NOD-lijst 15 t/m 21 April 2016

Discussion in 'NOD forum' started by Kimm17, Mar 21, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Larissa100

    Larissa100 Actief lid

    Dec 7, 2015
    334
    73
    28
    Female
    NULL
    NULL
    Mijn nod zal 22 april worden. Ik ga dan ook naar de vokgende lijst. Succes iedereen, ik zal jullie zeker blijven volgen
     
  2. DitBenIk

    DitBenIk Fanatiek lid

    Veel succes Larissa!

    Het gevoel in mijn buik is met regelmaat duidelijk aanwezig, dat was de vorige ronde toen ik positief testte ook zo. Spannend! Alleen nog totaal geen gevoelige of vollere borsten.

    De keren dat ik zwanger was, had ik trouwens ook een heel grappig symptoom: elke keer als ik mijn bekkenbodemspier aanspande, voelde ik schijnbaar een soort toeschietreflex in mijn borsten! Dat heb ik nu ook weer in lichte mate.. :)
     
  3. Jozefien85

    Jozefien85 Niet meer actief

    Ik mag op paars ook, kan dat zelf niet aanpassen. Wil iemand dat doen?
    Zit pas 3 dpo en voel alweer 101 dingen maar dat is mijn geval de Utrogestan. Hopelijk brengt dat ons geluk!
     
  4. Blondandyoung

    Blondandyoung Actief lid

    Feb 8, 2016
    298
    4
    18

    Oh hopelijk is t raak dan!

    En de testdrang is hier ook enorm! Nog een week wachten voor ik kan testen! 🙄
     
  5. Mika90

    Mika90 Actief lid

    Feb 1, 2016
    124
    48
    28
    Female
    Zou iemand mij ook op paars willen zetten?
    Ik heb ook eerder mijn eisprong gehad dan verwacht dus zal waarschijnlijk al eerder mijn NOD hebben maar laat maar gewoon staan, ga proberen sterk te zijn..
    Tot nu toe geen rare klachten zit nu op 4 dpo.
     
  6. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    Feb 10, 2016
    2,513
    1,989
    113
    mijn eisprong is nog steeds niet geweest, heb mijn temperaturen ingevuld bij FF en die zegt dat het waarschijnlijk morgen is. Dus ben nog steeds aan wachten op een eisprong! Schiet zo ook niet op haha ;)
     
  7. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    Feb 10, 2016
    2,513
    1,989
    113
    💙💖NOD-lijst 15 t/m 21 April 2016 💖💙

    15 april (5)
    Duimpje86, 29 jaar, ronde 10, 1e kindje
    Lisan86, 29 jaar , ronde 4, 1e kindje
    Klein, 27 jaar, ronde 2, 2e kindje
    Anoniem234, 28 jaar ronde 4, 2e kindje
    Lach, 30 jaar, 5e ronde (zi), 2e kindje

    16 april (4)
    Kvdv, 24 jaar, ronde 1, 2e kindje
    Blondandyoung, 27 jaar, ronde 3, 1e kindje
    DitBenIk, 29 jaar, ronde 6, 1e kindje
    Clarajilla, 24 jaar, ronde 18, 1e kindje MMM


    17 april (4)
    Vikamustygrishi, 27 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Bianciie, 27 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Arankaa, 23 jaar, ronde 7, 1e kindje
    Krista1990, 26 jaar, ronde 1, 1e kindje

    18 april (3)
    Fenna87, 27 jaar, ronde 7, 1e kindje
    Josefien85, 31jaar , ronde 13, 2e kindje
    JaJo, 28 jaar, ronde 11 (3 na afbreken zwangerschap) 2e kindje

    19 april (3)
    RozeNikki, 24 jaar, ronde 4, 1e kindje
    BertxBirgit, 25 jaar, ronde 5, 3e kindje
    Noah5, 34 jaar, ronde 8, 2e kindje

    20 april (1)
    Bella28, 29 jaar, ronde 17, 2e kindje

    21 april (5)
    Kimm17, 23 jaar, ronde 9, 1e kindje
    Mika90, 25 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Larissa100, 28 jaar, ronde 6 na mk, 2e kindje
    Babywish, 43 jaar, ronde 25, 4e kindje
    D83, 32 jaar, ronde 4, 3e kindje

    Datumloos. (1)
    Perdiz, 33 jaar, ronde 8, 1e kindje

    Buiten de lijst. (0)


    Totaal: 25


    Wachtbankje (14), Zwanger (0), Ongesteld (1), MMM (1), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? vul de lijst zelf even aan met je: naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op "quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [quote ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!)
     
  8. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    Feb 10, 2016
    2,513
    1,989
    113
    Heb jullie op paars gezet dames 😊
     
  9. Lisan86

    Lisan86 Actief lid

    Jan 5, 2016
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik ben mezelf zo gek aan het maken! Door alles wat ik voel, kan ik nergens anders meer aan de ken en heb ik het idee dat ik nog meer ga voelen oude bevestiging te krijg... Ik wil dit niet!!! Straks zit het allemaal tussen mijn oren omdat ik het zo graag wil en wordt de teleurstelling alleen nog maar groter:(
     
  10. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    Feb 10, 2016
    2,513
    1,989
    113
    Ja had ik vorige maanden ook heel erg omdat ik toen thuis zat. elk klein dingetje wat ik voelde dacht ik van jaaa zou het deze maand lukken, ging ook alles opzoeken wat alles betekende. Gelukkig werk ik nu veel. Maar ergens anders aandenken is heeel erg lastig. Proberen afleiding te zoeken meid, maarja dat zal niet gemakkelijk zijn :)!
     
