NOD-lijst 8 t/m 14 april 2016

Discussie in 'NOD forum' gestart door jongemama1, 8 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pippins

    Pippins Actief lid

    6 mrt 2016
    231
    0
    0
    NULL
    NULL
    2 weken na NOD? Jeetje, dat lijkt me idd erg pittig. Dan zou ik ook erg ongeduldig worden! Je weet zeker dat je eisprong niet later is? Maar de vorige zwangerschap, was dat van je eerste kindje? Dat is dan ook gewoon goed gegaan toch?
     
  2. Vakantieganger

    Vakantieganger Fanatiek lid

    4 jan 2016
    1.007
    4
    38
    Vinkeveen
    Pippins, goed idee. Zal straks even gaan knutselen als het rustig is op werk.
    Sandywich ik wil je de Sensibabytesten aanraden. Goedkoop en geeft hier het duidelijkste resultaat. Blijf moed houden. Hoop dat jullie allemaal snel op roze kunnen als je nog geen duidelijkheid hebt.
     
  3. Nog anoniem

    Nog anoniem Niet meer actief

    @pippins, supermooie testen, ben echt blij voor je!

    Sandywich pff na 2 weken pas positief ik zou gek worden, word ik nu al haha.

    Hoop idd ook op snel meer roze voor de twijfelaars onder ons. Ik hoop morgen ook een duidelijkere kV test te hebben, hier nog geen bloed dus er is nog steeds hoop
     
  4. unkownm

    unkownm Lid

    25 feb 2016
    35
    0
    0
    NULL
    NULL
    iedereen op roze gefeliciteeerd!!!


    Vraagje voor de zwangere dames, hadden jullie ook een ruim een aantal dagen voor NOD in vlagen soms last van menstruatiekrampen?
     
  5. Sandywich

    Sandywich Actief lid

    4 mrt 2016
    389
    2
    18
    NULL
    NULL
    Dat bleek uiteindelijk een bbz te zijn. En zie mijn temp kaartje in de handtekening. Ziet er erg goed uit..

    Heb ook wel wat beginnende klachten.. Heb wat steekjes af en toe in m'n onderbuik, wisselende eetlust, beetje misselijk, periodes moe.

    Ik gebruik de testen van zwanger en kids voor 10 hcg ipv 25.
    Daarnaast ook de Kruidvat gebruikt.
     
  6. ejra

    ejra Bekend lid

    3 sep 2014
    946
    3
    0
    NULL
    NULL
    Ik was de verschrikkelijk tuurstreepjes zo beu dat ik vanmiddag een digitale test heb gekocht en gedaan. Misschien niet slim aangezien mijn urine erg licht was. De test was negatief helaas. Tot nu toe nog geen tekenen van een naderende ongesteldheid alleen witte afscheiding. Pff ik ben wel even klaar met testen. Mocht ik aan het einde van de week nog niet ongesteld zijn probeer ik nog een test
     
  7. Voila

    Voila Niet meer actief

    ♡♡...nod-lijst 8 t/m 14 april 2016...♡♡

    08. (5)
    pippins - 32 jaar - 2e kindje - ronde 1 na mk
    trotsemama1990 - 25 jaar - 3e kindje - ronde 17
    elfenprinses - 36 jaar - 2e kindje - ronde 5
    santjeb - 28 jaar - 2e kindje - ronde 10
    ejra - 26 jaar - 3e kindje - ronde 11

    09. (7)
    jongemama1 - 24 jaar - 3e kindje - ronde 17 - mmm
    dogs84 - 31 jaar - 2e kindje - ronde 22 - ☆ mk dec '15
    mamabeertje - 23 jaar - 2e kindje - ronde 3
    blosjes - 35 jaar - 2e kindje - ronde 2
    wens09 - 32 jaar - 2e kindje - ronde 2
    suze29 - 31 jaar - 1e kindje - ronde 19 (5e na mk)
    Elaf - 22 jaar - 1e kindje - ronde 4

