@mrd wanneer je geen HG hebt gehad dan weet je helaas niet hoe dat voelt en in elkaar zit. Ik snap het wel, het is anders wanneer het zo extreem is/is geweest. Ik zou wel met jullie willen ruilen, echt het lijkt me heerlijk om weinig kwaaltjes te hebben. Hier hebben we trouwens het logeerbed opgemaakt voor manlief. Het is weer zover als de vorige zwangerschap ik kan niet tegen doucheluchtjes axe, fa, parfum, shampoo het maakt niet uit). Ik word nog misselijker dan ik al ben en hij wordt iedere keer wakker van mijn overgeefsessies. Balen maar het is even niet anders. Ik hoop zo dat het beter wordt vanaf 12 weken of zo. @miekelief aaahh wat sneu zeg, maar wat een bikkel.
Miekelief wat sneu zeg! Heel veel beterschap met je meisje!! @ drinken hier voornamelijk water. Verder hoef ik niks wat zoet is..... Zelfs thee hoef ik niet meer terwijl ik altijd veel thee drink. @ eten voornamelijk hartig! Hier totaal niet misselijk! Wel sterke geur af en toe zeurende borsten... En zeurend gevoel in m'n buik.... Moe... Maar verder geen klachten merk wel dat ik steeds meer honger krijg! 😂😂😂 Meiden die zo moeten overgeven sterkte! 😘 Knuffel voor jullie
Miekielief, wat sneu voor je dochter, maar wat een bikkel is het ook. Hoelang moet ze in het gips? Mrd, wat vervelend dat je last van hg hebt. Balen ook dat het zo je dag bepaalt dat je niet eens even de stad in kunt omdat je misselijk van alle geuren wordt. Had je er de vorige zwangerschap er de hele zwangerschap last van? Of werd het op een gegeven moment minder? Anneliesje, wat balen dat je zo last.van die luchtjes hebt dat je man zelfs op een logeerbed moet slapen. Hopelijk heb je er snel minder last van en kunnen jullie weer naast elkaar slapen. Eten, ik heb nog geen voorkeuren of afkeuren tegen bepaald voedsel. Ik kan alleen 's avonds bijna geen avondeten op. Ben erg snel vol. Kwaaltjes, Hier is de misselijkheid begonnen. Heb de hele dag dat ik op tijd wat moet eten anders wordt ik erg beroerd. Vanavond na het eten werd ik erg misselijk. Heb gelukkig niet hoeven overgeven. Iets kleins eten lijkt te helpen. Mijn borsten doen ook ineens enorm pijn. Ze waren al een aantal weken gevoelig. Maar nu doen ze echt pijn en heb ik mijn bh zelfs af gedaan.
Wat een hel lijkt me dat als je zoveel moet spugen. Kan me voorstellen dat de moed je soms in de schoenen zakt als je bedenkt dat er nog zo'n tijd te gaan is. Sterkte meiden. Ik ben wel de hele dag door met vlagen misselijk en sta op het punt van spugen maar tot nu toe bleef het daarbij. Wat ik wel heel vervelend vind is dat ik bij de gedachte aan koken en avondeten vaak al misselijk word. Daardoor kook ik momenteel heel slecht voor mijn dochter. Voel me daar wel schuldig over maar kan me er niet toe zetten. Vanavond blik groentesoep opgewarmd maar brood eten we tegenwoordig ook steeds vaker savonds. Ze lijkt het geen probleem te vinden maar het voelt toch als een tekortkoming. Hoop maar dat het een tijdelijk iets is. Halen we de groente tekorten binnenkort weer in.
Maar ik BEN sinds 5 weken elke dag hondsberoerd xD het was vanmiddag alleen wat minder. En na een missed abortion schrik je daar gewoon van. Ja, aan de ene kant is het fijn, een lichamelijke "pauze" (ook niet echt, want minder betekent niet weg), maar mentaal slaat het hier dan op hol . Pas als ik maandag een mooie echo heb gehad zal ik me beter voelen. Ik ben nu dus ook gewoon blij dat ik weer de hele tijd met omhoogkomend overgeefsel zit . Gewoon omdat ik me vanmiddag druk heb lopen maken. Hele dag, elke dag overgeven hoeft van mij ook niet (ik ben sowieso heel slank, dus maak me dan over andere dingen zorgen), dat lijkt me idd heel naar. "Gewone" zwangerschaps-misselijkheid&zuuraanvallen zijn geloof ik ook niet echt te vergelijken met HG. Daar heb ik geen ervaring mee. Sterkte voor de dames die daarmee worstelen. Fijne avond iedereen, welterusten alvast!
Heftig hoor HG..ken iemand die heeft t ook en met de kerst in het zh gelegen aan de sonde en was uitgedroogd. Niks hield ze binnen en viel alleen maar af..Nu spuugt ze nog wel maar niet meer 20x per dag zegmaar. K was bij m'n zoontje ook echt heftig..Nu kan k gewoon haast nix qua drinken verdragen krijg het niet weg..
Zo hehe..mijn avonddienst zit er weer op en ben moeee. @miekielief: ah gossie, wat een dapper meisje heb je als ze gewoon met alles geen kik heeft gegeven. Hopelijk is het snel weer genezen! @mrd: pff jij lijkt door dat hg echt overal op te reageren lichamelijk. Lijkt me ontzettend zo moeilijk dan allemaal, beterschap hoor! Anneliesje: o meid dat meen je toch niet...wat irritant dat je zo heftig reageert op die luchtjes. Hopelijk vind je mannetje het niet al te vervelend dat hij op het logeerbed moet ? Ik heb gelukkig alleen last van kokhalzen als ik een luchtje op spuit en ik net teveel ervan inademt. Eten: hmmm heb nog geen aparte eetgewoontes of dingen. Bij mij gaat het er nu vooral om dat ik op tijd iets eet, want anders krijg ik een misselijkheidsaanval uit het niets. Had wel een paar dagen dat ik alleen maar kon denken aan patat en walgde bij het idee dat mijn alternatief-maaltijd een keer bestond uit broccoli, kip en aardappel...maar uiteindelijk toch het gezonde kunnen eten. ....zo nu ga ik echt mn bed opzoeken....morgen D-day...pff wat zal morgen brengen..
