvader denken waar niks valt te sussen valt er ook niks te kussen. Het gaat me ook wel lukken dat weet ik zeer zeker hoop alleen dat is snel de moed vind toch eens door te zetten.
     
  5. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.825
    18.545
    113
    Vrouw
    Succes hoor!! Weet hoe moeilijk het kan zijn vooral wanneer er veel stress is.
    Hier eindelijk de knoop doorgehakt.. mn vriend heeft alles wat er nog te roken was weggegooid vandaag dus we gaan er samen voor :) en daarbij ook besloten om te stoppen met de pil. Hoop dat we het vol gaan houden
     
  6. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.825
    18.545
    113
    Vrouw
    Super! Volhouden zo :)
     
  7. mama1803

    mama1803 Actief lid

    14 sep 2013
    401
    0
    16
    Vrouw
    Moeder
    Roosendaal
    Dank je wel! Jullie ook succes. Zet hem op! ik had nooit verwacht dat het mij/ons zou lukken dus ben echt super trots op mezelf en mijn vriend. Heb nu wel ontwenningsverschijnselen zoals keelpijn en heel de dag door hoofdpijn. Heb ook griep gehad met de paasdagen maar dat is algemeen bekend omdat je lichaam zich gaat schoonmaken en daar veel energie voor nodig heeft gaat je weerstand achteruit. Buiten de keelpijn en hoofdpijn voel ik me zo goed en het voelt echt een gevecht die je gewonnen hebt... een gevecht met een sigaret hihi......
     
  8. mama1803

    mama1803 Actief lid

    14 sep 2013
    401
    0
    16
    Vrouw
    Moeder
    Roosendaal
    Het is een pittig gevecht met de nodige ups en downs maar geloof me zodra als je het hebt overwonnen ben je echt super trots op jezelf en dat is echt een super gevoel. ik geloof in je dat je het kunt!!
     
  9. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Dank je wel mama1803 en ik geloof ook wel dat het op een gegeven moment makkelijker gaat worden. Eerst maar eens zorgen dat ik alle stress achter me kan laten denk wel dat dat makkelijker is voor een stoppoging. Schiet momenteel al uit mijn vel bij een verkeerd woord dus denk dat stoppen nu ff niet zo slim is. Heb boek wel weer klaar liggen op de tafel dus ben al weer een stap vooruit. Kom op he jullie door zetten jullie kunnen het :)
     
  10. Ashelke

    Ashelke Actief lid

    4 mrt 2016
    121
    1
    18
    Huisvrouw
    Stein
    Ik vind het super dat jullie stoppen/gestopt zijn met roken. Ik heb zelf gerookt en weet hoe lastig het is. Voor mijn zwangerschap van mijn kleine meid heb ik gerookt maar was gestopt omdat ik er alles aan zou doen te stoppen met roken. En dat was mij goed gelukt, een jaar na dat ze geboren was raakte ik in een depressie en was weer begonnen met roken. Nu ben ik alweer 5 maanden gestopt met roken. Het belangrijkste is doe het voor jezelf niet voor anderen
     
  11. Michellemaria

    31 mrt 2016
    9
    0
    1
    NULL
    NULL
    Wij zijn alle 2 in 1x gestopt! Over 2 weken heb ik een afspraak met de gyn over de plan van aanpak. (Ander half jaar geleden is er bij mij pcos geconstateerd) toen is er ons verteld door de dokter dat je het het beste samen kunt doen. We hebben er soms wel nog steeds moeite mee.. Na het eten etc.. Maar mijn advies is wel om in 1 keer te stoppen.. Minderen heeft geen zin zo blijft de nicotine in je systeem zitten.
    In ieder geval heel veel succes je kunt het!
     
  12. moby123

    moby123 Fanatiek lid

    19 nov 2015
    1.040
    271
    83
    NULL
    België
    Ik wil iedereen veel succes toewensen bij het stoppen! Ik ben sinds juni gestopt, met behulp van champix. Dat was geen aangename periode, veel bijwerkingen ook, maar het heeft wel geholpen en ik ben er nog steeds vanaf. Ik ben blij dat ik doorgezet heb voordat ik aan kindjes begon. Nu ben ik zwanger van m'n eerste en zo blij dat ik van die sigaret af ben!
     
  13. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Hoe gaat het hier met het stoppen met roken helaas hier nog niet gelukt maar ik geef niet op en ga gewoon door met proberen :)
     
  14. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    9 jan 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Hoi dames, mag ik me ook aansluiten?
    Ik wil ook zo ontzettend graag stoppen met roken! Heb mezelf al heel goed aangepraat dat ik sowieso het moment dat ik een positieve test in handen heb, ga stoppen. Dan doe je het niet meer alleen voor jezelf he!
    Heb al meerdere momenten gehad dat ik dacht: Ja, nu moet je doorzetten! En dan vervolgens balen van mezelf omdat ik uit gewoonte er toch weer eentje opsteek grrr!
     
