Hopelijk is het daardoor juist een vechtertje en blijft hij mooi plakken Mieksel. Wat spannend vandaag. Heb je al nieuws?
Helaas, HCG is gehalveerd, dus dalende. Mag stoppen met utro en ongesteldheid afwachten... #verdrietig
Gefeliciteerd Lieke. Lieve Mieksel, hoe is het mogelijk.. Ik voel enorm met je mee!! Het is zo oneerlijk. Hele dikke knuffel!!
Dank jullie wel lieve meiden. En idd Kahlan, ik voel me ontzettend verdrietig, down en vlak. Hoe is het met jou?
He gatsie, ik was aan het bijlezen (zit ook in de meeleesmodus nu in dit topic) en wilde net enthousiast reageren maar 2x mis. Wat verdrietig meiden, het klonk allemaal zo goed... Kahlan, zou toch ook bekijken of je in het vervolg langer utro mag gebruiken.
Ik ben minder emotioneel dan de vorige keer, maar ik word ook steeds bozer op het ziekenhuis vanwege de utro, dus ik denk dat dat de tranen heeft doen stoppen. Waarschijnlijk moet ik eerst weer een maand verplicht rust en dan in mei weer een cryo. Gebruiken jullie ook utro bij een cryo in natuurlijke cyclus? Dat gebeurt in mijn ziekenhuis nooit, maar ik begin me nu ook af te vragen of dat niet de reden is dat een cryo nooit iets heeft gedaan bij mij.
Kahlan, ik gebruik nu utro in een natuurlijke cyclus. Ik heb gezegd dat ik tussentijds bloedverlies heb en de vorige cryo een vroege miskraam heb gekregen en dat de huisarts zei dat ik wellicht te weinig progesteron aanmaak. Dit heeft hij inderdaad gezegd nav de tussentijdse bloedingen. Ik vroeg of ik misschien Utrogestan kon krijgen en dacht een nee te horen te krijgen, maar ze zei eigenlijk snel dat het een goed idee was, ze zei baat het niet dan schaadt het niet... Dus ik was erg verrast... Ik spuit wel ovitrelle voor de eisprong, maar verder een natuurlijke cyclus. Ik loop in het vu by the way. Ik geloof wel dat er uit onderzoek is gebleken dat utro niet de oplossing is tegen herhaalde miskramen, maarja ik denk toch: wie weet.... Ik ben blij dat ik het wel heb gekregen, anders had ik me na een tweede mk ook denk ik boos gevoeld zoals jij. Dus ik zou het toch proberen te krijgen als ik jou was en anders zelf kopen, want dat kan ook. Super frustrerend die rustmaanden! Grrrrrrr sterkte!
Hier is de ongi in volle hevigheid doorgebroken. Compleet met stolsels, dus ook daaraan kan ik merken dat er wat gaande was, helaas... Wel blij dat m'n lichaam nu doet wat het moet doen sn dat ik daar niet weer week op hoef te wachten... Kahlan, utro in eigen cyclus met cryo TP.
Lief dat je er naar vraagt Kahlan. Het gaat wel goed, merk wel dat ik het ineens weer confronterend vind als een vriendin zegt zwanger te zijn. Daar had ik tot nu toe nog heen last weer van, maar de wond ik nu een beetje te vers denk ik. Even slikken en weer doorgaan En, heel raar, na twee dagen al niet meer ongesteld. Raar toch? Ik hoop maar dat alles er wel uit is. Hoe is het met jou Kahlan?
Met mij gaat het wel goed. Het blijft wel confronterend inderdaad, maar we gaan toch maar weer door. Ben veel afleiding aan het zoeken merk ik. Het blijft gewoon balen, niet normaal.
Ik heb gisteren weer een tp gehad, dus ik zit weer op het wachtbankje. Hoe gaat het met iedereen? Mieksel, dat is wel vreemd 2 dagen maar... Ik had voor mijn gevoel ook een iets minder heftige ongesteldheid in plaats van heftiger wat ik had verwacht...