Succes meiden met echo! Sterkte meiden met extreme misselijkheid. Hier lekker een lang weekend naar vrienden in het buitenland geweest. Het ging gelukkig erg goed ondanks dat er veel wijn en kaasjes waren en 1 wc op 15 man aan de andere kant van het huis. Hier nog steeds licht misselijk, gevoelige borsten en iets sneller moe. Ik had van de week in de avond opeens een enorme buik en in de ochtend weer weg. Hebben jullie dat ook? Ik ben hier wel benieuwd hoelang broeken nog passen, na het avond eten moet mijn knoopje open, haha.
Daarvoor moet je plat op je rug liggen. Als je in je buik duwt met al je vingertoppen naast elkaar op en rij, dan voel je (als hij al boven je schaambot zit) een harde rand. Anders moet je het eens aan je vk vragen. Die van mij heeft het me de vorige zwangerschap geleerd en nu bleek ik dus gelijk te hebben. Maar meestal piept hij na 12 weken pas boven het bot uit.
Dat van de enorme buik heb ik ook! Zei gisterenavond echt dat ik al 5 maanden zwanger leek haha. Hier gaat savonds met naar huis rijden het knoopje los.
Meiden met echo's vandaag succes! Ik ben niet misselijk gelukkig.... Het enigste ik word vroeg ochtends wakker en moet dan wat eten op bed anders val ik flauw!! Zo raar in m'n hoofd. Dus m'n oudste zoontje heeft een cracker voor me gemaakt.... Super lief... Nog even bijkomen en dan zo proberen van bed te gaan.
Succes met de echo's vandaag!!! Hier vanaf half 4 al aan het spoken ben zo misselijk maar probeer het binnen te houden. Verder weinig klachten behalve ook erg moe. @spugen meiden heel veel succes!
Goede morgen dames, Hier gaat het niet zo best. Met de eerste zwangerschap lag ik nu in het ziekenhuis met 7 weken, en merk nu dat het steeds erger weer word. De misselijkheid is zo erg aan het worden dat ik zelfs niet eens leuk meer kan spelen met mijn zoontje. Als ik een beetje voorover hang komt het al omhoog. Ik heb mij nu op basis van zwangerschapsgerelateerd ziek gemeld, maar wou 's avonds nog 50% blijven werken en hulp krijgen voor het zware werk. Alleen is het niet zeker of dit mogelijk is. Ze zegt het is of 50% over de hele dag of 100% ziek melden normaal. Maar aangezien ik zulke rare uren heb komt dat gewoon niet uit. Ik werk 1.65 uur overdag en 2 tot 3 uur 's avonds verschillend. Over de hele week gezien is het overdag ongeveer 8,5 uur en 's avonds 12 uur. Dus wou ik overdag laten vallen. (school met kinderen, veel drukte en veeeeel geurtjes die ik op dit moment niet verdragen kan) En 's avonds is er normaal niemand meer dus zou ik hulp willen hebben voor 6 uur in de week voor het zware werk (stofzuigen, dweilen en zwaar buk en tilwerk) Dus ben nu heel zenuwachtig een telefoontje aan het afwachten of het kan of niet. Wanneer het namelijk niet kan ga ik even een duidelijke mail maar mijn schoonmaakpandje 's avonds sturen. Die vinden het namelijk niet zo leuk als ik er niet meer zou zijn aangezien het de vorige keer zo enorm smerig is achtergelaten. Ik voel mij echt zo enorm schuldig en loop al de hele ochtend te janken. Ik wil ook mijn baan niet kwijt. En dat allemaal dankzei die vreselijke zwangerschapsziekte Ik zie het allemaal niet meer zitten. Ik ben emotioneel helemaal aan de afgrond. Huil om ieder klein dingetje. Weet niet hoe het daarbinnen allemaal gaat. Heb de laatste tijd ook enorme krampen iedere keer en steeds af en aan bruinverlies. Verloskundige hier wil niet eerder dan met 10 weken kijken, en heb het geld niet om even een echo te laten maken om te kijken of alles wel goed is voor mijzelf. Ik ben nog maar 7 weken zwanger en die 3 weken die ik nog moet lijken nu echt een eeuwigheid voordat ik een echo krijg. Ik probeer voldoende te blijven eten en drinken om zo een ziekenhuis bezoek te vermijden. Het eten beneden houden is echt vreselijk komt het omhoog probeer je het weer weg te slikken, maar lukt niet altijd. Mijn keel is schraal van het hoesten en braken. Daarnaast om het uur moet ik wel plassen. Het lijkt zowat wel een blaasontsteking behalve dat het niet brand bij het plassen. En mijn man en ik hebben ook de zware beslissing genomen mocht deze zwangerschap toch niet goed gaan, dan komt er geen 2e. Mijn man wil mij niet nog een keer dit alles door zien maken, en ik zelf wil het ook allemaal niet nog een keertje meemaken. Als ik nu met een 2e zwangerschap hg heb krijg ik dat zeker weten met een 3e zwangerschap ook weer.