  15. Dida

    Dida Nieuw lid

    14 apr 2016
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben sinds een week gestopt..ik rookte ongeveer 7-8 sigaretten per dag, vanaf een uur of 16.00 's middags. En eigenlijk al 20 jaar, met periodes van pakje per dag en de laatste 10 jaar minder en helemaal niet tijdens mijn 2 zwangerschappen.

    Ik merk dat het mij nu lukt omdat ik het echt wil. heb al tijden een vreselijke haat-liefde verhouding ermee, tot vorige week.
    Voorheen bij stoppogingen kreeg ik al snel het gevoel van 'jammer ik MAG niet meer' en 'wat oneerlijk het was zo lekker' etc. Dan was de stap naar een sigaret snel gemaakt.

    Nu, als ik eraan denk, zeg ik heel bewust tegen mijzelf "NEE, roken doe ik niet meer en ik weet dat de ontwenningsverschijnselen alleen maar minder worden en dat ik er op een gegeven moment niet meer aan ga denken". En ik merk dat ik er na de eerste week al minder aan denk.
    Dus, je moet het echt willen en er energie in willen steken en niet stoppen omdat dat eigenlijk beter zou zijn, of omdat het eigenlijk niet gezond is, of voor je kind of voor iemand anders doen of nou ja vul maar in. Je moet het gaan zien als een verslaving, dat je eigenlijk alleen maar rookt om de ontwenningsverschijnselen te onderdrukken en dat het onzin is dat het lekker is. Ik weet namelijk ook dat als ik er nu eentje opsteek, dat dat heel erg vies is. En dat je na een paar weken door het ergste heen bent.
    Heel veel succes allemaal en accepteer het ook als je er nog niet klaar voor bent om te stoppen.
     
  16. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    9 jan 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Wat goed dat je gestopt bent!
    Ik merk aan mezelf dat ik tegenwoordig steeds na het roken mijn handen ga wassen. Omdat ik vind dat het stinkt ;)
    Ook zeg ik steeds vaker tegen mezelf: "kom op, je hebt net gerookt" ook al is het al een tijdje terug, voor mijn gevoel schijnt het te werken.
    Heb al meerdere keren een stopdatum gepland, maar dan is de stopdatum daar, en dan? Ik moet gewoon even dat begin maken, de rest komt vast wel goed
     
  17. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Dida vind het super knap van je hoor ik hoop ook echt dat je het volhoudt :D

    Teardrops grappig dat jij je handen wast na het roken, als ik er weer een 1 heb opgestoken ga ik wat drinken want vind het zo vies. Heel stom eigenlijk want juist dan zou het na mijn idee makkelijk moeten zijn om te stoppen.

    Een stopdatum heb ik ook heel vaak geplant heb ook tegen mezelf gezegt dat als ik posi zou testen ook zou stoppen, januari een posi test in handen maar volledig stoppen lukte me niet helaas, wel veel minder gaan roken.
    Ik hoop dat deze "hel" snel zal stoppen en ik echt de kracht vind nee te zeggen tegen dat smerige ding.
     
  18. Teardrops

    Teardrops Bekend lid

    9 jan 2012
    855
    41
    28
    van alles en nog wat
    Ik ken dat hoor! Ook vaak een kauwgompje oid na het roken omdat ik mezelf dan zo vies voel. Daarna uiteraard meteen weer balen met de vraag: 'waarom doe ik dit nog?'...
    Misschien kunnen we elkaar gaan steunen? :)
     
  19. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde
    Teardrops ja erg is dat he poets ook elke keer me tanden als ik de deur uit ga. Wordt vaak boos op mezelf dan denk ik waarom nou weer waar is die kracht. Maar indd met steun moet het vast wel lukken :)
     
  20. Goey

    Goey Actief lid

    21 apr 2016
    198
    2
    18
    Vrouw
    Onderwijs
    Utrecht
    Ik ben sinds het stoppen met de pil al gestopt... inmiddels 6 maanden geleden! Mijn allergrootste tip is: Je rookgewoontes doorbreken!
    Je bent niet verslaafd aan de nicotine maar aan je gewoontes. De sigaret maakte zoveeel momenten af voor mij.

    Om te beginnen mn dag die met koffie begon... Samen met een sigaret. Ik heb 3 maanden lang geen koffie gedronken en als ik het dronk, dronk ik het zwart ( normaal met melk en suiker).
    Probeer alles wat je doet herinneren aan je sigaret ff te ontlopen..
    Alsof je liefdesverdriet hebt en je wilt niet aan 'm denken:p

    Kom op meid, als het mij is gelukt ( rookte sinds mn 14, pakje per dag) ben nu 28, dan moet het jou ook lukken!
     

Deel Deze Pagina