Heeft iemand de slippers? Of de sandalen? Tevreden van, is het iets fijns om een hele dag op te lopen?
IK heb vorig jaar onderstaande slippers van fitflop gekocht voor mijn werk ( zorg ). Ik weet het niet...ben er toch niet helemaal weg van. Voetbed op zich wel fijn, maar ik heb heel erg het gevoel dat ik met lopen moeite moet doen om de slipper aan mn voet te houden. Maar dat kan ook aan mijzelf liggen natuurlijk. Ik heb toch liever een paar birckenstocks om de hele dag op te lopen.
Hai Hai! Ja ik ben absoluut fan van Fitflop, laatste maar beste aanschaf was Fitflop Lulu (zacht leer) 80 euro dacht ik, maar die vind ik het fijnst. Ik heb ze in de kleur zwart. Ideaal voor mn werk waar ik de hele dag moet staan. Mijn volgende aankoop word 100% zeker Ibiza Cork (wit) maar die zijn nog 120 euro De rubbere variant SuperJelly is mijn miskoop, als ze nat worden dan schuren ze, en voor de prijs van 50 euro niet waard. Dan loop ik liever voor hetzelfde geld op Birkenstocks. Groetjes
Sifra, daar heb ik ook bang voor, dat ze moeilijk gaan aanblijven. Ik werk ook in de zorg. Normaal altijd Birckenstocks maar die worden zo snel vies vind ik. Zouden deze beter zijn qua steun & beter aanblijven?
Ik denk dat idd door de twee banden over je voet, ze beter aan je voet blijven zitten dan degene die ik heb. Birckenstocks orden idd gauw 'vies', zeker als ze een paar keer nat geworden zijn. Collega's van mij lopen ook graag op skechers ( instapmodel ), misschien is dat nog een optie voor je? Heb ze ooit eens gepast en ze lopen heerlijk, maar ik vond ze enorm warm zitten.
Idd, en deze zien er nog wel mooi uit vind ik Skechers ook al goeds van gehoord, maar ik ehb liever een open schoen. Ik loop al de hele herfst & winter met Crocs ballerina's rond, tijd voor blote voeten nu
Ik had de teenslippers van Flipflop maar ik kreeg er iedere keer blaren van, dus weggegeven. Hoe de sandaal is weet ik niet. Ik heb nu Birkenstocks en vind ze ideaal. Kan daar de hele dag op lopen zonder last te krijgen van mijn voeten en bekken. Ze worden inderdaad donker, maar dat zie je niet als je ze aanhebt.
Idd, maar ik vind dat Birckenstocks gaan ruiken na een tijd.. En dat heb ik in al mijn andere schoenen niet
Overigens bijt het voetbed van de fitflop ook wel wat uit, tenminste, bij mij . En die blote voeten herken ik hoor, loop zomer en winter op slippers op mijn werk, veel te warm en opgesloten anders.
Moeders mooiste zijn ze niet nee Maar wel heel comfortabel blijkbaar Is wel nodig, v/d 8 uur dat ik werk wandel ik 7u constant rond op onze afdeling
Ik zweer bij FitFlop! Met mn eerste paar zeker 3 jaar gedaan. Nu inmiddels een nieuw paar. Achteraf wat spijt van de kleur dus mn volgende paar gaat zeker weer iets van grijs worden. Mn vriend heeft ook de FitFlop maar dan uiteraard voor mannen. Ze kosten wat.. maar je doet er ook lang mee!