Wat onwijs rot moes, ik neem aan dat het de enige cryo was, ze ontdooien tot er eentje leeft toch... Je zal er wel goed kapot van zijn. Dikke knuffel. Fishy hoe is het bij jullie gegaan?
Moess: wat een naar en verdrietig nieuws... Ontzettend dikke knuffel! Bij ons is het goed gegaan vandaag. Uiteindelijk zijn er 8 goede eitjes gevonden en die zijn nu samen met de zaadjes in het lab. Bij de punctie had ik vooraf een injectie gehad waardoor ik wat suf werd. Eerst is links aangeprikt en daarna rechts, die laatste kant was nog best pijnlijk, aan de linkerkant ging het goed. Vocht zat nog in mijn eileider en niet in de baarmoeder, die was schoon. Ik kan woensdagochtend bellen om te vragen of er bevruchtingen zijn. Donderdagochtend krijg ik nog een extra controle echo om te kijken of het vocht in mijn baarmoeder zit. Naar aanleiding van die echo beslist de gyn of ik een tp krijg. Dus nog best een spannende week! Voor nu heb ik alleen nog buikpijn en neem ik straks nog een paracetamol.
Ahhh goed nieuws fischie ook 8 eicellen😁 Ja hier ook best nog wat buikpijn echt onderin ja. Ook een klein beetje bloedverlies. Maar voor de rest gaat het super.
Goldfish: wat een mooie opbrengst! Nu rustig aan doen. Dit was onze enige cryo idd. Echt balen. Ik weet niet hoe snel ik weer mag beginnen. Eind juni gaan we trouwen en wil ik geen ivf stress. Ik hoop dat het hiervoor nog een keer kan maar ben er bang voor.
@Goldfishie: Hoe is de punctie gegaan? Klinkt als een hele goede opbrengst! Daar mag je blij mee zijn. Nu nog een spannende week wachten! Succes! @rejo: Spannend! Hopelijk is het een plakkerd! En mag ik vragen waarom jouw tp zo dicht op je punctie zat? Succes met wachten! @Sara: Meestal is het testen officieel 2 weken na de tp, maar veel mensen doen het eerder. Ga ik ook zeker doen de volgende keer. In principe kun je er van uitgaan dat een test betrouwbaar is, maakt niet uit welk merk. Enige is dat de betrouwbaarheid van 99% alleen gewaarborgd is op het moment dat je echt op je NOD test. Verder zou ik me helemaal geen zorgen maken. Je testen lopen echt prachtig op! @babyhope: Hoe is jouw punctie gegaan? Ben je tevreden over het aantal? En wanneer hoor je over de bevruchtingen? @Moes: O, nee! Hoe kan dat? Wat enorm balen, meis! Hoeveelste poging was dit? Hopelijk kun je snel weer terecht! Ik kon al weer in week 21/22 ingepland worden. Wel snel met de pil starten. Wanneer heb je overleg? @utro: Het utrogestan beleid verschilt echt ontzettend per ziekenhuis. Maastricht wil dat je indien je positief test door gaat tot 10 weken. Ik kreeg een herhaalrecept mee van het ziekenhuis, maar mijn apotheek moest het wel bestellen, dus je moet wat wachttijd in calculeren.
Eva de punctie is goed gegaan hoor. Dank je voor het vragen. Ik had om 09.15uur de punctie. Om 08.15uur de 2 paracetamols en 1 diclofenac ingenomen. Om 09.15uur precies werd ik naar binnen geroepen. Kreeg een infuus waar ze atropine in spoten om de hartslag rustig te houden. En meteen daarna de dormicum (roesje)dat voelt alsof je zo een fles wodka achterover hebt geslagen ahha. Hij deed eerst de helft. En begon met rechts aan te prikken. Heb al 2 x eerder de punctie gehad en deze was toch wel de gemeenste maar ja 50 kilo minder dan voel je ook wel wat meer. Toen de linkerkant oh die deed echt pijn eierstok lag heel hoog dus mijn mannetje moest meeduwen op mijn buik. Ik trok het even niet meer en toen spoot de gyn de rest van de dormicum erin. Daarna mocht ik bijkomen in een apart kamertje heb daar een uurtje gelegen/gezeten. Toen kwma de laboratorium mevr vertellen dat ze 8 eicellen hadden gevonden. Ik wordt morgen tussen 12 en 14.00uur gebeld over aantal bevruchtingen. En krijgen tp op dag 4 a 5 dus vrijdag of zaterdag. Komt helemaal goed😉
Fijn dat het goed is gegaan hope en fishy. Volgens mij doen ze altijd de makkelijke kant eerst, bij mij was de tweede ook pijnlijker. Nu het wachten op bevruchtingen voor jullie, dat vond ik erg spannend. Goed dat je baarmoeder nog droog is fishy. Moes, jij wordt over twee weken ongi? Misschien in mei nog 1 ronde doen als zkh daaraan wil. Hier begint de misselijkheid nu ook goed te komen, zat net groen onder de douche geloof ik . Hopelijk is het snel volgende week donderdag, dan wordt genieten wat makkelijker hoop ik. Nu zijn we allebei nog steeds verbaasd met name.
Gefeliciteerd Sara. Sorry meiden. Ben beetje afwezig. Even gedachten van het zwanger worden afgezet. Zo probeer ik dat altijd maar te doen na een verse mislukte poging. Ik denk wel aan jullie !
@Eva: Geen idee waarom er maar en dag tussen zit. De punctie en terugplaatsing worden in t UMCG gedaan. Ik weet niet beter dat ze dit altijd al zo doen. @Moes: sterkte @ Sara: gefeliciteerd!!
Bedankt dames. Is zo onwerkelijk en moelijke te geloven! Na zo lang proberen en zoveel teleurstelling. Wat is nou anders gedaan dan de vorige 2 pogingen!! Er zijn wel 2 teruggeplaatst misschien was dat het!! Ben wel heel voorzichtig met blij zijn ook mijn man wilt niet tevroeg op jagen. Blijft spannend of er haartjes te zien is! Of zelfs 2
Rejo & Eva: ik doe ook bij de UMCG en ze doen de TP inderdaad op dag 2 na de punctie want ze zeggen dat hoe snel Mogelijk de embryo bij de moeder is (natuurlijke omgeving) hoe 'beter'
Nou, we gaan toch de punctie laten doen met 2, misschien 3 follikels. Ik had maar 5-6 om te beginnen en ik zit al bij de standaard hoogste doseren, dus ja .. Of het beter dan dit zou worden is lastig te voorspelen. We nemen de kans en hopen we voor de best. We gaan voor ICSI dus een scape IUI heeft ook niet zoooooo veel zin. Blijft een rare gevoel om met zo weinig verder te gaan, maar we gaan proberen om toch vertrouw in onze lichamen te hebben, meer kunnen we niet doen. Donderdag ochtend wordt het dus. Ze kunnen nog ietsje groeien neem ik aan. Heeft het zin om een extra dosis menopur te geven, een kleintje, of is dat een beetje gek denken? Ik wil alles proberen dat ze zo ver mogelijk zijn met groien ...