    10. (11)
    nonma - 33 jaar - 2e kindje - ronde 2 na bbz
    pandabeer87 - 29 jaar - 1e kindje - ronde 2
    vlindertje81 - 34 jaar - 2e kindje - ronde 1
    keef85 - 31 jaar - 2e kindje - ronde 4
    nicoleam - 28 jaar - 1e kindje - ronde 1 na mk
    goodlife - 34 jaar - 2e kindje - ronde 14
    frummels - 28 jaar - 1e kindje - ronde 14 (3e na mk)
    wannebemammie - 28 jaar - 1e kindje - 3e ronde
    mamasandra - 30 jaar - 3e kindje - 2e ronde
    piepoe - 34 jaar- 2e kindje - 1e ronde na tussenstop
    nog anoniem - 38 jaar - 1e kindje - ronde 6

    11. (5)
    sandywich - 26 jaar - 1e kindje - ronde 3 na bbz (1 eileider)
    luuntje2 - 34 jaar - 3e kindje - ronde 15 - mmm
    princessp - 30 jaar - 2e kindje - ronde 4
    purplegirl89 - 26 jaar - 1e kindje - ronde 8
    osrouti - 23 jaar - 1e kindje - ronde 4

    12. (4)
    beeb1987 - 28jaar - 1e kindje - ronde 20 - mmm
    palomi - 28 jaar - 2e kindje - ronde 1
    voila - 26 jaar - 1e kindje - ronde 2
    home - 37 jaar - 2e kindje - ronde 26 -mmm

    13. (5)
    marjo88- 27jaar - 3e kindje - ronde 3
    pat1978 - 38 jaar - 3e kindje - ronde 8 (3e na mk)
    30anouk - 30 jaar - 1e kindje - ronde 4
    oumyahya - 23jaar - 1e kindje - ronde 4
    unkownm - 19 jaar - 1e kindje - ronde 5

    14. (6)
    mamavanthiemo - 38 jaar - 2e kindje - ronde 3
    cisum - 23 jaar - 1e kindje - ronde 5
    minimels - 32 jaar - 4e kindje - ronde 10 (4e na mk)
    vakantieganger - 2e kindje - ronde 3
    blo - 25 jaar - 1e kindje - ronde 4
    linn81 - 34 jaar - 2e kindje - ronde 10

    datumloos. (0)


    buiten de lijst. (1)
    17 april, picasso91, 25 jaar, 2e kindje, ronde 3

    totaal: 44


    wachtbankje (18)zwanger (7), ongesteld (13), mmm (4), negatieve test (1), twijfel-/tuurtest (6)

    wil je op de lijst? Vul de lijst zelf even aan met je: Naam, leeftijd, ronde en hoeveelste kindje heel belangrijk pas dan ook de totalen aan onderaan.

    je kunt dit kopiëren door op "quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [quote ] en [/ quote] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!
     
  8. Voila

    Voila Niet meer actief

    Waaauw meisjes dit gaat de goede kant op!! Steeds meer roze. Gefeliciteerd ❤️
    Balen voor de meiden die op rood zitten... Pffff succes volgende ronde :( echt k*t

    Pippins.. Nee hoor heb gewoon getest hahaa was het maar waar dat ik me kon inhouden. Gister nog op 11 dpo. Spierwit :(

    Mn temp is daarentegen erg hoog afgelopen dagen, tussen de 37,3 / 37,9 waarvan vandaag 37,9... Hoop echt zo dat ik morgen niet ongesteld word. Dankjewel voor jullie lieve woorden allemaal :)
     
  9. Pat1978

    Pat1978 Bekend lid

    23 aug 2015
    629
    0
    16
    Zelfstandig ondernemer
    Provincie Groningen

    Als het de komende ronde wel lukt, dan ben ik uitgerekend in januari. Ik heb een eigen administratie en belastingadvieskantoor. Onze drukste tijd van het haar begint in januari (dan zou ik dus eventueel bevallen) en loop tot eind mei door, waarbij februari t/m april de allerdrukste maanden zijn. De particuliere belastingaangiften moeten in deze tijd en de eerste jaarrekeningen moeten dan ook. Ik ben wel verantwoordelijk voor mijn klanten en werknemers. Januari hebben mijn werknemers het drukker dan ik, die maand is niet het grootste probleem, maar de maanden daarna wel.

