Mooie testen hoor! Gefeliciteerd ! Ik zie dat we op 1 dag na gelijk lopen qua zwangerschapsduur en heb zo goed als hetzelfde rijtje met de kv testen ! Grappig he!?
Thanks meiden @desstinny, lijken idd erg op elkaar Mijn laatste is wel op 16dpo en bij jou? Ik vermoed een late innesteling omdat ik wat bruin en krampjes had rond 10dpo, dat zou kunnen verklaren waarom hij niet meteen donker was.
Ik vermoed dat ik rond 17 maart mijn eisprong heb gehad, want die dag voelde ik iets van een steek...afgelopen weekend 9/10 dpo had ik weer wat last van krampjes. Ik zit nu dus denk op 15/16 dpo o en mijn cyclus is 29 dagen.
Leuk stefanie, hopen dat die kleine garnaaltjes blijven plakken Vanmiddag toch nog even een CB gedaan:
hahaha ja babywish! Echt schandalig veel getest. Heb er nog 2 voor 5 van het kv voor a.s. zondag en dinsdag en dan stop ik echt
Vind je 😂😂😂ik vind t wel mee vallen hoor, ik denk dat ik heel veel zou testen, ik denk iedere dag wel 2 hahahaha ❤️❤️❤️❤️❤️💖💖💖 Geniet ervan meis 🙏😘🍀👶
Whahahaha ik was ook nog van plan om mn 2 kv testen op zondag en dinsdag te gaan gebruiken....clear blue heb ik nog niet gedaan, maar die van jou is duidelijk