ik zie wel iets.. als je t kunt zou ik pas vrijdag weer testen.. ( ik kon dat ook niet.. maar misschien jij wel).. dan zou die al duidelijker moeten zijn.. je zit nou 9 dagen na iui.. dus dan zou je eigenlijk pas over 5 dagen mogen testen toch?..
Klopt ja officieel maandag. Ik doe vaak testjes rond de dagen dat de ovitrelle uit m'n bloed moet zijn om teleurstellingen te voorkomen.... Ik ga ervan uit dat dit ook niks is en hoop dat ik vrijdag ga halen zonder te testen haha😂😂.
Ik zie het streepje ook goed! Ik hoop van harte dat het goed blijft gaan en dat je een mooie zwangerschap in gaat!
Hoi dames, ik snap er niks meer van! ' Is nou mijn eisprong al gesprongen ? Heb nu lichte test, ik voel elke maand mijn eisprong , maar dit maand niks gevoeld? Heb nu wel linker heup pijn achter mijn rug en beetje Menstruatiepijn dus ik dacht misschien is,dat mijn ei, daarom heb ik ook getest maar is lichter geworden, ik dacht dat ik fout heb gedaan vandaar ook 2 x test achter.elkaar.. Wat denken jullie? CD 18 donkerder of niet?
Zelfs je donkertste test, op cd18 volgens mij, lijkt niet positief. Maar een positieve ovulatietest garandeert ook geen ovulatie. Dus tenzij je je temperatuur bijhoudt valt het niet te zeggen of je ei is geweest
Ik denk dat je eisprong nog moet komen, ik zie hier nog geen positieve test. Hopelijk is hij snel positief
Je zou gevoelige testen evt kunnen gebruiken. Maar dan moet je urine wel geconcentreerd zijn. Dus een aantal uren niet drinken en plassen. Op hoeveel dpo wil je testen? Want als je vroeg bent krijg je hem denk ik smiddags minder snel positief dan sochtends.
ja en zo niet gewoon lekker testen.. deed ik ook hoor toen ik voor t eerst een streepje zag.. 2 uur later weer een gedaan en die zelfde avond nog een.. ( had weinig nut maar goed).. de volgende dag ook drie gedaan.. en die zondag niks.. maandag en dinsdag ook weer 2.. ( de kruidvat heeft zijn omzet toen wel gehaald met al die testen haha)
Ok, maar ik begrijp dat je niet weet wanneer je je eisprong hebt gehad (dmv tempen en ovu testen). Je zou het morgen kunnen proberen, maar bij voorkeur dan wel met Ochtendurine.
Had op 02/04 een posi ovulatietest, en vorige cyclus was 26 dagen. Net een Early Predictor gedaan... Hoop echt dat alles goed blijft gaan!
Haha leuk hoor een mede test verslaafde... Heb vanmiddag alweer ingeslagen bij KV😂 Twijfel nog over predictor early...