Welke vinden jullie er mooi bij passen? Het is bedoeld voor op een groot verjaardagsfeest wat in een zaal met een paar honderd mensen gevierd gaat worden... Dus het mag wat extra..
Meestal spelen haar en vorm van het gezicht een grote rol bij de keuze van oorbellen. Vind zo op het plaatje, de onderste het leukst.
Vind de middelste het mooist, maar de laatste het best passen bij de jumpsuit. De eerste vind ik er niet bij passen/ook niet mooi. De jumpsuit heeft rechte mouwen en pijpen vandaar de 2e of 3e paar oorbellen. Die zijn ook langwerpig. Vind de eerste te rond.. Succes! Mooie outfit!
Welke vorm gezicht heb je? En draag je het met jouw haar opgestoken/weg uit het gezicht of met een volle bos los haar? Daar hangt het denk ik meer vanaf, verder zijn ze alle drie mooi!
Heel even een foto van mij zelf dan.. Ik denk rond gezicht? En ik denk dat ik mijn haar half opsteek maar daar ben ik nog niet zeker van.. Of ik doe het stijl en los.. Ik heb er nog niet over na gedacht eigenlijk 😅 Even snel nu net een foto gemaakt.. Die vorige was een beetje donker..