Hoi dames! Hier ook een gevalletje 'last van hormonen' Onze zoon heet Lorenzo, en in juli krijgen wij nog een zoontje.. M'n vriend vindt Giovanni super leuk, ik ook, maar ik heb ergens m'n twijfels.. Hebben jullie misschien nog ideetjes voor me? Het liefst moet de naam niet eindigen op een 'o' , en qua uitspraak niet dezelfde klank zeg maar.. Voor een eventuele 3e wat misschien een meisje zou worden, hebben we de namen Sylvana, Soraya, Rachella, Sharissa.. Beetje een idee van wat we mooi vinden haha Alvast dank!
Ohja, nog iets haha, de naam moet liever niet beginnen met een 'a' , aangezien zijn tweede naam Adriaan wordt, vernoemd naar mijn vader. Lorenzo zijn tweede naam is Abraham, vernoemd naar mijn schoonvader. & A.A. 'achternaam' lijkt beetje raar haha
Ik vind Giovanni ook leuk bij Lorenzo. En de afkorting Gio vind ik heel schattig eigenlijk. Ik kende vroeger ook een heel knappe leuke Giovanni dus misschien ben ik bevooroordeeld
Damiën, Damian Marvin Joshua Keano Yannick Jermaine Duncan Manuel Kenji Eindigend op -o, wat je liever niet wilt maar toch wat ideetjes: Romano Delano Danilo Marciano Luciano
Dankjewel voor jullie reacties! @ Aries : nee helaas moeten wij het zonder Italiaanse roots doen haha , al moet ik zeggen dat er veel mensen zijn die m'n vriend er wel Italiaans uit vinden zien..
Lorenzo vind ik heel mooi. Giovanni dan weer helemaal niet, doet me een beetje denken aan zo'n foute Italiaan een loverboy ofzo haha
De namen zijn niet echt mijn smaak, dus ik kan je niet helpen met andere namen. Maar ik vind Lorenzo en Giovanni mooi bij elkaar passen. Van de meisjesnamen vind ik trouwens Soraya er het mooiste bij staan. Maar goed, daar hoeven jullie nog geen knoop over door te hakken. Leuk dat jullie naar de vaders vernoemen. Dat vinden ze vast een eer.
Hihi, bedankt voor alle ideetjes! @ mausi : Vince vind ik ook erg leuk! alleen vriendlief niet.. @ Veera : Haha, hopelijk als we deze naam kiezen wordt zoonlief niet zo'n persoon @ tupp : Soraya is ook mijn voorkeur voor meisjesnaam, dus wie weet haha! Ja, m'n schoonvader was helemaal in de wolken toen hij het doorhad, mijn vader weet het nog niet, maar verwacht dat hij het ook super vindt!