Hoi allemaal, Wij krijgen een jongetje! Maar wat is een jongensnaam lastig. We hebben nu de volgende top 4. Welke naam vinden jullie het leukst? Andere suggesties zijn ook altijd welkom. - Otis - Fedde - Tobias - Hidde Bedankt voor jullie hulp!
Ik vind Otis en Hidde het fijnst klinken Fedde vind ik te 'vet' klinken en Tobias in vergelijking met de rest wat te braaf. Otis en Hidde vrolijk en open. Otis wat meer risico, Hidde wat meer binnen de 'gebaande paden'.
Wat leuk alle reacties! Als ik nu de tussenstand opmaak zie ik dat jullie het meeste fan zijn van Tobias. Benieuwd wat er uiteindelijk uit gaat komen.
Otis doet me aan liften denken (merk). Van jou lijstje vind ik hidde het leukst. Misschien nog Jesse?
Ik moet zelf meer aan Otis Redding denken dan aan de liften. Maar blijf het toch een hele stoere, vrolijke naam vinden. Ook nog leuk voor als hij straks 35 is.
Hidde! Erg mooie naam. Fedde vind ik altijd klinken alsof je Fenne uit wil spreken met een verstopte neus En.. Ik vind Fedde een beetje een mode naam. Ik hoor hem heel erg veel tegenwoordig. Otis vind ik wat te apart. Tobias is mijn nr. 2 van dit lijstje.