En voor het buiten spelen: crocs of laarzen aan. Lekker slijtvast. Ze lopen er toch geen kilometers op.
Arme kinderen. Inderdaad onbegrijpelijk. Ik vind niks heerlijker dan mijn kind buiten zien banjeren. Nu met het mooie weer ook, lekker nog even naar buiten na het eten en dan rechtstreeks onder de douche en kleren in de was. Er is nog een verschil tussen dure kleding en totaal verwassen kleding. Ik vind het overigens ook geen probleem als mijn dochter bij de opvang en voor buiten wat oudere kleding aanheeft hoor. En als ze elke dag een broek kapot zou maken, zou ik ook gewoon de kapotte broek nog een keer aan doen (wel even afhankelijk van hoe erg hij kapot is). Ik heb het geld er niet voor (over) om dan elke keer weer nieuwe dure kleding te kopen.
Uh, ik bedoel met ''oude'' kleding in mijn geval wat goedkopere kleding van Hema, Next, Zeeman, misschien H&M, de tweedehands gekregen kleding, of kleding wat niet meer zo heel mooi is, misschien wat pillig o.i.d. In elk geval niet de mooie lichte joggers of broekjes van Tumble 'n Dry die me een rib kosten ofzo. Of niet de shoesme schoenen van 80 euro maar de scapino van 20 Is inderdaad allemaal niks mis mee maar ik let daar dus wel op. Verwassen gaan we niet doen natuurlijk. Onverzorgd rond lopen vind ik niet nodig (ik snap trouwens wat je bedoeld ik zag pasgeleden ook een moeder lopen met twee kinderen waarvan ik dacht: zo kan je kind toch niet naar buiten?)
Zou ik echt niet doen. Ze lopen echt wat af tijdens het spelen, en dat zijn niet meteen goeie opties voor jonge voetjes. Dat is dan overigens weer iets dat ik niet snap: dure schoenen kopen om op visite te gaan ofzo, maar op crocs buiten spelen... Ja, hier ook meteen sleet op de schoenen. Maar ik ga geen dure schoenen kopen om er dan maar twee keer geniet van te hebben voor ze er alweer uitgegroeid is.
Ik vond het bij het kinderdagverblijf al erg, maar nu ze naar school gaat is het helemaal erg!! Schoenen na 1 dag alsof ze gerasp waren ofzo haha
Daar zijn ze niet aansprakelijk voor natuurlijk. En voor wat het waard is; ik vind het soms ook wel eens jammer hoor, als hij bv net nieuwe schoenen heeft omdat zijn voeten zijn gegroeid en ze behoorlijk geschaafd o.i.d. zijn na 2x dragen. Maar hij krijgt gewoon goede (kwaliteit) schoenen aan (Bunnies o.i.d.).. het grootste deel van de dag speelt hij.. zou het onlogisch vinden om hem dan de minder goede schoenen (qua kwaliteit bedoel ik) te laten dragen omdat ik het dan toevallig minder erg zou vinden omdat ze niet zo duur waren. Kwalitatief goede schoenen zijn alleen maar goed als ze ook daadwerkelijk gedragen worden
Moehaha ik lees dit topic terwijl mijn man vanmiddag een modderkeuken getimmerd heeft voor mijn opvang😂. Qua schoenen scheelt het enorm als je schoenen koopt met een stootneus, geen randje maar echt over de neus. Aan begin van de winter heb ik develabs gekocht voor mij zoontje. Niet goedkoop: 80 euro, maar door die stootneus zien ze er na een hele winter perfect uit. Ook met "slepen" van de schoenen met fietsen.
Ik doe ook 'oude' kleding aan , of kleding wat bijna te klein is en ik niet meer voor net aan doe bij mijn zoontje. Hij ziet er altijd keurig uit hoor maar thuis loopt die er toch anders bij Ik heb het snel afgeleerd zijn goede dure kleding naar de opvang aan te doen. Moet ik wel eerlijk zeggen : ik krijg het altijd wel uit de vlekken hoor. Wasmachine en beetje Vanisch doet wonderen
Hier vroeg de verantwoordelijke v/d crèche ook of we dochter goedkopere kledij konden aandoen dat vuil mag worden Dus we doen haar aan : Zeeman, Wibra, Hema, mooie 2dehands kledij Ze ziet er altijd netjes uit En als er vlekken inzitten die ik er niet meer uit krijg met Vanish gaat het de vuilbak in!
Ja daar heb je gelijk in. De merken met een redelijke stootneus die ik voor dochter had is shoesme. Nu is ze 7 en is dat niet echt nodig meer.
Ik hoop eigenlijk altijd dat mijn zoon ook op het kdv vies word, dan weet ik dat hij fijn heeft kunnen spelen en ravotten. Als ze alleen maar op een stoeltje mogen zitten worden ze ook niet blij. En ja hier is afgelopen week ook een broek kapot gegaan, de enige die nog mooi op lengte was... Dat gaat een korte broek worden
Inderdaad. Als dochter bij mijn ouders is, komt ze altijd vuil weer thuis. Bij de schoonouders krijg ik haar kraaknet weer terug, omdat ze de hele dag in de keuken zitten. Twee keer raden waar dochter het liefst naartoe gaat? En twee keer raden waar ik haar het liefste afzet?
Eerlijk gezegd vind ik het juist heerlijk als ze met vieze kleren thuis komen en als er iets kapot is..naja jammer dan. Het liefst krijg ik ze zo vies mogelijk terug hahahah. Dan weet ik dat ze lekker hun gang hebben kunnen gaan
Oh, hier nog wel, maar kon ze niet meer vinden. Dochtertje had gisteren voor het eerst haar nieuwe schoenen aan. Dure, goede veterbooties. Had de leraar bedacht dat ze wel buiten konden gaan gymmen, ja hoor, neus helemaal beschadigd.. Baalde best een beetje hoor moet ik zeggen.
Even gekeken op de website. De schoenen met een goede rand zijn maar tot maat 24. Zij heeft een 29. En diegene met enkel vooraan een rand, maar niet bovenaan, die krijgt ze helaas ook op twee dagen kapot. Volgens de heersende normen mogen meisjes blijkbaar niet op de stenen spelen Vraag is: hoe leg ik haar dat uit?
De wasmachine verricht wonderen denk ik dan maar hoor. Sinds de jongste naar school gaat is het nog vele malen erger dan toen hij nog op de opvang zat. Het zij zo.... enigste wanneer ik hem een oude trainingsbroek aangeef is als hij in het park op het veld gaat voetballen maar verder krijgt hij over zijn nette kleding aan hoor
Ik ging altijd naar een kledingbeurs voor de kleertjes voor op het kdv. Altijd voor een paar euro een leuke voorraad broekjes en shirtjes.