Idols

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by bosi333, Mar 30, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hotsiflots

    Hotsiflots Fanatiek lid

    Aug 31, 2015
    1,539
    170
    63
    Full time mom
    precies dit erger me mateloos aan die vent!! dat gelach om alles en heel overdreven achter of over de tafel, vind het sowieso een rare keuze ''als'' jurylid..

    Ik heb het aan op de achtergrond, maar vind het mwuaa wel oké i guess? zou er niet voor thuis blijven ieder geval :D
     
  2. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Ik heb ook gekeken. Misschien ben ik wel een beetje klaar met Idols. Ik vond het gewoon niet zo... grappig. Vroeger wel, maar ik weet het nu wel.. ofzo. :)
     
  3. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    Feb 1, 2015
    8,129
    5,048
    113
    Female
    Ik kijk het ook.
    Ik vind het heerlijk, eindelijk weer een talentenjacht zonder voorselectie qua audties betreft.

    Die laatste van vandaag.. met die zonnebril.. halleluja die was arrogant zeg!
     
  4. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    Ik volg het ook! Normaal kijk ik nooit naar Idols maar dit seizoen doet er familie mee waarvan vandaag de auditie was uitgezonden :)
     
  5. Ik heb dat ook hoor, haha. Ik heb ook altijd het idee dat hoe verschrikkelijker iemand's verleden is, hoe meer het opgehemeld wordt. Dat is bij The Voice ook altijd zo, dan krijg je eerst 10 minuten te zien wat ze allemaal meegemaakt hebben en dan zingen ze 2 minuten en vindt iedereen het fantastisch :p

    Vorige week, dat meisje met die tattoos, ze werd compléét afgezeken. 'Een goudvis wordt nooit een karper, hoeveel plakplaatjes je er ook opplakt'. En dan staat er deze week een jongen die door iedereen zo knap wordt gevonden, hij verpest z'n auditie, maar hij mag wel door. Voor mij verliest zo'n programma dan direct z'n geloofwaardigheid.. Vooral van Jamai en Eva had ik dat niet verwacht. Jamai was vroeger ook 'de lelijkerd' en bij Eva had ik verwacht dat ze het unieke en alternatieve in mensen juist zou kunnen waarderen..
     
  6. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Ik vind het niveau erg laag en zoveeel slechte waar de jury gaat huilen of hysterisch doet.
    Heb nog geen 1x gedacht van 'wooow'!! Of 'kippenvel'.
    De jury vind ik bagger en Martijn zal nooit meer serieus genomen kunnen worden als presentator van zo'n talentenjacht.
    De talenten zijn echt niet van het niveau van The Voice, je merkt dat de voorselectie al niet zo streng is.
    Het is leuk voor op de achtergrond maar verder...
     
  7. mum2be2

    mum2be2 Fanatiek lid

    Jan 4, 2010
    3,916
    3,396
    113
    Female
    Dat hadden wij dus ook...
    En de mooie jongen, bagger zong ie... En toch door.... Belachelijk!
     
  8. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    Wat weet Martijn eigenlijk van zang(talent)? Had niet ieder ander willekeurig persoon op zijn plek kunnen zitten?
     
  9. Shereen23

    Shereen23 Bekend lid

    Mar 1, 2007
    836
    0
    16
    Martijn is vroeger vj bij TMF geweest en is ook DJ geweest dus heeft hij affiniteit met muziek zeg maar.
    Maar toch zou ik hem ook nooit als jurylid kiezen hoor!
    Wie vond dat hele knappe meisje met donker haar,waar speeddate voor werden georganiseerd,ook zo arrogant.
    Jamai had zoooo gelijk, walgelijk als "mooie mensen" gelijk zo arrogant doen omdat ze hun uiterlijk mee hebben.
     
  10. Shereen23

    Shereen23 Bekend lid

    Mar 1, 2007
    836
    0
    16
    Oja dat blonde meisje die met haar band in Afganistan had opgetreden kon zoo goed zingen, kreeg kippenvel!!
     
  11. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Dat had ik ook, maar ik moet ook zeggen dat ik al die programma's waarin mensen zichzelf voor l*l zetten voor 5 minuten aandacht ook inmiddels wel heel erg beu ben.
     
  12. nanette77

    nanette77 VIP lid

    Jan 11, 2009
    10,817
    545
    113
    Female
    Ik heb 5 minuten gekeken, maar ik trok het niet.
    De jury vind ik werkelijk 3 keer niks..
     
  13. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
    Ha ha.... frozen en Tim...

    Grapjas is het. Dit was gewoon een weddenschap
     
  14. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Lief meisje. Totaal afgekat. Sneu .
    Ach ja.
     
  15. Jinxx

    Jinxx Fanatiek lid

    Jan 12, 2014
    2,024
    1,040
    113
    Woowwww die man met die koffievlek! Haha, die kon toch nog best zingen :D
     
  16. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Zo die eva laat zich wel kennen heh ( dat musical stukje).
     
  17. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Ik stem op Jamai. De enige die ik echt leuk vind van het hele programma.
     
  18. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Ja jamai os leuk idd!
    Eva vind ik niet aardig
    Martijn valt me ook tegen, wat een viezerik naar mooie jonge meiden.
    Die andere man kan ik niets over zeggen. Beetje nors maar wel ok.
     
  19. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    Mar 26, 2015
    11,915
    5,177
    113
    Gisteravond gekeken omdat er iemand meedeed die ik ken. Maar na 1x wel gezien. Vond de jury heel irritant
     
  20. Elmo

    Elmo Niet meer actief


    Nou Jury is een flop. En Martijn heeft bij mijn zijn imago geschaad wat een kwal. Dat vond ik eerst niet maar oei hij geeft geen leuke kritieke.

    Kritiek mag je best uit delen maar doe het wel beschaafd en opbouwend.
     

Share This Page