  11. Lisan86

    Lisan86 Actief lid

    Jan 5, 2016
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ooh zo herkenbaar. Ik werk in de zorg en had vorig weekend weekenddienst. Hierdoor heb ik nu al vanaf afgelopen donderdag vrij! Heel vervelend, want ook ik vind afleiding in mijn werk.

    Al mijn symptomen zijn bijna weg! Nog wel lichte hoofdpijn en met vlagen misselijk, maar niet zo erg als gister! Kon het niet laten en de ovulatietest die ik donderdag had gedaan en die positief was toen en ik net weer gedaan. Hij is niet meer zo positief alf donderdag, maar nog wel een duidelijke streep. Omdat ik dan toch nieuwsgierig was heb ik de uiterst gevoelige test van Z&K gebruikt met dezelfde ochtendurine. En volgens mij heb ik een tuuuuuuuuuuuuurtest. Nu volhouden om pas maandag weer te testen! Ben dan 11dpo
     
  12. Arankaa

    Arankaa Lid

    Aug 24, 2015
    58
    8
    8

    Aaaahhhhhh fotoo!!!! Je geeft me nu nogmeer testdrang!
    Ook ik vind afleiding in mn werk, nu hoop ik genoeg afleiding te hebben in ons bijna 1 jarig oude poesje die gister is gebeten door een vreemde hond😔 Ben wel een emotioneel wrak want ik kon wel janken gisteravond dat het gebeurd was! Terwijl ik hier normaal niet om zou janken😅
     
  13. Lisan86

    Lisan86 Actief lid

    Jan 5, 2016
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik hoop zoooo dat jullie hem ook kunnen zien! Zit een klein putje in dag test en links daarvan denk ik iets te zien... Arankaaa wat rot van je poesje! Hoop dat ze snel opknapt!
     

    Attached Files:

  14. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    Feb 10, 2016
    2,513
    1,989
    113
    Wooow spannend!!! Ik zie idd ook een heel licht streepje. Nu hopen dat het gaat oplopen nu word het nog moeilijker om afleiding te zoeken haha 😂
     
  15. Arankaa

    Arankaa Lid

    Aug 24, 2015
    58
    8
    8
    Zie ook een heeeel licht streepje! Over 2 dagem weer testen?

    Denk wel dat de poes snel opknapt, is een bikkel! Ze is nu heeel aanhankelijk, wat ze normaal nooit is☺️ Vind dat wel fijn! Eigenlijk is ze sinds een kleine week heel aanhankelijk bij mij, katten voelen een zwangerschap aan toch??
     
  16. Lisan86

    Lisan86 Actief lid

    Jan 5, 2016
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hahaha zeker moeilijk! Ik ga zo maar even boodschappe doen. Krijg vriendinnetjes op visite vanavond, dus dan gelukkig genoeg afleiding!
     
  17. Lisan86

    Lisan86 Actief lid

    Jan 5, 2016
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ja nu over 2 dagen weer! Kan me nu denk ik wel inhouden omdat ik een soort bevestiging heb, ook al is het maar minimaal! Ik heb zelf ook een kat maar is sowieso al aanhankelijk. Dus ik merk weinig verschil...
     
  18. Arankaa

    Arankaa Lid

    Aug 24, 2015
    58
    8
    8
    Spannendd! Wanneer was je NOD? Zit nu heel erg te twijvelen of ik morgenochtend ook ga testen...
    Onze kat was echt niet aanhankelijk, deed altijd der eigen ding en ging sowieso niet bij ons op schoot en al helemaal niet op je leggen als je in bed ligt...
     
  19. Lisan86

    Lisan86 Actief lid

    Jan 5, 2016
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    NOD is donderdag, dus als ik vrijdag nog niet ongesteld ben en weer wat zie op de test ben ik pas echt blij! Katten voelen dat wel hoor! Wanneer is jouw NOD?
     
  20. DitBenIk

    DitBenIk Fanatiek lid

    Ohhh Lisan ik zie geloof ik ook een streepje op jouw test, wat spannend! Ik hoop dat hij de komende dagen mooi gaat oplopen! Aaaahh wat leuk!

    Ohh wat zielig Arankaa :( hopelijk knapt jouw katje snel op! Het is inderdaad wel vaak dat katten een zwangerschap aanvoelen. Mijn oudste kat gromde alleen maar naar mij bij m'n zwangerschap. Het was toen inderdaad foute boel, een MA met 10 weken. Dus ik vermoed dat hij het gewoon heeft aangrvoeld. Normaal is hij juist heel lief.

    Nou meiden, gisteravond en vanmorgen had ik een licht ruinige/oudroze veeg bij het toiletbezoek.. erg vreemd! Ik heb mijn nod pas volgende week zaterdag, dus dat zal het niet zijn... Misschien van een innesteling?! In al die karen dat ik van de pil af ben, heb ik dit nog nooit gehad. Spannend zeg!!!
     

Share This Page