Hier heeft de gynaecoloog toen handmatig van 2 even 3 cm gemaakt. Was wel even op mijn tanden bijten maar daardoor kon ik wel gewoon direct ingeleid worden zonder ballon of pilletjes Missme : spannend hoor. Ben benieuwd hoe het gaat verlopen bij jou. Is toch je derde dus je zou eigenlijk verwachten dat het snel gaat. Gek idee om een datum te hebben? Wel fijn met oppas regelen enzo Ben benieuwd draaikont Hoe het gaat lopen. Dat lange wachten lijkt me erg vervelend.
Super fijn dat Tim het zo goed doet heel gied om te lezen. Snap je gevoel heel goed had ik bij Kiki ook heel erg voelde me schuldig maar dat hoeft echt niet je hebt dat mooie mannetje bijna 30 weken gedragen en hem een zo goed mogelijke start gegeven als je er over wil praten mag je me altijd pb sturen. En wat de bv betreft ook super goed elke druppel die hij van jou krijgt is heel goed is met kolve gewoon onwijs lastig heb respect voor je geniet van je kleine alweer grotere man en probeer niet te hard voog jezelf te zijn je doet het echt super goed
@betsie dat is ook handig! Dat scheelt een hoop 😁 handmatig oprekken! Ja de 3e, dus het zou ook snel kunnen gaan. Afwachten. Ben blij een datum te hebben. Zeker qua oppas. Nog 6 dagen, kan niet wachten 💖
@beempie wow dat Tim alweer 8 weken is, wat gaat de tijd snel! Fijn dat ie zo goed groeit en een tevreden mannetje is. Zijn jullie alweer thuis eigenlijk? En balen dat je nu alweer ongesteld bent ondanks bv... Je hebt heel wat te verwerken van de afgelopen tijd, hopelijk kan je het een plekje geven. @betsie auw handmatig van 2 naar 3 cm, lijkt me pijnlijk! Naar voor t goede doel wel fijn. @missme spannend hoor nog maar 6 dagen! Hopelijk heb je tegen die tijd genoeg ontsluiting om ditect aan t infuus te mogen. @draaikont ben benieuwd hoe t gaat en of het ballonnetje al iets uithaalt! Of is het voornamelijk tijdschriftje lezen en wachten? Veel succee!!
@ marianne het is nu voornamelijk wachten! De dag duurt enorm lang... Net van 17 tot 18 echt pijnlijke buiken gehad maar is inmiddels weer rustig. Hopelijk morgen genoeg ontsluiting om vliezen te prikken.
Spannend draaikont! Ik hoop dat je nog een beetje slapen kan vanavond. Nog even wat rust pakken voor het 'echte' werk begint is waarschijnlijk wel fijn
Hmm draaikont. Balen. Ook al weet je dat het zo kan lopen, toch hoop je dat het sneller gaat. Probeer goed te slapen en dan ben je er morgen helemaal klaar voor! Hier staat het bed op klossen 🎉 nu is het echt klaar...
Pfffff hier de hele dag al onrustige buik. En nu al een paar uur krampen die komen en gaan. Ik weer niet wat ik ermee aan moet. Ik kijk het nog even een uurtje aan denken ik en anders vk bellen. Het voelt raar
Lietjuh, als het raar voelt zou ik toch voor de zekerheid bellen ja. Spannend.. Draaikont, met inleiden kan het gewoon even duren. Gelukkig had je je daar ook op voorbereid. Ik hoop dat je lekker kunt slapen en dat het morgen echt begint en jij je kleine in je armen hebt.. Missme, spannend nog 6 daagjes! Heerlijk om naar uit te kijken ja en handig ivm kinderen en oppas. Marianne, wij hebben hier vanaf week 35 elke week een afspraak. Vind er twee weken tussen laten echt te lang en not done.. Morgen heb ik een afspraak bij de verloskundige. Ben benieuwd en hoop dat alles goed is..
Ik wordt er gek van. Het is niet echt pijnlijk. Ik denk dat het erge voorween zijn of hij is aan het indalen en dat daar dit vreemde gevoel vandaan komt. Bah heel vervelend deze onzekerheid. Ik ging er net al een beetje van hyperventileren. Gelukkig wist manlief op me in te praten. Buik trekt constant heel erg samen.
Lietjuh weet niet hoe het nu gaat maar als je onzeker ben over wat dit nu is zou ik gewoon de verloskundige bellen. Al is het alleen maar om je onzekerheid weg te nemen want als je daardoor gaat hyperventileren klinkt niet echt fijn nu. Ondertussen hoop ik gewoon dat je nu lekker aan t slapen bent Spannend al die baby's onderweg. Zet hem op meiden!
Ik ben uiteindelijk wel weer in slaap gevallen. Buik doet nu nog steeds pijn maar geen samentrekkingen meer. Denk dat ik straks toch maar even bel en ik moest al bellen om even te overleggen omdat de gynaecoloog het dinsdag gaat overnemen. Spannende dag voor de andere 2 meiden vandaag. Ik blijf het forum even in de gaten houden. Best spannend zo.
Succes meiden! Hoop dat het goed met jullie gaat. Zag een gave voetenzak voorbij komen, echt knap gedaan. Ik heb die van koeka gekocht (ben niet zo crea). Maar deze is echt minimaal net zo gaaf!
Suc6 draaikont!! Spannend hoor meid! Lietjuhh: klinkt inderdaad als voor weeen. Ik loop er ook al een week mee rond. Heel naar.... Een warme kruik of een warm bad brengt wat ontspanning en rust. Ik heb er soms een paar tussen zitten die ik echt even weg moet zuchten. Probeer tijdens de voor weeen echt even te ontspannen en te letten op je ademhaling. Dit helpt ( teminste bij mij) Maar het is wel he irritand ja... Marianne jij had het over je ontlasting toch? Ik heb er ook last van. Heb nu via de huisarts lactulose gekregen dit werkt wel beter. Doet het wat minder zeer. Oww en wat fijn te lezen dat het goed gaat met kleine Tim! Hopelijk voelt mama zich ook weer snel wat beter. Jullie hebben een spannende tijd. Dus niet gek dat het even niet lekker gaat... Zet hem op meid
Dank je wel voor je tip danielle1987. Ik zal inderdaad eens even een warme kruik maken en lekker op mijn buik leggen. Het voelt echt naar maar niet heel pijnlijk. Prettig om.te horen dat het iets is wat niet raar is.
@lietjuh spannend hoor! Wie weet zet het bij jou wel door. Mijn vliezen zijn vanmorgen geprikt want had 3 cm ontsluiting. Inmiddels lig ik aan de opwekkers....
Super meid! Heb je een beetje kunnen slapen? Hopelijk kan je je goed blijven ontspannen en vordert de ontsluiting goed! Sterkte! Na de vliezen breken in de ochtend en de wee opwekkers kwam mijn oudste pas om 18.30 en de jongste om 14.00 dus ben benieuwd hoe het bij jou gaat!!! Succes en ontspan!