Even aantal pagina's terug gelezen !! Vlinder wat een mooie echo he bijzonder Hier denk ik ook al een week of 2 soms wat schopjes te voelen maar echt alleen aan de binnenkant en heel af en toe wordt wel steeds duidelijker het gevoel ... Zal denk ik niet lang meer duren voor het echt echt voelt haha !! Gaat alles verder goed met jullie? Hier goed met de kwaaltjes ook... Bijna nergens last van En mooie buikfoto !!!
@miracles..wauw, te gek zo'n cadeau!! @sam4hope...wat een mooie buik al zeg!!! @ninii...fijn dat het goed gaat! Hier ook, alleen heb ik al vrij veel last van m'n bekken. Verder voel ik me steeds fitter!
Mooie buik hoor! Bij mij nog geen zwangerschapsbuik zichtbaar! Zal ook wel pas laat komen, heb best wat overgewicht! Ben trouwens ook nog geen gram aangekomen, daar ben ik wel blij mee. Ik wil dat zo lang mogelijk proberen vol te houden. Succes met de echo's vandaag!
@vlinder: superleuke foto! @miracles: je naam doet eer aan Wat een lief cadeau! @sam4hope: gelukkig ben ik niet de enige zo vroeg al met zo'n buik. Wel mooie buik heb je Hier heeft vrijdag de gynaecoloog gebeld. Helaas moet ik ook bij hun onder controle vanwege mijn bindweefselziekte. Ik hoop dat ik niet medisch hoef te bevallen maar ben er bang voor. Voordeel is wel dat ik nu om de 2 weken controle heb zowel bij gyn als bij vk Afgelopen zaterdag geslachtsecho gehad. Duidelijk een jongen Ik heb zoveel leuke kleertjes gezien die ik allemaal wil bestellen ahhh
Oh dat is wel balen Vero... maar gelukkig zijn ze in t ziekenhuis wel lief hoor. Het was mij in ieder geval mee gevallen... En wat leuk een jongen... haha. Weten wij pas volgende week vrijdag... En ja t is absoluut verwonderlijk... zoiets krijg je toch ook niet zomaar.. kan m nooit genoeg bedanken.
miracles: wat een mooi cadeau. Hier is een klein buikje te zien, maar nog een net teveel gegeten buik dan een zwangerschap buik.
Veronique, wat leuk een jongen!!! Ik was vanmorgen bij de vk voor een controle! Hartje voor het eerst gehoord, zooo leuk! Verder iets te hoge bloeddruk maar niet zorgwekkend. Maandag weten ook wij het geslacht. Ik lig al ruim een week ziek op bed met de griep, hoest me een ongeluk! Slaap heel slecht, ben nu echt wel gesloopt!
@Veronique: leuk hoor, een jongetje! @Fabace: hier precies het zelfde! Daarom kan ik me soms ook zo ergeren aan de opmerking: " Wat een schattig buikje heb je al!" Nee hoor, ik geloof er nog niks van. @Roodwang: heel veel beterschap! Ik heb gisteren nog mijn verjaardag gevierd. Was een drukke gezellige dag, maar ik was toch echt kapot er na. Wel een hoop leuke cadeautjes gekregen, waaronder natuurlijk weer veel babykleding (en een knuffeltje dat vroeger van mij is geweest).
Even een korte update: zaterdag op zondagnacht ben ik bevallen om 23.25 van onze kleine man. Gelukkig kwam de placenta mee en was de ok niet nodig. We kwamen zaterdagochtend aan in het ziekenhuis en ik kreeg begin van de middag medicatie. Ik had al wat verweking dus had na enige tijd al 1 cm. Best wat krampen gehad en ze kwamen best snel achter elkaar (halve tot minuut tussenpozen). Het was gelukkig redelijk vol te houden. In de avond zijn mn vliezen vanzelf gebroken en later werd ons kindje geboren. Nu begint de verwerking en het grote gemis. Mn buik is leeg....
Jeetje a daydream, wat ontzettend verdrietig. Ik wens jullie ontzettend veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies.
A daydream, ik zit hier echt te huilen, wat vreselijk verdrietig dat jullie je kindje weer moesten laten gaan. heel veel sterkte de komende tijd, wat een gemis.
Jeetje meid, wat heftig!!! Vreselijk dit!! 😢 Ik wens je echt heel veel sterkte met het verlies van jullie mannetje! Verwerking zal vast heel zwaar zijn! Dikke knuf voor jou!! 😘