1 t/m 15 december 2016

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by 4dogs82, Mar 23, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @4dogs82: wat een pittige tante al. Een buurvrouw van me heeft gewoon borstvoeding doorgegeven aan dr 4-jarige zoon toen ze zwanger was. Hij stopte er heel natuurlijk uit zichzelf mee toen ze 32 weken was (was best bijzonder)

    @onzekere dame; hier ook geen koffie (alleen de lucht al pfff), thee nog wel, maar dat komt er vaak met een boog weer uit.

    @prima ja klopt het blijft heel gek dat het per ziekenhuis zo verschillend is. Ik heb het opgezocht en wanneer je zwanger bent dan maakt het vruchtje zelf dat stofje aan. Dus in principe heb je het niet nodig.
    Ik moet zeggen dat ik het wel heel erg fijn vind nu ik ermee gestopt ben. Nog steeds jeuk, maar het wordt al minder en ik zit gewoon niet meer verstopt. Echt heerlijk.

    @mamavand: succes met de echo van vanmiddag. Dat misselijke kan natuurlijk ook erger zijn door de spanning. Ik hoop dat je gevoel juist is en dat het goed zit :)

    @hier: ik ben er vannacht gewoon uitgeweest om wat crackers met smeerkaas te eten. Ik was hondsberoerd en had honger tegelijk. Moet zeggen dat het al kokkend naar binnen ging, maar dat ik daarna gewoon verder heb geslapen en nu voor het eerst sinds daaaaaaagen wat minder misselijk ben in de ochtend.

    Wellicht moet ik dat vaker doen middenin de nacht haha.

    Om half twaalf echo....spannend.
     
  2. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Yippieeeee vanmiddag echo :)
     
  3. Strandbal87

    Strandbal87 Actief lid

    Apr 13, 2015
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Succes met alle echo's! Ik begin echt ontzettend zenuwachtig te worden voor onze echo donderdag. Geen gezonde zenuwen, maar er echt naar van zijn. Pfff hopelijk kan ik het morgen en donderdag (echo pas om 16.15u) wat van me afzetten omdat ik dan weer moet werken.
     
  4. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Oooh al kokhalzend eten :) ik heb gelukkig alleen bij vlagen last van misselijkheid, een half uurtje, uurtje, dan eet ik niks.

    Tot 4 jaar borstvoeding vind ik, uhmmm, nou ja, laat ik zeggen : raar :D 1,5 a 2 jaar vind ik echt de grens, mn dochter trekt nu soms al bijna zelf mn shirt aan de kant, ik vind het genant als ze ouder wordt en dat zo in het openbaar zou doen :D
     
  5. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Vervelend Strandbal! Ook vervelend dat je pas eind vd dag een echo hebt, zit je er de hele dag voor in de zenuwen :( ik mag donderdag gelukkig al om 8:30. Ik ben ook wel een beetje zenuwachtig, maar nog niet zo erg dat het me echt dwars zit, nu heb ik ook nog nooit van die enge dingen mee gemaakt, dus dat scheelt natuurlijk ook....
    Sterkte er mee!

    Lieke, jij hebt vandaag de 2e echo he, leuk hoor ;) hij of zij gaat vast een dansje voor je doen :D hadden wij bij mijn dochter wel bij de 2e echo, maar toen was ik 9.4w, ging heel druk wiebelen en toen we dat wilde filmen bleef ze gauw stil liggen :p dat is de rest vd zwangerschap zo gegaan, ook als mn buik druk bewoog, zodra ik mn telefoon pakte om te filmen: stil! :D
     
  6. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Hier vooral s avonds in bed misselijk, erg vervelend.

    Borsten zijn ook gegroeid ik had een E cup nu zit ik al aan de F, bijna geen een bh zit lekker meer.. ik hoop dat ze niet zo door blijven groeien dan heb ik dalijk cup z...

    Succes dames die voor een echo mogen vandaag!
     
  7. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    Jan 16, 2011
    3,569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @4dogs82: ik ben zelf niet zo borstvoedingspersoon. Ondanks dat ik het het beste vind dat je je kindje kunt geven bij de start, past het totaal niet bij mij. Ik ben er nog niet uit of ik het weer ga proberen bij deze kleine.
    Ik vond het wel bijzonder om te zien hoe zich dat zo inregelde.

    @ciprilla: fijn he dat groeien van je borsten :p

    @strandbal: herkenbaar. Het wordt steeds erger die zenuwen zijn irritant.

    @lieke: spannend, veel plezier.
     
  8. bubblybaby

    bubblybaby Fanatiek lid

    Sep 3, 2013
    3,069
    1,037
    113
    Female
    Zooo misselijk. Zoooo'n last van brandend maagzuur. Wordt met de dag erger. Iemand tips? :/

    Meiden met echo's SUCCES!! :)

    Ik vind het juist heel bijzonder om je kind zelf af te laten bouwen ^^ als dit met 4 jaar is, is dat toch prima? In deze maatschappij vinden we dat "raar", maar biologisch gezien is dat natuurlijk niet zo. Een kind van 4 jaar dat nog drinkt, drinkt meestal niet elke dag, of bijvoorbeeld in de ochtend alleen een keertje. Ik vind het dus niet raar ^^ vind het heel mooi! Sommige kindjes bouwen wat eerder af dan andere kindjes.
    Mijn zoon is nu bijna 2 jaar en is dus sinds het positief testen ongeveer gestopt met drinken, mijn melk is nu dan ook opper-de-pop. Ik ben iig blij dat de natuur haar ding heeft mogen doen en mijn zoon het zelf heeft bepaald :).
    Gelukkig wacht er weer een nieuw borstvoedings-avontuur op ons :).
     