    Toen ik stopte met de pil wist ik onbewust best dat dit ergens ook heel ongunstig uit zou kunnen pakken. Maar toen ik in december in verwachting was was ik in augustus uitgerekend. Perfecte periode was dat voor me, zakelijk gezien.

    En ja, ik weet het valt niet te plannen. En ja, de wens is na het stoppen met de pil groter geworden dan ik van tevoren dacht en sinds ik een kloppend hartje zag in januari helemaal. Maar mijn verstand geeft aan dat mijn roze wolk wel heel beperkt zal zijn als ik niet kan genieten van min kleine uk omdat de deadlines van kantoor roepen. Een van de redenen dat ik gestopt ben met de pil is omdat de baby en kindertijd van mijn kids overschaduwt waren en ik juist een keer echt als bewust wil meemaken. En ja, de zaak zal er altijd zijn met alle hectiek die daar bij hoort. Maar daar kan ik makkelijker mee omgaan en een weg in vinden tov feb t/m apr. Mjjn werknemers en klanten hoeven niet de dupe te worden van mijn wens. Ik snap dat dit raar overkomt, maar het is voor mij een serieus dilemma. In diezelfde periode is het lammertijd en is mijn vriend dus ook druk. Het is niet dat hij dan extra verlof kan nemen en op de uk kan letten terwijl ik aan het werk ben en ik wil de uk niet al zo vroeg naar de opvan hebben. Dilemma dus tussen hart en verstand. We zullen overleggen naar welk deel we gaan luisteren. Beide opties zijn moeilijk en bij beide opties zal ik de gevolgen moet accepteren en dragen.
     
  10. Pat1978

    Pat1978 Bekend lid

    23 aug 2015
    629
    0
    16
    Zelfstandig ondernemer
    Provincie Groningen
    Klinkt goed die temperatuur. Ik duim voor je.
     
  11. Voila

    Voila Niet meer actief

    Dankjewel lief van je :) jij erg veel succes aankomende ronde, het is je gegund!
     
  12. Pandabeer87

    Pandabeer87 Bekend lid

    12 feb 2016
    748
    101
    43
    Vrouw
    Ik zit vandaag op 7 of 8 DPO en wat lichtroze afscheiding als ik naar de wc ben geweest... Hoop dat het eventueel innestelingsbloed is en niet dat ik al ongesteld ga worden, want dat is wel erg vlot?!
     
  13. Vlindertje81

    Vlindertje81 Bekend lid

    24 nov 2013
    963
    0
    16
    Ik mag nu echt op roze!!! :D:D:D

    Pat, moeilijke situatie waar je in zit. Succes met je keuze!

    Voila, moeilijk wachten... zeker gezien de rest al test enzo... duim voor je!

    Unknown, sandywich en Ejra, succes... Duim voor jullie :cool:

    Pandabeer, lastig... of gewoon een menstruatie ondanks zwanger zijn... zijn vrouwen die het hebben ;):p
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. Picasso91

    Picasso91 Bekend lid

    4 sep 2013
    955
    0
    0
    Mooooi vlinder!

    Zo, weer bijgelezen. Ben kapot. Voort eerst met zoontje naar dierentuin geweest. Super leuk. Maar wel intensief, gingen met ov..
     
  15. Espoir

    Espoir Fanatiek lid

    28 feb 2013
    1.671
    768
    113
    En dan kun je ook nog 3 mnd te vroeg bevallen, spreek uit ervaring... T is echt niet te plannen..
     
  16. Espoir

    Espoir Fanatiek lid

    28 feb 2013
    1.671
    768
    113
    Mijn nod is 14-4, op onze trouwdag. Eerste echte officiele ronde zeg maar..
     
  17. MamavanThiemo

    MamavanThiemo Bekend lid

    21 okt 2012
    550
    11
    18

    oh dom dom was nog niet wakker... idd januari niet handig dan.
     
  18. Voila

    Voila Niet meer actief

    Omg omg omg ik heb een tuurstreep
     
  19. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Foto??
     
  20. Voila

    Voila Niet meer actief

    Het lukt me echt niet om m op de foto te krijgen. Het tweede streepje was er al na 3 minuten... Even een kv2v5 doen hoor.
     

Deel Deze Pagina