Ja zou wel kunnen ben ook erg benieuwd! Maarrr net klaar met sporten en heb nu krampen 😔Vrees t ergste 😕 Voor alle dames die ook nog wachten 🍀
Gefeliciteerd! Wil je ook wel het advies geven hoe moeilijk het ook is, voel je niet schuldig of naar he! Het is zeker heel erg voor je vriendinnen! Voel me zelf ook rot als ze het vertellen maar daarna ben ik onwijs blij voor ze. Snap je wat ik bedoel? Het is nu jullie tijd dus geniet er wel van! Stoot ze niet voor het hoofd maar denk ook niet constant aan hun. Gewoon beetje rekening houden.
Veel moe valt op zich wel mee. Ben zowiezo een ochtend mens, dus savonds wel moe, maar ach. Als ik nou elke dag dezelfde tijd wakker zou worden was het geen probleem. Er zit steeds teveel verschil in. En wil op vrije dagen dan niet de wekker zetten, voor het geval ik wel een keer later wakker word.
Pauline gefeliciteerd!! Ik zou het inderdaad ook apart tegen de vriendinnen zeggen, daarna samen lachen en huilen. Succes daarmee! Rode dames, balen zeg!! Sterkte en succes volgende ronde.
Ik stond deze maand niet op de lijst, omdat ik het eigenlijk al opgegeven had. Maar ben zwanger !! Officieel de 8e ronde ( met ovulatietesten en temperaturen ) van #3 en ben 29 jaar. Heb gek genoeg tegen de verwachtingen in, nergens last van behalve soms wat duizelig ( ben bekend met lage bloeddruk, vooral in de zwangerschap) en buik krampen en steekjes af en toe. Als ik het niet aan mijn kat had gemerkt had ik nog niet getest aangezien ik een onregelmatige cyclus heb.
Zag gisteren charley na sporten krampen. Hier ook.. Guster stukje hardgelopen niet eens ver of intensief maar meer om ff lwkker buiten te zijn. Had daarna echt ongi gevoel. Het trok behoorlijk en zo en rare druk. Vannacht mega slecht geslapen.denk zeker 10x wakker geweest. Nu echt honger..beetje misselijk gevoel ook. Vandaag 10 dpo.. Het kleffe gevoel onder is ook nog niet weg maar met naar de wc gaan eigenlijk niks te merken..
Hier ook een klef gevoel onderin.. wat buikpijn enzo! Maar nog geen menstruatie. Denk alsnog dat t er wel aan komt, heb echt geen zwanger gevoel.
Toen ik zwanger was van m'n dochter, waren mijn katten ook heel anders. De ene die werd erg afstandelijk terwijl die normaal heel aanhankelijk was. En de ander werd erg hangerig aan mij terwijl die normaal iets meer afstandelijk was. Ik was toen alleen wel al verder in een zwangerschap.
Balen water27! Hopelijk volgende ronde raak. Ben benieuwd naar mijn katten dan. 1 is heel aanhankelijk maar niet zo schootliggerig zeg maar en de ander kun je bijna nooit aaien of optillen maar komt juist wel op schoot s avonds. Gisteravond kwamen ze ineens tegelijk op mn benen liggen.1 zelfs helemaal opgerold met zn hoofd tegen mijn buik aan. Zag er heel apart uit haha. En zo zen zie ik hem zelden dus wie weet. Ik ga het toch volhouden tot donderdag hihi
Kan nog alle kanten dan op Hinti! Bij mij is het nu weg en temp gestegen 😀 Maar goed.. Zit nu op 9dpo en heb het nog niet eerder zover gered haha meestal 7 dagen na mijn eisprong ongi dus heb nog hoop 😇 Heb je ook zoveel dromen? Al 3 dagen nachtmerries..😬
Ohh dat is wel fijn! Snap heel goed dat je niet je wekker wil zetten voor temp hoor☺️ Wou dat ik ochtendmens was 🙈Haha totaal niet!!
Jammer water😔 Succes de volgende ronde🌸 Gefeliciteerd 6ok11!!☺️😀
Haha charley nee nachtmerries helemaal niet. Gister dan gedroomd dat ik borstvoeding gaf. Toen dacht ik wel van oke.. Droom nooit over zwanger zijn of baby hebben etc.alleen toen we gingen trouwen maar dat was angst dat ik niet in mn jurk paste haha. Wat had ik vannacht toch gedroomd.. Weet het niet meer maar toen dacht ik vanmorgen ook van oke das nieuw.. Geen idee of mn temp is gestegen hihi. Heb wel het idee dat mn vetrolletje groter is naar boven toe whaha. Normaal altijd rand tot mn navel maar heb idee dat mn buik nu hoger ook wat steviger is. Wel nig steeds helemaal geen pijne borsten en zi. Gister ff tinteling /jeuk maar dat was het ook wel weer
Ohh gelukkig geen nachtmerrie dan!! Droom zoveel op een nacht pff had gedroomd dat ik een hele grote baby had (bijna peuter formaat) hahaha 🙈 Verder over achtervolgingen en dat soort dingen 😕 Van je buik wel apart dan😀 Zou goed teken kunnen zijn? Zelf ook geen last van mn borsten alleen idee dat ze groter zijn maar ja dat is naar mn ongi toe ook dus ook weer dubbel.. Spannendddd