Vond dit echt een super aflevering. Ik heb hier bij tijd en wijlen ook zo'n krengetje lopen en die tips werken fantastisch Als er drama is dan is het binnen een paar min klaar en heb ik weer een blije baby.
Zitten jullie weer te kijken? Mijn eerste indruk is dat de ouders echt veel te veel bovenop de kinderen zitten..
Ja, ik kijk ook. Kleine meid ligt een keer op tijd in bed Maar ik krijg het idee dat de kinderen geen kind mogen zijn. Ben benieuwd
Oww dit is echt erg. Knap dat die kinderen nog mogen ademen aan tafel. Mes daar aan afsmeren, nee niet die banaan pakken maar deze aan de zijkant. Johhhh wees blij dat dat kind een banaan wil. De kinderen zijn thuis, niet aan tafel bij de koning ofzo.
Je wordt gewoon plaatsvervangend moe voor die kinderen. Ik snap het belang van duidelijke regels, maar dit gaat nogal ver.
Ik kijk ook. Die ouders zijn echt teveel met hun kinderen bezig waar ze allemaal aan moeten voldoen, heel sneu. Voor allevier eigenlijk
Die vrouw is ook echt mijn schrikbeeld hoe ik nooit wil eindigen als moeder qua kapsel, make up en kleding. Gruwel!!
Autch.. knap pijnlijk voor die man dat hij nu de 'schuldige' is. Althans: het lijkt me niet zo dat zij enkel en alleen op die kinderen zit omdat haar man daar onrustig van wordt. Lijkt me ook niet fair om eerlijk te zijn.
Ja precies. Ik vond het plaatsvervangend best zielig. Natuurlijk zal zijn ADHD meespelen, maar nu zat ze erbij alsof hij de verantwoordelijke is voor haar gedrag. Hij werd echt een beetje voor het blok gezet zo.
Ik kan dat wel begrijpen. Toen vriend laatst skiep op de bank en zich humeurig omdraaide probeerde ik zoontje ook rustig te houden. Heb hem wel duidelijk gemaakt dat ik dat nooit meer doe en hij maar in bed moet liggen als zoontje wakker is en hij wil slapen! Als de papa altijd vervelend doet bij kleine zaken ga je die situaties proberen te voorkomen door de kinderen rustig te houden. Wat niet juist is.