  9. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Anneliesje, ik denk als je het niet echt graag wil dat je het niet vol houd, de kloofjes, de pijn, de stuwing, het lekken :) ik vind en vond een flesje moeten maken maar gedoe 😊 Nu mag ze gelukkig gewoon kraanwater, maar het idee dat je baby snachts gaat huilen en je dan eerst nog helemaal een flesje moet maken met je slaperige hoofd, pfff :D
     
  10. Strandbal87

    Strandbal87 Actief lid

    Apr 13, 2015
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    maagzuur vooral niet te lang mee rond blijven lopen!!! Ik deed dat bij zoon wel en durfde op het eind niet meer te eten/drinken of liggend te slapen. Ik had toen via de vk Antagel voorgeschreven gekregen. Is een vies/ kalkachtig drankje. Daarmee kon ik het niet voorkomen, maar wel draagbaar maken. Achteraf had ik veel eerder met dat spul moeten beginnen, maar wilde geen medicijnen gebruiken icm zwangerschap.

    Ook had ik een eetdagboekje gemaakt waaruit ik een patroon ontdekte wat de maagzuur triggerde. Voor mij onder andere: chocolade, sinaasappel(sap), vet eten.
     
  11. pienvd90

    pienvd90 Fanatiek lid

    Feb 15, 2016
    1,198
    608
    113
    Female
    Ik heb een vraag. Klopt het dat je eerst negatief moet testen na een miskraam om weer opnieuw te beginnen? Ik hoor zoveel wisselende verhalen
     
  12. lin1989

    lin1989 Fanatiek lid

    Sep 27, 2014
    1,215
    181
    63
    Als het goed is moet je test aflopen. Maar volgens mij heb je wel al n eisprong etc! Wij hebben toen bewust een maand gewacht (ivm klachten). Maar heb toen 15 dagen na de miskraam n test gedaan die was heel licht.. en de zelfde dag op een echo een flink ei! De arts zei toen dat deze eerdaags ging springen
     
  13. pienvd90

    pienvd90 Fanatiek lid

    Feb 15, 2016
    1,198
    608
    113
    Female
    Ik heb een dag of 4 geleden een test gedaan en die was inderdaad nog maar heel licht. Dus als ik erg veel geluk heb kan het deze maand nog raak zijn. Ik ga er niet vanuit maar ik weet dat ik vrij snel herstel van dingen en hopelijk hier ook van.
    Klopt het ook dat je het moet berekenen vanaf de dag dat je het vruchtje bent verloren?
     
  14. pienvd90

    pienvd90 Fanatiek lid

    Feb 15, 2016
    1,198
    608
    113
    Female
    Volgens de vk was het vruchtje al niet verder gegroeid dan een week of 5. Had maar een dag of 3 zw klachten, daarna nergens meer last van gehad. Met mijn miskraam zelf heb ik ook geen krampen. Zou je dan ook weer sneller je cyclus terug krijgen?
     
  15. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Bubblybaby, ik heb ook erge last van maagzuur gehad tijdens mijn vorige zwangerschap, ik heb rennies geprobeerd, maar dat hielp maar 2minuten. Verder dronk ik melk en veel vla, dat hielp ook redelijk. Verder heb ik geen medicatie er tegen gebruikt, mijn man had gaviscon voor me gekocht, maar daar zat aspartaam in, dus dat wilde ik niet.
    Indd geen zure dranken of prik, of vet eten. Chocolade heb ik een paar dagen geprobeerd, maar gelukkig geen verschil gemerkt, ik kan niet zonder :p

    Pien, ik heb daar geen verstand van, maar ik hoop dat je gauw weer zwanger zal zijn en ook 9maand zal blijven :)
     
  16. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Ben zooooo benieuwd hoe het eruit ziet nu :) van een klein boontje naar een mini mensje al :)

    Hier ook kokhalzen bij eten maar k heb ook ineens een opleving dat k ineens weer wat kan eten..zo raar is dat
     
  17. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    SCHIMMELINFECTIE: ik dacht het ook te hebben maar bleek eczeem.... Nooit geweten dat je dag daar kon krijgen😂😂😂 zalf gekregen van de huisarts en deze werkt erg goed!
     
  18. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    succes met de echo!
     
  19. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Dat ligt eraan. Ik heb een mola zwangerschap gehad juni gecurreteerd en oktober pas hcg vrij maar mijn menstruatie kwam exact 28 dagen na m'n curretage al op gang.....
     
  20. HaNa540

    HaNa540 Niet meer actief

    Bv:ik twijfel enorm. Bij de oudste was het een ramp! Die pakte de borst niet en was gewoon te klein ok zeg de kracht te hebben om te drinken.
    M'n jongste pakte de borst maar vrat mij letterlijk en figuurlijk op.
    Ik ben 1,62 en weeg 50 kg dus ik heb niet veel bij te zetten.....
    Daarom na 6 weken gestopt.
    Ik merkte dat ik erg onrustig werd. Kreeg hij wel genoeg binnen? Als hij te weinig dronk schoot ik in de stress!
    En omdat ik nu er nog twee rond heb lopen.... Denk ik dat ik gelijk fles ga doen. Ik vind kolven sowieso drama, ik kan me daar niet toe zetten vind het vreselijk. En dat wil ik dus ook niet. Plus dat ik de cluster dagen en regendagen echt vreselijk vond! Het vrat me totaal op en ik was helemaal doodop. Dus hier denk ik dat we gelijk flesje gaan geven.
     

Share This Page