Dat klopt dat heb ik ook dan spoel ik ze met water maar zelfs dan zien ze er niet zo uit! Deze test is ouder dan een uur!
Jayzelisa nog een tip: zet de data even op je testen. Dan zien we de oploop beter en daarnaast is het dan nog duidelijker dat ze van jou zijn toch? Ik kan overigens de foto niet vinden op Google (op welke zoekterm dan?), en ook niet via reversed search, maar ben het er wel mee eens dat de test nogal ingedroogd oogt.
Huh je testen liepen toch niet op maar blijven dag na dag toch negatief de afgelopen 2 weken??? Hoe kan je dan een rijtje oplopende testen laten zien?
Ook een super idee ik ga het gelijk doen. En dat ze wat oud ogen kan kloppen, ik plas niet veel omdat ik blaasontsteking heb en mijn urine enorm geel is misschien dat het daaraan ligt ik weet het echt niet ik heb hem een uur geleden gedaan
Ik vind het n beetje raar dat je zon duidelijke test hebt terwijl je al 2 weken negatief test en pas een week geleden je eisprong had? Het verhaal in zn totaliteit komt een beetje ongeloofwaardig over, dus ik denk dat de dames daarom n beetje wantrouwend zijn naar je zwangerschap toe
Sorry, maar een positieve ovulatie test hoeft niet te betekenen dat je ook daadwerkelijk een eisprong hebt... Je test geeft alleen de piek aan... Ik heb nu een cyclus van 108 dagen & heb 3 keer positieve test gehad, maar ben niet zwanger nog steeds en ook nog steeds niet ongesteld.... Dus denk dat het je hormonen zinn.
Jeetje, lees net pas de rest.... Als dit niet een aandacht geil iemand is dan weet ik het ook niet meer. Er klopt in orde geval geen drol van....
Ik vind het maar een wazig verhaal ... En heb zo het gevoel dat we TS vast onder een andere naam terug gaan zien. (Maar dat is mijn mening)
Geloof er geen snars van. Verder sluit ik me volledig bij je huisarts aan. Mij lijkt het ook niet zo'n heel goed idee.
ELKE TEST DIE IK DOE IS NEGATIEF. En wonderbaarlijk genoeg beschik je ineens over positieve testen van afgelopen dagen? Verder ben je erg warrig over wanneer je eisprong was. Geen wonder dat men wantrouwend is. Maar ik hoop dat je niet iemand bent die zich verveelt in de meivakantie en ons voor de gek houdt. En dat je echt zwanger bent!
Naaaaaa mn klomp was al in 80 stukken gebroken door dat andere topic van net maar dit gaat echt te ver. Flikker op met dit soort mensen.
Het wordt echt steeds leuker op ZP! Maar deze rommelde echt aan alle kanten. Daar durf ik zelfs mijn geld op te zetten. Jammer!