Wij waren er helemaal uit hoe onze kleine man zou gaan heten, tenminste. .... dat dacht ik. En toen bedacht mijn man zich Onze kinderen heten : Thirza Laura en Nathan Thomas De voornamen hebben we gekozen omdat we die mooi vinden en omdat ze een (voor ons ) mooie betekenis hebben. De 2e namen zijn een vernoeming. Voor de baby hadden we Timo Nick bedacht, om de zelfde reden als hierboven. Maar nu wil mijn man graag dat Nick zijn eerste naam wordt. Zo heette mijn man zijn vader, die inmiddels is overleden. Ik vind Nick best een leuke naam, maar gevoelsmatig is het niet "de" naam voor mij. Plus dat ik de betekenis van Timo mooier vind. Maar ik snap heel goed dat mijn man graag deze naam wil geven. Nu zit ik een beetje met de 2e naam, ik wil het niet omdraaien zodat Timo de 2e naam wordt die naam vervalt waarschijnlijk omdat dat geen vernoeming is. Maar de andere opties vind ik niet zo mooi klinken bij voornaam, omdat het wat ouderwetsere namen zijn. Wat vinden jullie van Nick Hendrik, of Nick Anthony? Of beter van het 2 namen idee afstappen en alleen Nick? Pfff, ik weet het even niet meer.
Ik vind Nick een hele leuke naam! Vind Nick Timo ook prima kunnen. Als je toch persé wilt vernoemen vind ik Anthony lekkerder lopen met de voornaam.
Ik zou gewoon Timo Nick doen. Nick als roepnaam vind ik echt niet mooi en is ook niet nodig toch, je vind t zelf niet eens DE naam, dan is t pech voor je man
Nick vind ik een stuk mooier dan Timo dus ik zou zeker voor Nick gaan. Nick Hendrik rijmt daar zou ik niet voor kiezen. Dan zou ik voor Nick Anthony gaan.
Dank jullie wel voor de reacties. Ik blijf het lastig vinden. Anthony vind ik ook beter klinken. We moeten nog maar eens om de tafel samen. Voor mij is Nick niet de naam, maar voor mijn man is Timo niet de naam. Dus daar zullen we toch samen uit moeten komen. Toch wel lastig als je allebei een ander idee hebt over een naam.
Ik zou gewoon voor Timo gaan, maar dat komt omdat Nick echt niet mijn smaak is Vind m ook niet echt bij de andere namen van je kinderen passen eerlijk gezegd.. Als tweede naam en vernoeming vind ik het geen probleem, al vind ik Nicholas bijvoorbeeld al 100 keer mooier, en ook beter passen bij Thirza en Nathan.
Snap dat Nick een meerwaarde heeft voor je man. Wat toevallig hebben we erg dezelfde smaak qua namen. Zou anders b.v. Nick(y) Joël een optie zijn?
Ik zou nooit voor Nick of Mick klinkende namen gaan. Ik werk met kids in de basisschool leeftijd en deze naam is wel erg makkelijk qua rijmen. En dat doen ze hoor.... Misschien dat je dat nog bij je man als reden kunt geven waarom je deze naam niet wilt? Wij hebben er ook lang over moeten doen, beiden een favoriete naam maar als de ander hem niet leuk vindt toch op zoek naar een naam waar we beiden achter kunnen staan.
Oei, lastig hé. Weet je ook waarom je man zich heeft bedacht? Of stond hij er vanaf t begin al niet helemaal 100% achter? Ik zou zelf nooit m'n kind dezelfde naam als m'n (schoon)vader geven eerlijk gezegd. Als 2e naam vind ik t dan wel weer heel mooi. Hopelijk komen jullie er snel uit!
Hele excuus. Ik las dat ts maar gewoon de naam moest doen die zij wilde. Pech voor haar man dat het dan Timo word. Sorry!
Nick op zich vind ik geen rare naam ofzo, maar ik zou nooit mijn kind dezelfde voornaam geven als een van onze ouders/grootouders, ook niet als deze niet meer bij ons zijn. Ik vind dat dit tot verwarrend kan leiden en zou er daarom niet voor kiezen. Ik begrijp je man echter heel goed, hoop dat jullie snel samen de knoop door kunnen hakken.
Lastig...... Je moet wel beide achter de naam staan......anders kiezen voor een hele andere naam? Waarom vindt je man timo nu niet meer mooi? Alleen omdat hij dat wil omdat zijn vader overleden is?....vindt dat niet echt een reden om de naam dan te wijzigen is mooi om als 2de naam te doen. Mijn man heeft een voetbal held en wil heel graag onze zoon daarna vernoemen omdat ik jongensnamen erg moeilijk vindt om een wauw gevoel te hebben en deze voetballer gelukkig een leuke naam heeft vindt ik het prima. Toen ik bij het voetbal kijken een naam hoorde vondt ik die ook wel erg leuk haha dus dat wordt de 2de naam.......2 voetbal namen uiteindelijk haha.
Ik zou ook echt verder zoeken naar een andere roepnaam. De naam van zijn vader zou ik ook niet als roepnaam willen, ongeacht of het wel of niet een leuke naam is. Daarbij zou voor mij de 'rijm-gevoeligheid' van een naam als Nick al reden genoeg zijn om die niet te willen. Overigens vind ik zowel Timo als Nick (op het eerste gezicht althans) niet heel goed passen bij de roepnamen van je andere kinderen... Zou dan toch ook voor de derde een wat 'sjiekere' naam zoeken.