Hier zijn alleen maar verliezers. Ik vind het zo sneu voor hem. Ook dat dit via de media moet. Hij kan niet anders. Hij is een publiekelijk persoon. Als ze zo uit elkaar waren gegaan dan was hij die e.ikel geweest die z'n vrouw en prematuur kids in de steek laat. De waarheid duurt het langst. Hoe dan ook ik vind het enorm heftig en ik kan me niet voorstellen wat ik in zijn situatie had gedaan.
Lees t net online. Jemig wat een drama voor mattie zeg. Zo blij vertellen dat ze dan toch ouders worden en dan worden de kindjes te vroeg geboren met alle angsten van dien en dan nog horen/erachter komen dat je de vader niet bent. Wat een nachtmerrie zeg.
Dit zei ik dus ook net tegen mn man.. hun waren ook overgeleverd aan een behandeling en toen poef een wonder. . Nu denk ik echt wat nou wonder.. zo vals.. ik zou helemaal geflipt zijn dan.. wauw.. hopelijk kunnen ze het samen oplossen. Die twee kleine meisjes kunnen er niks aan doen..
Ik denk dat ergens in het medische traject van de kids iets naar boven is gekomen. Wellicht de bloedgroep.
Ik denk ook dat ze haar heil elders gezocht heeft om toch zwanger te raken. Wat ongelovelijk triest dit. 😢
Ja echt verschrikkelijk. Ik heb de radiouitzending gemist dus weet niet wat er allemaal meer is gezegd dan er in dit bericht staat. Respect voor Mattie dat hij niet wil dat er veroordeeld wordt, lijkt me moeilijk in zo'n situatie
'Er zijn alleen maar verliezers'. Daar ben ik het mee eens. Aangezien ik niets van ze weet, kan ik er moeilijk over oordelen. Het lijkt me in iedergeval een nachtmerrie een hele heftige emotionele rollercoaster!
De brief van Mattie staat op de Facebookpagina van Qmusic: "Beste allemaal, Zoals jullie merken heb ik even wat tijd voor mezelf genomen. Mijn leven staat op dit moment bol van emoties waardoor ik mezelf moet terugvinden en herpakken. Dit kost meer tijd dan ik gehoopt had. De kwetsbaarheid van twee pasgeboren kinderen brengt me naar plekken van mezelf die ik nog niet kende. Er is in de meeste extreme vormen angst, geluk, verdriet. Maar de afgelopen periode heeft vooral ongeloof de boventoon gevoerd toen bleek dat ik niet de biologische vader ben van de twee vechtertjes. Iets wat ik op het moment van schrijven nog steeds niet lijk te beseffen. Ik ben in de war. Het liefst had ik ervoor gekozen om dit op mijn eigen tijd, onder de radar, met alle betrokkenen vorm te geven. Echter de situatie bleek onhoudbaar. Ik en mijn familie kunnen niet langer het enorme medeleven rondom de kinderen op de juiste manier ontvangen. Wel wil ik iedereen vragen niet primair verwijten te maken of te veroordelen. Dat doe ik zelf ook niet. Deze situatie kent alleen maar verliezers, en van alle emoties brengt boos zijn je altijd het minst ver. Dit met Kirsten op een vredige manier en als volwassen mensen oplossen geeft me nu de meeste kracht en houvast. De komende periode zullen we gaan gebruiken om ons verhaal af te sluiten, en daarna los van elkaar opnieuw te beginnen. Bedankt voor al jullie liefde, en tot binnenkort. Mattie"
Wat een ellende zeg. Al die angst en nachtmerries waar je in terecht komt en dan blijkt dat het niet jouw kinderen zijn. Is het allemaal voor niks geweest? Vast niet, want je bent toch van die kleintjes gaan houden. Dus wat nu? Het zal voelen alsof het zijn kinderen zijn. Heel verwarrend en ontzettend gemeen dat zijn partner dit heeft verzwegen. Hoe kan je dit iemand aandoen?
Oh my god! Wat erg 😱 Dit kun je niet goed praten. Ze wist echt wel dat er een kans bestond dat het niet zijn kinderen waren en ze heeft dat al die tijd verzwegen. Ik bedoel ook al is je cyclus onregelmatig of was het niet gepland, je bent vreemd gegaan dus de kans is er. Pffff lijkt me zo erg
Jeetje wat ontzettend sneu zeg! Ik snap niet hoe je als vrouw zijnde zoiets kan verzwijgen. Ongelofelijk.
Ik vraag me af hoe ze erachter zijn gekomen... Was ze in eerste instantie van plan om het te verzwijgen? Wilde ze hem gewoon doen geloven dat ze van hem waren? En bleek het uit bloedresultaten ofzo? Jeetje wat erg voor Mattie, ik ken hem en het hele programma niet maar wat is dit een enorm verraad van die vrouw
Wat een akelig verhaal. Een collega van mijn vriend had onlangs iets soortgelijks, kwam er na jaren achter dat hij niet de biologische vader van twee kindjes van is. Die jongen is er ook helemaal kapot van. Van de ene op de andere dag ga je van een 'gelukkig' gezin naar een vrijgezel zonder kinderen. Ik kan me niet voorstellen hoe het voor een vrouw is om zo'n geheim met je mee te dragen tijdens de zwangerschap en de periode daarna. De blijdschap, vreugde, alles gekleurd door zo'n geheim. Echt alleen maar verliezers, vooral de kindjes, triest hoor.
Ik las het net op facebook. Wat vreselijk zeg! En een rotstreek van die vrouw. Ik snap echt niet hoe je zoiets kan doen. Ben wel benieuwd hoe het nu verder zal gaan voor de kinderen, die zijn het grootste slachtoffer.
Wat een sneu nieuws ik vind dat altijd zo klote om te horen ik persoonlijk zou er niet mee kunnen leven zoals mattie ook zegt er zijn alleen verliezers je gaat toch van die kleintjes houden heel naar vind het altijd zon aardige gast die mattie en dan gebeurd je zo iets
Netjes van hem om op te roepen om niet te oordelen overigens, want inderdaad, er zijn alleen maar verliezers hier. Maar dat terzijde,toch even oordelen: ik vind dit echt zo'n beetje het allerergste, allerlaagste wat je in een relatie kunt doen. Wat moet hij nou...?
Wat ontzettend verdrietig verhaal, echt ongelofelijk. Hoop dat hij alles een plekje kan geven en de meisjes gezond mogen groot worden.